Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam Guntera, czy ma to w planach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taką Marinkę w rozm. 42 Steinhart by Nam zrobił jako klubowca na 2015r:) Może na cos takiego znalazłaby się spora liczba chętnych - firma popularna na Naszym forum, model zegarka ok a myśle, że rozmiar podpasowalby wielu osobom.

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po wstępnej wymianie maili, temat ma szansę ruszyć z miejsca. Gunter dowie się, o możliwości dostarczania mu kopert w rozmiarze 42 mm.

 

Ja osobiście namawiam go do wprowadzenia do regularnej sprzedaży zegarków 42 mm w linii Marine, Nav B i może jakiegoś chrono, lub casual w tym rozmiarze. Zarówno on jak i ja otrzymujemy dość dużo zapytań, o zegarki w mniejszym rozmiarze.

 

Co do klubowca, to jeśli Gunter nie zdecyduje się na sprzedaż regularną, to ten fakt nie przekreśla nam drogi, na stworzenie takiego zegarka tylko dla nas. Oczywiście min. ilość to 100 sztuk. Projekt...dowolny, możemy stworzyć dla klubu dowolne tracze, wskazówki, paski, koronki. Pytanie tylko, czy dostaniemy odpowiednie koperty. Aha mechanizmy też się znajdą, zarówno Eta jak i Soprod, tylko nie z GMT, tych nie ma i jest ograniczona podaż :(

 

Aha bardzo ważne, przy projekcie indywidualnym, dostawa od 12 do 18 m-cy ;)

 

Tak więc trzymajta kciuki :)

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, no w końcu:) O ile pamiętam już w tamtym roku o tym wspominaliśmy.  Ale pomyśl tez oprócz regularnej sprzedaży o klubowcu. Akurat w innych wątkach wałkujemy ten temat i na razie nie wiadomo w jakim kierunku to pójdzie. Może tu się uda - firma ok., myślę, że cena też byłaby do przyjęcia i w końcu rozmiar ludzki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe też chyba odkrywczy ani nikogo nie obrażę stwierdzeniem, że Steinhart troszkę wzoruje sie na innych zegarkach. Może by np. jakiś modelik dla nas coś w ten deseń

 

6.jpg

 

lub

 

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pilota z datą chcę :)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po wstępnej wymianie maili, temat ma szansę ruszyć z miejsca. Gunter dowie się, o możliwości dostarczania mu kopert w rozmiarze 42 mm.

 

Ja osobiście namawiam go do wprowadzenia do regularnej sprzedaży zegarków 42 mm w linii Marine, Nav B i może jakiegoś chrono, lub casual w tym rozmiarze. Zarówno on jak i ja otrzymujemy dość dużo zapytań, o zegarki w mniejszym rozmiarze.

 

Co do klubowca, to jeśli Gunter nie zdecyduje się na sprzedaż regularną, to ten fakt nie przekreśla nam drogi, na stworzenie takiego zegarka tylko dla nas. Oczywiście min. ilość to 100 sztuk. Projekt...dowolny, możemy stworzyć dla klubu dowolne tracze, wskazówki, paski, koronki. Pytanie tylko, czy dostaniemy odpowiednie koperty. Aha mechanizmy też się znajdą, zarówno Eta jak i Soprod, tylko nie z GMT, tych nie ma i jest ograniczona podaż :(

 

Aha bardzo ważne, przy projekcie indywidualnym, dostawa od 12 do 18 m-cy ;)

 

Tak więc trzymajta kciuki :)

 

Łukasz

No to Łukasz działaj w temacie. Przy założeniu, że coś da radę zrobić ( bo nie ma pewności, że inne propozycje wypalą więc może okazać się, że Steinhart będzie najpewniejsza opcją) to ten podany przez Ciebie okres pozwoli otrzymać zegarek akurat w 2015r. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pilota z datą chcę :)

 

Pierwszy na liście ... specialy for you my friend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Ciekawe.:)

Mnie interesuje model o rozmiarze 40-42mm, grubości do 12mm,czytelną tarczą,w jednolitym kolorze,

wskazana iluminowa, data niekoniecznie,ale może być.Wolałbym dekiel bez szkiełka(stal)

ale za to z jakimś logiem.Wodoszczelność chociaż 50-100m.Szkiełko z powłokami.

Koronka o proporcjonalnej do koperty średnicy,ale niezbyt odstająca od koperty,żeby nie uciskała łapki.:))

Na coś takiego pisałbym się.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na informacje o dostępności kopert :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chcial zamienić swojego Tritona 30 albo 100 na Oceana 44 GMT Black to zapraszam:)

 

pozdr.


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proki1971 a może na " klubowca" 2015 coś z linii premium?

Łukasz? Jest taka szansa ?

Fajnie tyle, że dla Mnie jak i dla wielu problemem jest rozm. 44mm. To zdecydowanie za dużo. Gdyby pojawilo sie coś w rozm. 42 to jak najbardziej. A tak w ogóle to licze na Stenka bo jakoś nie mam wiary, że wypali inny klubowiec czytając pozostałe tematy dot. klubowca 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że full custom? :>  jak będzie czas to bym coś pomyślał, bo 42mm by mi pasowały :} 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści, dosłownie z przed chwili. Wstępnie mamy zielone światło na kopertę 42.

 

Potrzebuje jeszcze kilku dni by dac Wam 100% odpowiedz w kwestii kopert.

 

Jest szansa, ze modele 42 wejda do regularnej oferty, co nie wyklucza przygotowania dla Nas serii klubowej. Oczywiście min. zamówienie to 100.

 

Dla ewentualnych projektantów. Wiem, że w grę wchodzi Eta 2824 lub Unitas. Więc może być data i ja bym był za :)

 

Zegarek możemy zrobić jako klubowy lub jako Steinhart Klub, tak jak poprzednio Aquarius;)

 

Kwestie ewentualnego projektu, zbierania chętnych, ankiet itp. Pozostawiam Wam, ja oczywiście służę stroną wykonawczą, techniczną, logistyką ewentualnych zamówień, itp.

 

Ale na to przyjdzie czas, może więcej jutro będę wiedział

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość. Nawet jak wejdzie do regularnej produkcji myślę, że warto zacząć od czegoś dla Nas. Pewnie cena zadecyduje czy będzie na to szansa ale myślę, że w zależności od tego jaki typ zegarka to będzie, czy np. Marina czy Pilocik, znajdzie sie pewnie wielu chętnych :) Czekamy na kolejne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proponuje rzucić okiem na te projekty z mojego postu nr 2359, gdyby udało się zrobić coś takiego byłoby świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Guntera to cena będzie w obrębie zegarków obecnie produkowanych, czyli około 1 800 - 2 200 w zależności od zastosowanych wariacji ;-)

 

Najpierw poczekajmy na potwierdzenie, potem proponuję wybór modelu, a może stworzenie czegoś nowego, potem projekt.... Już się sam nakręcił :-D

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to była by rewelka bez względu na to czy zegarek nazwijmy to "seryjny, czy limitka dla Nas czy klubowiec . Jak dla mnie na Unirasie, np. w takich brązach jak na tym zdjęciu które wstawiałem z inna tarczką od małej sekundy, fajny brązowy pach ( teraz Steinhart ma taki w ofercie

 

1461112635band22_dunkelbraun_01.jpg

 

albo np. jakis pilocik z małą tarczka z boku jak na tym drugim zdjęciu, np. potrójnym datonikiem, a tarcza szara, antracytowa ze szlifem sloneczkowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 40- 42 mm na pewno bym się pisał. 44 mm to jednak niewygodna dla mnie koperta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.