Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

mój ulubiony fragment to

"Wygląd ma również wiele cech wspólnych z firmą Breitling jak chociażby gumowy silikonowy pasek." :D

 

 

a tak na poważnie to jakis handlarzyna ściągająca podróbki ze stanów, co róż wrzuca kopie breitlinga na Allegro i ceni się - bo są za 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i różowe też sprzedaje? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek już zna i od razu znalazł się nastepny "niebywale niepowtarzalny" (zresztą dobrze bo ta wcześniejsza aukcja została, niewiedzieć czemu. usunięta - formalnie rzecz biorąc nie była to przecież podróbka ;) ):

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5452821838&reco_id=a5ebaad5-6f6a-11e5-aac4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=10

 

aukcja jest kopalnią majstersztyków - Polecam

 

Sprzedawca ma w swojej ofercie jeszcze kilka Jaragarów, jak również masę innego badziewia, i co lepsze, wygląda że całkiem nieźle mu się to sprzedaje :)

Edytowane przez Montepulciano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dziadostwo jak dziadostwo, ale nic specjalnego w tej akurat aukcji nie ma. Facet chce sprzedać te tanie Chińczyki z zyskiem, to musi napisać coś na zachętę. Z opisem "gawno z najniższej półki" raczej by nie zarobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem na olx taki opis bransolety do zegarka,,,,(Do sprzedania bransoleta z obudową do ręcznego zegarka Maurice Lacroix. Złocona 24 karatowym złotem. Bez werku)......A co to jest werk w bransolecie bo ja nie wiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis mistrz - handlarz gawędziarz

 

http://allegro.pl/zegarek-breitling-specjal-edition-bentley-motors-i5727099839.html

 

W razie gdyby już wycofali tę aukcję, załączam treść

 

Witam. Mam na sprzedaż zegarek. Zegarek używany w stanie dobrym. Z kupnem zegarka wiąże się pewna historia a mianowicie kupiłem go od starszego pana w Bydgoszczy wyglądał na bezdomnego lecz bardzo mądrego człowieka. Pytał się o jedzenie nie chciał pieniędzy, poszedłem z nim do sklepu i kupiłem chleb. Zapytał się czy nie jestem zainteresowany kupnem zegarka. Miał go zawiniętego w foli bąbelkowej oraz w paczce. Powiedział mi że ten zegarek to wszystko co mu zostało. Zaproponował mi cenel lecz ja nie miałem tyle przy sobie przyznaję że pomyślałem tak "pewnie gdzieś ukradł albo znalazł", nie kupiłem go . Gdy wróciłem do domu z ciekawości sprawdziłem w internecie i okazało się że zegarki tej firmy naprawdę się cenią. Z rana pojechałem do Bydgoszczy specjalnie żeby szukać tego pana. Dwie godziny i znalazłem. Kupiłem ten zegarek. Oddałem do czyszczenia i jestem jego właścicielem już prawie dwa lata. Zegarek bardzo zadbany nie wiem nawet ile dokładnie jest wart lecz mało mnie to interesuje. Teraz mi potrzebne są pieniądze a zegarka nie używałem już dłuższy czas, praca nie pozwala. Cena zegarka nie podlega negocjacjom. Chce tyle ile on mnie kosztował razem z czyszczeniem. Myślę że naprawdę warto. Z tyłu zegarka wybite jakieś numery logo bentleya. Możliwe że jest więcej wart ale ja nie mam czasu i nie znam się na tym nawet nie wiem do kogo się zgłosić o wycenę. Można dzwonić o każdej porze. Tel: 725-357-876

 

czego to ludzie nie wymyślą żeby sprzedać podróbę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Piękne zdjecia stanowią idealne dopłenienie opowieści o "bezdomnym lecz bardzo mądrym człowieku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt... zdjęcia mówią wszystko...


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fragment 'Ludzi bezdomnych" Stefana Żeromskiego....

oplułem się kawą :lol:

 

Ale zaraz...

skoro:

"Gdy wróciłem do domu z ciekawości sprawdziłem w internecie i okazało się że zegarki tej firmy naprawdę się cenią"

 

to dlaczego?:

"Możliwe że jest więcej wart ale ja nie mam czasu i nie znam się na tym nawet nie wiem do kogo się zgłosić o wycenę"


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz...

skoro:

"Gdy wróciłem do domu z ciekawości sprawdziłem w internecie i okazało się że zegarki tej firmy naprawdę się cenią"

 

to dlaczego?:

"Możliwe że jest więcej wart ale ja nie mam czasu i nie znam się na tym nawet nie wiem do kogo się zgłosić o wycenę"

BO TAK!

 

:)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cacanko-malowanka po kapitalce, z przepięknym opisem sugerującym, że zegarek jest w oryginale

 

http://allegro.pl/delbana-recordmaster-ideal-unikat-etui-i5727527540.html


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena szaleje. Choć do końca aukcji jeszcze 8 dni. Chyba go poobserwuję i zobaczę jak to się skończy.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły łobuz. ten jego "złocony" werk to z dwóch złożony na dodatek, co najmniej.

po czym poznajesz? pytam, bo nie wiem a chciałbym. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na kolor poszczególnych elementów (płyt/mostków). Jest różnica, bo część elementów jest przełożona z innego mechanizmu (ten sam/zbliżony werk, ale inne wykończenie). Naprawy się robi, ale tu to wygląda tak, jakby ktoś "robił Delbanę" przez dołożenie elementów z takowym napisem do innego werku. Partanina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.