Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podjechałem z synem do chińczyka bo chciał sobie jakieś klocki kupić. Przy kasie stała sobie gablotka z "g-shockami" po 3 dychy, okazja taka, że szkoda nie brać

 

 

Jaką kolega wybrał metodę destrukcji? ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kolega wybrał metodę destrukcji? ;)

Najlepszy byłby święty granat ręczny z Antiochii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Wczoraj podjechałem z synem do chińczyka bo chciał sobie jakieś klocki kupić. Przy kasie stała sobie gablotka z "g-shockami" po 3 dychy, okazja taka, że szkoda nie brać

aza3esav.jpg

Zarty żartami ale tego czerwonego ala protreca to byś mi mógł kupic nie jest zły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarty żartami ale tego czerwonego ala protreca to byś mi mógł kupic nie jest zły :)

 

Żarty żartami, ale nie pisz publicznie o kupnie podróbek. I o tym nie myśl.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

nie dowie sie nikt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Co do pierwsze to nie wiem ale w drugiej masz jak BYK napisane że to replika?Czytałeś  opisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwsze to nie wiem ale w drugiej masz jak BYK napisane że to replika?Czytałeś  opisy?

Pierwszy też podróba, "świetna" jakość wykonania tarczy wali po oczach z daleka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczora,j jak czytałem opis tego zegarka to nie było informacji że jest to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz poznać skoro nie ma żadnych rzeczywistych zdjęć tylko te wzięte od producenta?

 

Cena wskazywałaby na podróbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mowa o 3-letniej gwarancji z możliwością przedłużenia na kolejne 3 lata. Taką możliwość daje tylko ZIBI, co mogłoby wskazywać na oficjalną dystrybucję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma 32 oceny i 3 negatywy. Brak realnych zdjęć. Oszust i tyle. Napisać może że daje nawet 10 lat gwarancji. Jak jest oszustem to można sobie to wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, może napisać co chce. Ja bym poprosił o realne zdjęcia - informację o tym, czy to prywatna osoba, czy działalność gospodarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o gwarancji wrzucił dla zmyły (gwarancja sprzedawcy a przedłużenie pewnie ze 100 zł. :lol:) aby pomyśleć właśnie o zibi i widać niektórzy się nabrali  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile można powtarzać, dlaczego ktoś ma sprzedawać oryginały za 50% ceny, a nawet 1/3 ceny zibi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Jak tak dalej pójdzie to łatwiej bedzie wypisywać dobre aukcje niż fejki....Straszny wysyp G-gówi****  jest...Czy każdy wracajacy z Egiptu kupuje ze 3 na bazarku na handel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.