Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Mała tarcza cyfrówki to właśnie G-2900, zaś analog-cyfra w małym rozmiarze to albo AW-590/AW-591 (podstawowy model), albo AWG-M100 (wersja znacznie lepiej wyposażona, ma Tough Solar oraz Wave Ceptor. Ten ostatni polecałbym Ci najbardziej - bardzo solidna konstrukcja z najnowszymi technologiami, ale bez zbędnych bajerów. Na moim kanale znajdziesz recenzję tego modelu (po kliknięciu w moje zdjęcie pojawi Ci się adres kanału).

Uff to kamień z serca, że jest ori. Cena wyjątkowo zachęcała do zakupu.

 

Mam potwierdzenie zakupu z Amazon lecz czy będzie to respektowane jako gwarancja w Polsce?

Odnośnie gwarancji: Jeśli posiadasz dowód zakupu z Amazon (domyślam się, że kupiony w Stanach) oraz fabryczną kartę gwarancyjną w formacie karty kredytowej (nawet, jeśli nie jest wypełniona), to polski dystrybutor Casio, firma Zibi S.A. powinna zaoferować Ci rok gwarancji w swoim serwisie centralnym w Sochaczewie, a jeśli zegarek był kupiony w Europie, to wówczas będzie to dwa lata gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam AWG-kupiłem żonie i nie chce innego

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam AWG-kupiłem żonie i nie chce innego

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

A którą wersję kolorystyczną wziąłeś? Mi podoba się dla kobiety najbardziej AWG-M100SWB-7AER, tylko pewnie pasek i bezel długo nieskazitelnie białe to nie pobędą...d35258a81dd266aebc4d98a1205db5d8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Chodzi mi właśnie o mały rozmiar G-Shocka. A mógłbyś mi doradzić najmniejszy rozmiar G-Shocka ze wskazówkami i najmniejszy z elektronicznym wyświetlaczem (chodzi mi o wielkość tarczy)?

 

G-100 tez jest bardzo male i wskazowkowe.... . . .  Tylko ze to bardzo prosty model i nie kazdemu sie podoba.No i na dobra sprawe ma tez maly wyswietlacz

A jezeli chodzi o maly G tylko z cyfrowym wyswietlaczem to seria DW-5000/DW-5600 lub jego zawansowany odpowiednik GW-m5610.Wspominam o tym,bo zauwazylem ze chyba nikt o nim nie wspomnial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znawcy tematu ,mam pytanie i prosbe.Powiedzcie jasno orginal czy podrobka?Niby z UK

Ale ta biała mala tarcza u gory,nigdzie takiej kolorystyki nie widziałem

post-96616-0-61331000-1499719070_thumb.jpg

post-96616-0-13548300-1499719083_thumb.jpg

Edytowane przez rafal7933

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie znawcy tematu ,mam pytanie i prosbe.Powiedzcie jasno orginal czy podrobka?Niby z UK

Ale ta biała mala tarcza u gory,nigdzie takiej kolorystyki nie widziałem

Zapomnij, to podróbka.

 

Niestety Edifice'y są często podrabiane i tu właśnie mamy przykład. Dobrze, że zdjęcia tej podróbki sprzedawca udostępnił we względnie dobrej jakości, to można lepiej ocenić detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wskazuje ze podróbdzie ?Pytam z ciekawosci,ale tez zeby na przyszłosc wiedziec gdzie patrzec  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wskazuje ze podróbdzie ?Pytam z ciekawosci,ale tez zeby na przyszłosc wiedziec gdzie patrzec :)

Pierwszą cechę sam znalazłeś - inny kolor górnej tarczy. Ponadto innego koloru są kreseczki pomiędzy indeksami sekund w oryginale, niż same indeksy sekund, a w podróbce oba te detale są białe. No i naklejka na deklu z czerwonym paskiem - to aż bije po oczach. W oryginałach nie ma takich naklejek. I jak się dobrze przyjrzysz tarczy i nadrukom na niej, to zobaczysz, że nie są do końca precyzyjnie wykonane. To trudny detal do wychwycenia, ale jak się ma zdjęcie porównawcze oryginału, to zaczyna być widać różnice, jak na dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nadgarstek uratowany przed podróbką. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A którą wersję kolorystyczną wziąłeś? Mi podoba się dla kobiety najbardziej AWG-M100SWB-7AER, tylko pewnie pasek i bezel długo nieskazitelnie białe to nie pobędą...

Taką:

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_AWG-M100-1AER.html?gclid=CjwKEAjwtJzLBRC7z43vr63nr3wSJABjJDgJYTS_dCiV5S2XrE_qJV53YWUxbQdoCuY7fuhRvznduhoCVSfw_wcB

 

Tapnięte z MI 5s Plus.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś musi wiedzieć że to fejk, no chyba że sam się dał naciąć i kupił marną podróbę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że są ludzie, którzy wierzą w to, iż ktoś opuszcza cenę trzykrotnie, tylko dlatego, bo nie ma "kompletnej dokumentacji zegarka".

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Trafił mi się Taki GD100ms na zamianę , Niby wszystko w nim ok ale czy podświetlanie tak ma wyglądać w tym modelu ? 

Jeszcze się nie wymieniłem, nie chcę trafić na podróbę także może ktoś pomoże ?

Pozdrawiam

post-47156-0-98077700-1500151155_thumb.jpg

post-47156-0-63098500-1500151166_thumb.jpg

post-47156-0-14018700-1500151169_thumb.jpg

post-47156-0-14304200-1500151172_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko Ci się ten model podoba, to bierz śmiało - to oryginał. W tej konkretnej wersji GD-100MS-1 podświetlenie tak właśnie wygląda. Zresztą sam zobacz:

 

https://youtu.be/bWJBZzoKI2Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że te modele mają podświetlanie negatyw tylko. 

Dzięki wielkie za pomoc, coraz więcej się uczę o zegarkach  dzięki Wam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik zrobiony z rozprostowanej zszywki biurowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.