Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Batonx

Zakup IWC

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę w sprawie zakupu IWC Portuguese Automatic IW500107.

 

Zegarek ten w polskich sklepach kosztuje ok. 35-38KPLN.

 

Zależy mi na jak najniższej cenie? Co radzicie?

- Jechać do Szwajcarii i kupić w tamtejszym sklepie

- Skorzystać z usług jakiegoś pośrednika?

 

Na ile to jest bezpieczne (opcja nr.2). Czy taki pośrednik jest w stanie zaoferować lepszą cenę niż sklep w Szwajcarii?

 

Proszę o radę i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak doliczysz koszty podróży tylko po zegarek - to taniej będzie w Polsce ;) , jeśli jedynym kryterium jest ; najniższa cena; to najtaniej będzie u pośrednika np. Stanisław lub kup używany ? takie zegarki są często w dziewiczym stanie


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i używany, ale oczywiście 'nieużywany', ale gdzie szukać ofert?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono24.com


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Stanisława.. Skontaktuj się z Nim i dowiesz się czy warto.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pertraktować


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co czy warto?

 

noo czy warto kupić zegarek za pomocą pośrednika, który na stałe siedzi w Szwajcarii, zajmuję się sprzedażą zegarków od dłuższego czasu i co najważniejsze jest obyty na tym rynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro można taniej to po co przepłacać? Pytanie jakie jest realne ryzyko i ewentualne niedogodności? Skoro w salonie mogę kupić ten zegarek za ok. 35kpln, a identyczny będę miał od pośrednika poniżej 30KPLN to chyba warto.

Pytanie jakie jest ryzyko oszustwa, co z gwarancją, czy są inne niedogodności, etc. to wszystko jest policzalne... przynajmniej prawie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakbyś trochę przejrzał forum, to znalazłbyś wpisów o Stanisławie masę.

Zamówienie wygląda tak, że wpisujesz na stronie głównej nr ref. zegarka, którego szukasz, a Stani odsyła Ci jego cenę. Możesz zawsze zadzwonić, pogadać, popertraktować. Jak się dogadacie przelewasz kasę na konto i czekasz na kuriera. Gwarancja i wszystkie papiery do zegarka oczywiście prosto ze sklepu firmowego danego producenta. Cała filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale tak w ciemno przelać ponada 20 kawałków bo mi na forum poradzono to nie ja ;-)

Ile taniej ów Stanisław jest w stanie załatwić zegarek IWC? A jak jutro zwinie biznes to mi oddasz kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile taniej ów Stanisław jest w stanie załatwić zegarek IWC?

Nie wiem, wypełnij rubryki na stronie głównej, to się dowiesz.

 

Ok, ale tak w ciemno przelać ponada 20 kawałków bo mi na forum poradzono to nie ja ;-)

Ty prosisz o poradę, a ja (my) doradzamy. Twoja sprawa na co się zdecydujesz.

Poza tym poczytaj forum, gdybyś to zrobił przed napisaniem tego tematu, pewnie wyglądałby on inaczej.

 

A jak jutro zwinie biznes to mi oddasz kasę?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes z Krakowia i chcesz byc pewien zakupu to idz na Sławkowską do Strojnego i zaproponuj

gotówkę lub przelew. Dostaniesz kilkanaście % rabatu ale przede wszystkim masz pewność że w razie

jakiegokolwiek problemu naprawią zegarek bądź wyślą bezpłatnie do serwisu w Wiedniu.

Pewnie chodzi o Portuguese Vintage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jestes z Krakowia i chcesz byc pewien zakupu to idz na Sławkowską do Strojnego i zaproponuj

gotówkę lub przelew. Dostaniesz kilkanaście % rabatu ale przede wszystkim masz pewność że w razie

jakiegokolwiek problemu naprawią zegarek bądź wyślą bezpłatnie do serwisu w Wiedniu.

Pewnie chodzi o Portuguese Vintage

 

Dziękuję Kolego za merytoryczną odpowiedź. Widziałem ofertę 'Strojnego' ale delikatnie mówiąc jest... nie do przyjęcia...

Interesuje mnie ten model: http://www.e-zegarki.com/IWC_Portuguese_Automatic_IW500107-1231.html

Nawet jakbym dostał 20% rabatu to IMO przpłacam.

Jestem przekonany że mogę dostać ten model w cenie do 25KPLN (oczywiście nowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek - do Warszawy, nie do Wiednia. Na razie wszystko prócz wiecznych kalendarzy i turbin itp. jest naprawiane u nas.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie zle ale jezeli szkoda Ci czasu to najlepiej w polskim AD jezeli chcesz zaoszczedzic to zagranica co wiaze sie albo z Twoim czasem albo z wysylka pieniedzy . Raczej niespodziewalbym sie sie zeby ktos sprzedajacy zegarek w bardzo dobrej cenie przyjezdzal specjalnie do krakowa zebys mogl go obejrzec , zdecydowac i mozliwe ze kupic .

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałeś się u Stanisława o cenę?

 

Zacznij u niego. Nie zawiedziesz się. Rzadko da się kupić u nas drogi zegarek nowy taniej niż u Stana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak mówią koledzy. Stani to solidna firma i nikogo nie oszukal. Jakby co wiemy gdzie mieszka :-))))


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.