Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro sprzedawca znany to wniosek może być chyba tylko jeden. :rolleyes:

 

Promocja po prostu, swoją drogą całkiem niezła.

 

EDIT: Przesadziłem z tą promocją, sporo innych sprzedawców ma w podobnej cenie...

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jest trochę innych aukcji w podobnej cenie. Część, jednak ma nadal ceny powyżej 600. Seven dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio u niego kupował GW-7900 bodajże i wszystko było jak najbardziej ok, zegarek był nawet "świeżutki", wyprodukowany kilka miesięcy temu.

 

Gość najwyraźniej sprowadza zegarki zza oceanu, ma też konto na ebayu:

http://www.ebay.com/sch/tigercasio/m.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytacie o oryginał z allegro to najpierw zwódźcie uwagę

na sprzedawcę jego opinię i komentarze.

Taniej nie zawsze znaczy fake!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) zwódźcie uwagę (...)

 

Co to znaczy "zwódźcie uwagę"? :D

Jakaś nowa polszczyzna chyba...


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "zwódźcie uwagę"? :D

Jakaś nowa polszczyzna chyba...

Według słownika Samsunga jest ok.

Co nie zmienia faktu, że dałem :o

Trzeba zwrócić większą uwagę na pisownię jak się używa gadżetów B)

 

A Ty pijesz do bateryjki czy tak masz zawsze?

Edytowane przez maka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak zawsze, to taki zawodowy odruch (nauczyciel), gdy się przy mnie kaleczy język ojczysty, mniej lub bardziej przypadkowo ;)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa mojej rodziny to grono pedagogiczne okolicznych szkół rozumiem Cię Kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na forum to pół biedy. W szkole to się dopiero można załamać czasami :]


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytania odnośnie tego sprzedawcy padają tak często, że naprawdę trzeba się postarać, by tego nie znaleźć... Często odpowiedź widnieje dwa posty wyżej, dosłownie... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat tego sprzedawcy ?

 

http://allegro.pl/ca...html#tabsAnchor

 

Czy to oryginał ?

Zegareczek bardzo wpadł mi w oko ;)

 

Smiało możesz tam kupować. Ja kilka dni temu kupiłem GDF100 i jest z naklejką ZIBI, jest instrukcja po polsku i gwarancja z możliwością przedłużenia. Do tego kurier gratisbiggrin.gif


Festina Chrono, G-Shock G9000, G-Shock GDF-100 1ber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

 

Zastanawiam się jednak czy nie warto kupić tego zegarka na ebay,wtedy cena zegarka jest o 100 zł niższa niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz spoza UE to jest spore ryzyko, że paczkę przechwyci Urząd Celny i doliczy VAT, a wtedy różnica prawie całkiem stopnieje. Szkoda nerwów moim zdaniem. :)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz spoza UE to jest spore ryzyko, że paczkę przechwyci Urząd Celny i doliczy VAT, a wtedy różnica prawie całkiem stopnieje. Szkoda nerwów moim zdaniem. :)

 

Oferta pochodzi z Niemiec :)

Niby będzie bez gwarancji(nie zamierzam odsyłać do Niemiec) , ale te zegarki jak się zepsują to pewnie jedynie mechanicznie - czego gwarancja nie uzna.

Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta pochodzi z Niemiec :)

Niby będzie bez gwarancji(nie zamierzam odsyłać do Niemiec) , ale te zegarki jak się zepsują to pewnie jedynie mechanicznie - czego gwarancja nie uzna.

Tak mi się wydaje.

 

 

Tylko, oprócz braku gwarancji, nie dostaniesz też polskiej instrukcji obsługi.

W internecie niestety polskiej instrukcji też nie znajdziesz.

Tutaj masz podobny zegarek, trochę taniej: http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,8922,8937,1029-0-0-G_7800_1ER.html

 

Twoj model, co go sobie upatrzyłeś jest negatywem, więc możesz mieć duże problemy z czytelnością.

W takim wypadku najlepiej kupić zegarek u polskiego dystrybutora i odebrać go osobiście w sklepie.

Ja, kiedyś kupiłem zegarek: Gw 056 , w czerwonym negatywie: zegarek fajnie stylistycznie, miał wszystkie niezbędne

funkcje, mieścił się bez problemu pod rękaw kurtki(bo, to był najcieńszy G_ niestety następcy nie ma).

Było, tylko jedno ale które mi umkneło wyświetlane informacje na wyświetlaczu były widoczne tylko w pełnym świetle, lub w podświetleniu.

Więc po męczarniach i z żalem po tygodniu bez żadnych problemów wymieniłem zegarek na inny model.

Ale, ja kupowałem zegarek przez internet w timtrent, odbirałem go za to w salonie.

Jeżeli, za to kupisz zegarek z Niemiec od zagranicznego dystrybutora, a ten zegarek zwyczajnie nie spodoba sie tobie, to będzie pasztet.

Wiem oczywiście, że jest możliwość wymiany towaru zakupionego przez internet, w ciągu 10 dni, ale musisz go wysłać na własny koszt(nie mówię o gwarancji).

 

Dlatego, ja radzę kupić zegarek w Polsce od oficjalnego dystrybutora, przynajmniej nie będziesz dorabiał helmutów, a dasz zarobić Polakom.


Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego :) Ta cena jest naprawdę dużo bardziej przystępna :)

Piszesz "podobny" a to nie ten sam ?

Tylko jak tutaj wygląda sprawa z oryginalnością ?

Tak samo dystrybutorem jest Zibi ? Więc moge przedłużyć gwarancję na 6 lat :)

 

Wybaczcie za pytania - laik ze mnie w tej dziedzinie.

Do niedawna jeszcze nie dałbym sobie nic na rękę ubrać hehe :D

Edytowane przez michanio91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Normalne", niekolorowe negatywy w nowszych modelach są na ogół wyraźnie czytelne nawet w słabszym świetle, także sytuacja nie wygląda tak tragicznie, jak to opisuje Takeshi. ;) Ten GW-056 to jakiś wybitnie nieczytelny przypadek, nawet na promo grafice niewiele widać. ;)

 

GW-056E-4V.jpg

 

Jeśli ten zegarek kupiony w Niemczech pochodzi z oficjalnej dystrybucji to objęty jest dwuletnią gwarancją producenta i Zibi ma obowiązek honorować taką gwarancję.

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.