Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginał, to znany sprzedawca.

 

Poza tym - sklepy nie sprzedają podrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ostatnio kupił u niego zegarek, wszystko w porządku tylko trochę długo to trwało. :)

 

Zresztą przeważnie oferuje modele, które nie są podrabiane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. 

Mam zamiar zamówić swojego pierwszego g-shocka (chyba dorosłem) , zdecydowałem się na sprawdzony i prosty model G-100-1BV. Szukałem jakichś opinii o sprzedawcy i z tego co czytam to ze sklepu powinny być orginały, jednak po tym co tu znalazłem, wolę się upewnić, proszę o szybką odpowiedź. 

 

http://allegro.pl/casio-g-shock-g-100-1bv-analogowy-sklep-i3527134254.html

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym sklepie wiele razy na forum było.

 

To jest sklep. Sklepy nie sprzedają podróbek. Do tego dostajesz trzyletnią gwarancję.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pewności, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany egzemplarz (a nawet jeśli to i tak niewiele na nich widać), tak więc najłatwiej jest rozpoznać po całokształcie samej oferty, a ta wygląda dokładnie jak modelowy przykład typowej oferty podróby. ;)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/casio-edifice-ef-543d-1av-i3538117508.html

 

Co sądzicie o tym zegarku? Jeśli to podróba to po czym to rozpoznajecie?

 

Wygląda na podróbkę. Ja sprzedaję niebieską używkę. Leży na bazarku :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba, kształt koronki w oryginale jest inny. Wielokrotnie to opisywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszka za 5 zł, naklejka Casio też łatwa do zrobienia, podróbka z ebaya czy chińskich serwisów za pewnie kilka dolarów i interes się kręci...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym białego  :lol:


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jestem nowy i mam nadzieję, iż w dobrym miejscu zamieściłem temat B)

 

A zatem, chciałbym kupić swojego pierwszego G-shocka i myślę, że znalazłem już docelowy model. Niestety zegarek

nie należy do tanich, więc szukałem go na allegro i natrafiłem na poniższe aukcje, ale

nie wiem, czy sprzedawca jest pewny oraz zegarek oryginalny, więc proszę o pomoc. ;)

 

Interesuje mnie ten model:

http://www.casio-polska.pl/casio-awg-m100a-1a-p-7321.html

 

Na allegro znalazlem następujące opcje:

Daymon-Trade:

http://allegro.pl/zegarek-casio-awg-m100a-1a-nowosc-g-shock-i3550994405.html

Bigben.pl:

http://allegro.pl/zegarek-casio-awg-m100a-1aer-g-shock-gw-pl-wawa-i3544520755.html

_maglik_:

http://allegro.pl/promocja-zegarek-casio-g-shock-awg-m100-3latagwar-i3564954542.html

 

Z tego, co przeczytalem we wcześniejszych postach, drugi i trzeci bardziej wydają się być wiarygodni, gdyż

dają 3 letnią gwarancję, ale pewnośći nie mam.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy trzej są wiarygodni. U daymona kupiłem kilka zegarków u maglika też kupowałem. Ale patrząc, że cena i u daymona i bigbena ta sama bierz u bigbena masz gwarancję zibi :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na pierwszym z postów zadałem pytanie odnośnie numeru seryjnego.

W tym temacie chciałbym poznać waszą opinie o zegarku, który ostatnio kupiłem w sklepie w Osace.

Póki co wklejam tylko zdjęcie przodu zegarka. Po powrocie do domu zrobie tylnej czesci.

Przyznam się, że zegarek ten wystawiłem na allegro. Nie ściemniam, że daję gwarancje, bo jej nie daję. Mogę tylko dołączyć kopie dokumentu, który dostałem w sklepie. Ich dokumenty troche sie rożnią od naszych paragonów, gdyż umieszcza sie na nich dane kupującego by nie płacić podatku. Kopię takiego dokumentu oddaje sie na lotnisku. W zestawie jest instrukcja w wielu jezykach oraz książeczka informująca o międzynarodowej gwarancji. Co ciekawe na jednej z ostatnich stron widnieje także firma ZIBI. Heh. 

Jeśli jest to podróbka to chciałbym wiedzieć czym się różni.

Proszę o opinie.

Dziękuję i pozdrawiam.

post-65592-0-75945000-1380698169_thumb.jpg

Edytowane przez bushido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest podróbka.

książeczka informująca o międzynarodowej gwarancji. Co ciekawe na jednej z ostatnich stron widnieje także firma ZIBI. Heh. 

Ano taka jest prawda, że Zibi powinno przyjąć w ramach międzynarodowej gwarancji każde Casio, nawet takie, które nie było kupowane u nich, bo są do tego zobligowani. Tylko że oczywiście nie mówią tego głośno.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jedyna różnica to okres gwarancji - międzynarodowa to "tylko" dwa lata. Z informacji zawartych w tej karcie gwarancyjnej dość jasno wynika, że wystarczy tylko i wyłącznie dowód zakupu, a gwarancja nie musi nawet być podbita - jeśli mnie pamięć nie myli to Zibi kiedyś podawało informację, że owszem, honorują międzynarodową gwarancję, ale tylko odpowiednio wypełnioną i podbitą.

 

A zegarek na zdjęciu to na 100% oryginał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się nawet z sytuacjami, gdy odsyłali ludzi z kwitkiem, bo nie mieli rachunku z Zibi.

 

Bazują na niewiedzy ludzi.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie. Chylę czoła przed Waszą wiedzą. Głównie zajmuję się kupowaniem i sprzedażą noży z Japonii, ale nie mogłem się oprzeć chęci zakupienia i próbie sprzedania zegarków. Raczej w nic grubszego nie będę wchodził, bo brakuje na to czasu, ale gdyby był ktoś chętny na jakiś konkretny model to mogę popytać znajomych w Japonii, w celu zakupienia i sprowadzenia takiego zegarka. Co do gwarancji. No niestety pary spraw w naszym kraju się nie przeskoczy. Widać, że nadal nie jesteśmy europą. Kliknę jeszcze parę fotek ze szczegółami. Może ktoś by chciał obejrzeć ten model z każdej strony, a być może i byłby chętny go zakupić.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.