Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% podróba. W opisie aukcji nie ma słowa o oryginalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% podróba. W opisie aukcji nie ma słowa o oryginalności.

Ciekawy jestem , jakbym wzioł orginał i ten z allegro do ręki , i nie wiedział co orginał a co allegro.Jak odróżnić ?

A może to towar ciepły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając do porównania oryginał na pewno widoczna jest różnica w jakości wykonania. Osoba, która nigdy nie widziała oryginału i nie miała nigdy Edifice może się nabierze.

Edifice są masowo podrabiane i niestety ludzie wyrzucają pieniądze w błoto. A jeśli ktoś świadomie kupuje podróbę Casio to już nie będę pisał kim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu "oficjalnie"? Podróbki jak podróbki, na allegro też ich sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając do porównania oryginał na pewno widoczna jest różnica w jakości wykonania. Osoba, która nigdy nie widziała oryginału i nie miała nigdy Edifice może się nabierze.

Edifice są masowo podrabiane i niestety ludzie wyrzucają pieniądze w błoto. A jeśli ktoś świadomie kupuje podróbę Casio to już nie będę pisał kim jest.

"Edifice są masowo podrabiane i niestety ludzie wyrzucają pieniądze w błoto."

 

Że tak zapytam głupio.

Podróbka nie ma gwarancji ?

Psuje się ?

Chodzi niedokładnie ?

Na czym polega podróbka co w niej jest gorsze poza złodziejstwem wzoru i zysku( co oczywiście jest naganne)

Edytowane przez ologda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka robiona jest jak najmniejszym kosztem, więc przeróżne historie mogą się przytrafić. Nikt na taki "produkt" gwarancji nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu "oficjalnie"? Podróbki jak podróbki, na allegro też ich sporo...

 

"Oficjalnie" bo tu jak wół napisane jest, że podróbka. Na allegro nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Zamierzam kupić zegarek Casio edifice EF-540. Znalazłem w promocji na allegro zegarek w bardzo dobrej cenie. Moglibyście mi pomóc i napisać czy są to oryginalne zegarki i sprawdzeni sprzedający, czy lepiej dołożyć i kupić z polskiej dystrybucji. Aukcje: http://allegro.pl/meski-chronograf-casio-ef-540d-edifice-sklep-gwar-i2610594250.html , http://allegro.pl/najwyzszy-model-casio-edifice-ef-540d-1a-gwarancja-i2605020062.html

 

Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały. Pierwszego sprzedającego nie znam, ale wszystko wygląda w porządku - to firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,pierwszy post i od razu na przestrogę :Mój odnośnik

Najgorsze jest to że 10 osób licytuje ;-(

Jak ich ostrzec że to fake?

 

Niestety nie mogę "pogrozić" sprzedawcy,nie mam konta na allegro lecz o całej sprawie powiadomiłem administrację allegro przez formularz o naruszeniu zasad...mam nadzieję że pomoże.

Edytowane przez jacgrec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na szybką reakcję ze strony allegro...

 

Jesli w ogole bedzie jakas reakcja :(


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kiedyś zgłaszałem każdą napotkaną podróbę, ale po n-tym przypadku braku jakiejkolwiek reakcji dałem sobie spokój...

 

EDIT: A co mi tam, zgłosiłem. Może przy kilku zgłoszeniach nastąpi jakaś reakcja...

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kiedyś zgłaszałem każdą napotkaną podróbę, ale po n-tym przypadku braku jakiejkolwiek reakcji dałem sobie spokój...

 

EDIT: A co mi tam, zgłosiłem. Może przy kilku zgłoszeniach nastąpi jakaś reakcja...

 

Zgłaszajmy i jeszcze raz zgłaszajmy,bądzmy upierdliwi bo chyba nie ma nic gorszego jak ktoś nieswiadomie zakupi coś co powinno być w śmietniku a nie na ręce lub w kolekcji....

 

No i poszło dziadostwo za 375 zł......

Edytowane przez jacgrec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. :blink:

 

Po co usuwać aukcję, kiedy z takiej sumki można już ściągnąć przyzwoitą prowizję. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. :blink:

 

Po co usuwać aukcję, kiedy z takiej sumki można już ściągnąć przyzwoitą prowizję. <_<

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys przez dlugi czas informowalem allegro o tych podrobach i nigdy nie zareagowali. Kontaktowalem sie nawet z kupujacymi, przedstawialem sytuacje, wysylalem linki do zdjec oryginalnych zegarkow, a oni i tak kupowali fake'i


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba. Żaden Frogman nigdy nie miał "trzech oczu".

 

DW-8200 wygląda tak:

 

DW-8200-1A.jpg

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka wśród podróbek, czyli DW-6900 Bape za 80 pln. W ilości sztuk 10 jeśli dobrze pamiętam.

 

Zgłaszałem wczoraj tą aukcję, czyżby zadziałało? :blink:

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem g-shock ga-110hc 2aer wystepuje w nim podswietlenie z samego dolu dioda led i czy jest to oryginalny zegarek? Czy w oryginale wystepuje takie podswietlenie czy inne prosze o pilna odpowiedz

Edytowane przez grzesiex260

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.