Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

O ile zdjęcia nie kłamią, to oryginał. Starawy model, pamiętam go z katalogów Casio jeszcze z lat 90-tych :)

Dzięki za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to podróba. w tym na zdjęciach wskazówka mała która jest w okienku na "12" jest przyklejona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i powinna mieć dziurki, ta ze zdjęcia ich nie posiada, ma inny nieco kształt, masz rację.. to fake... dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę na Mudmana z zakręcanym deklem? :lol:

 

765758d1342493509-funny-fakes-sickest-mudman-ever-%24-kgrhqf-que-li9-kqybqbm00z2yg~~60_57.jpeg

 

765760d1342493554-funny-fakes-sickest-mudman-ever-%24-kgrhqj-jqe-nl-co9bqbm1-5ytw~~60_57.jpeg

 

765759d1342493533-funny-fakes-sickest-mudman-ever-%24t2ec16j-0e9s37f-pwbqbm05ezrw~~60_57.jpeg

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

chyba po pijaku sa one produkowane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba po pijaku sa one produkowane :lol:

 

Tej opcji nie brałem pod uwagę :) trzeba będzie sprawdzić, czy wstanie upojenia ten mudek zacznie przypominać oryginał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło w wyszukiwarkę wpisać słowo "daymon" i poczytać wyniki które wyskocza, ale to oczywiście za duzo zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle , nieźle - starają się chłopaki - trochę napis krzywo , ale co tam napis :)

Zrobić takie coś to jedno ale że to ktoś kupuje to drugie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nim ?

 

731b03cfedd87.jpg

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba.

 

Dokładnie, wskazówki, tarczki etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamówiłem na początku tygodnia na Allegro zegarek Casio G-7710-1ER (mój pierwszy w życiu zegarek tej firmy ;)), i dzisiaj do mnie dotarł. Jako że strasznie napaliłem się na ten zegarek i czekając na przesyłkę naoglądałem się mnóstwo różnych fotek i filmów na YT, i ogólnie patrząc na mój egzemplasz oraz jego opakowanie w porównaniu do tych co widziałen na fotkach wydaje mi się że jest to na 99% oryginał, ale zastanawia mnie to że na wszystkich zdjęciach jakie widziałem, na deklach tych zegrków było napisane "Made In Thailand Y" a u mnie jest "Made In China Y", i nigdzie nie znalazłem fotki z chińską wersją, dlatego też zastanawia mnie ta różnica i daje mi ten 1% wątpliwości co do oryginału. Tak pozatym nie zauważyłem żadnej innej różnicy i funkcje zegarka nie odbiegają od instrukcji nawet od tej którą zdobyłem na tym forum (jeszcze raz dzięki @Seven).

 

A tutaj chcę zaprezentować taki "oryginalny" rarytas w różnych kolorach jaki znalazłem w internecie przeglądając fotki G-7710 :D :

DSCN2262.jpgDSCN2267.jpg

IMG_8229.jpgIMG_8221.jpg

IMG_8217.jpgIMG_8219.jpg

IMG_8244.jpgIMG_8246.jpg

IMG_8224.jpg

 

A tu link do zagranicznego sklepu z tymi "cudeńkami" i bogatą galerią: LINK

Edytowane przez Rav-X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich miesiącach spora część produkcji G-Shocków została przeniesiona do Chin ze względu na powodzie z Tajlandii, także Twój nowy zakup najprawdopodobniej pochodzi z dość świeżej partii. Mój nowy GW-M5610 wyprodukowany w maju też jest "Made in China". Niestety modele bez solara nie posiadają wybitego na deklu numeru, po którym można odczytać datę produkcji, także nie możemy tego sprawdzić.

 

"Made in China" na deklu G-Shocka powoli staje się takim samym standardem jak jeszcze niedawno "Made in Thailand".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seven za rozjaśnienie sprawy z tym "Made In China", rozwiałeś całkowicie moje obawy z tym związane. A właśnie zacząłem się też zastanawiać czy po jakimś numerze serii idzie dowiedzieć się jego datę produkcji, ale żeś za jednym "cięciem" wyjaśniłeś tą sprawę też ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.