Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

klikszen

Masywny zegarek do ok.1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję zegarka do 1000zł, chciałbym aby miał sporą kopertę (raczej okrągłą)i fajnie jakby był na pasku (nie za wąskim, troche szerszsym :) )chociaż jak zaproponuje ktoś jakiś na bransolecie to napewno sprawdzę. Bardzo podobają mi się Vostok Gaz-14 jednak ma on mineralne szkiełko.. powiem szczerze, że wolałbym szafirowe.

 

Znalazł by się jakiś zegar odpowiadający moim wymaganiom? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegos z Zodiaca.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdecydujesz sie na jakiegos Zodiaca to napisz PW, pomoge w wyborze, chetnie takze sprzedam :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak opinia o tej firmie? Możecie coś więcej powiedzieć? Warte to czegoś ? :)

 

 

Niestety nic mi nie wpada w oko z tego Zodiaca.. zresztą na allegro jest tylko 13 aukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było to nic warte to bym nie zaproponował.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz przeszukałem google i jest kilka fajnych modeli w okolicy 1000zł, jednak mają one mineralne szkiełko.. :)

Jest jeszcze jakaś alternatywa?

 

Dawajcie jak najwięcej, myślę, że będzie mi łatwiej coś wybrać.. bo narazie oprócz Casio i Atlantica nie miałem z niczym innym do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbij sobie Seiko Sports- to są już takie niemałe zegareczki, tylko oczywiście hardlex w nich jest założony,

ale przede wszystkim napisz jeszcze coś więcej- czyli raczej kwarc czy mechanik i co znaczy dla Ciebie większa koperta-

dla jednego większa to będzie 38-40 mm, dla drugiego 45 to może być jeszcze mała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz przeszukałem google i jest kilka fajnych modeli w okolicy 1000zł, jednak mają one mineralne szkiełko.. :blink:

Jest jeszcze jakaś alternatywa?

 

Dawajcie jak najwięcej, myślę, że będzie mi łatwiej coś wybrać.. bo narazie oprócz Casio i Atlantica nie miałem z niczym innym do czynienia.

 

A co Ty chcesz od mineralnego szkiełka, zwłaszcza przy takim budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nikt jeszcze nie zaproponował monstera :blink: A na hasło masywny, pierwsze moje skojarzenie to eco-zilla :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś z Seiko mechanicznych - solidne, porządne, no i na in-house'ach :blink:

Niezrównany stosunek jakości do ceny.

 

Serie - Monster, Atlas, Sumo, Samurai - te ostatnie może być trudno w tym budżecie, ale kto mówi, że z Polsce masz kupić?:o

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.