Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

DW-6900, kultowy :)

 

Tutaj na ręku Toma Cruise'a w MI2, zmodowany do potrzeb filmu, z dodanymi efektami speclajnymi:

 

MissionImpossible2-Casio.jpg


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to człowiek nie znajdzie ciekawego zegarka... Pokazywałem wczoraj znajomemu rewelacyjną reklamówkę TomToma z głosem Lorda Vadera i Yody i nagle zwróciłem uwagę, co pan "Rezyser" ma na ręku. Według mnie fajny vintage'owy JLC Memovox e873, na którego troszeczkę choruję i to w dodatku na bransolecie NSA. No kto by pomyślał...

Tutaj reklamówka:

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_357955&feature=iv&src_vid=FdcJVuylmsM&v=2ljFfL-mL70

Tutaj zrzucik ekranu:

tomtomf.jpg

 

A tutaj być może nasz bohater w całej okazałości (choć na innej bransolecie)

26.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co nosi Jim Levenstein w filmie American Pie Reunion?

 

vlcsnap2012072200h57m35.png

 

vlcsnap2012072201h01m05.png

Edytowane przez Nowy89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze Pam wyglada z daleka na Luminor Marina

 

 

Nikt nie wie co ma Ray Liotta w Chlopcach z ferajnjy?:(

Trochę odgrzewanie kotleta z mojej strony, bo post napisałeś ponad 2 miesiące temu ale to co :) . Ten akurat zegarek to nie jest Rolex według mnie . Ray nosi Rolka na 1 ze scen. Kiedy to daje prezent swojej żonie . Dobrze wtedy widać zegarek :) . Może nosił 2 rolki ?:) . Dziwna sprawa z tymi zegarkami Ray'a w Chłopcach z Ferajny, bo podczas scen kiedy poznawał swoją przyszłą żonę miał właśnie ten zegarek na łapie (o który pytasz) potem na kilku scenach nosi zupełnie inne zegarki (jakieś na paskach, zdjęcia pokazują tylko pasek zazwyczaj) na innych jeszcze scenach ma Rolka Day Date . Aż specjalnie z półki wyciągnąłem film i szukałem tej sceny . Wygląda ona tak :

PS: film mam oryginalny, żeby nikt się nie czepiał o to, że jakimś piratem jestem :D:lol:

PS2: dodam jeszcze, że w filmie jest 1 głupota :D . Kiedy Ray wychodzi po kłótni ze swoją żoną, ma na nadgarstku jakiś złoty zegarek na pasku . Zaś kiedy jest już 2 scena z "Pająkiem" to ma ten zegarek o który pytasz :D . Zmienny chłop :D

post-49157-0-62280700-1343031021_thumb.jpg

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-6900, kultowy :)

 

Tutaj na ręku Toma Cruise'a w MI2, zmodowany do potrzeb filmu, z dodanymi efektami speclajnymi:

 

 

 

Mi się wydaje, że oni nie modują zegarków, ani nie wyposażają w efekty specjalne tylko jest komputerowo nakładany obraz


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegę z dolną sekundą.

W odcinku (o ile o tym samym mówim, pojawił się też oryginalny B-Uhr jako zegar zapalnika (paradoksalnie, taki zegarek do zdetonowania... :()

 

Pozdrawiam

Iko

38765338.png

 

14102513.png

 

84393774.png

 

74339434.png

 

41974456.png

 

81648034.png

 

57238262.png

 

tu ma jeszcze inny, a poniżej budzik i Tissot

27438471.png


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że oni nie modują zegarków, ani nie wyposażają w efekty specjalne tylko jest komputerowo nakładany obraz

 

A dodanie obrazu komputerowo, to nie efekty specjalne? Widać to zresztą gołym okiem nawet na zdjęciu, że jest to dodane.

A zasłonięcie napisów na bezelu, które moim zdaniem wygląda na wykonane jak najbardziej analogowo, to nie modowanie zegarka?

 

To przecież logiczne, że pisząc "z dodanymi efektami specjalnymi", miałem na myśli efekty wizualne dodane w postprodukcji, nie wiem co innego mogłeś z tego wyczytać :D

Edytowane przez Blatio

CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kadr z filmu "Real Steel"...

 

realsteel.jpg

 

Jeśli to prawdziwy zegarek, nie gadżet na potrzeby filmu, to co to może być?

P.S. Jeśli to jest to, co myślę, to gruboooooooooo

Edytowane przez SphinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślimy podobnie to łączy nas 5002? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zegarek porucznika Zadry z filmu "Kanał" A. Wajdy. Podobieństwo koperty, koronki i ogólnego design`u do tego, jaki nosił Kloss wskazywałby na Tissota, ale z innym werkiem.

 

Zegarek porucznika Zadry

Edytowane przez Primek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam lub podobny nosił Jason Statham w "Angielskiej robocie". Wczoraj obejrzałem, fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś może ustalić co to za zegarek ma na ręku Andrzej Herder w filmie "Orzeł" z 1958 roku?

Zdjęcie na stronie Fonoteki Filmoteki Narodowej.

 

Kadr z filmu "Orzeł"

 

p.s.

Polecam przejrzanie zasobu Fonoteki, można na przykład zobaczyć kilka zdjęć z filmu "Stawka większa niż życie" w kolorze.


-To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia

*Jonathan Carroll*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki zegarek nosi Charlie Sheen w nowym serialu Anger Management? Zdjęcia słabe ale może komuś uda się odgadnąć.

 

Anger-Management-17-Charlie-Sheen.jpg

Anger-Management-charlie-sheen-31316186-2560-1707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheen jest znany z kolekcjonowania Patków... może jakiś WorldTime ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś? Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji jaki to jest zegarek , a nie znam sie na tyle dobrze żeby rozpoznać po zdjęciu.

 

 

Jaki zegarek nosi Simon Baker w filmie Margin Call ( Chciwość) .

Zdjecie niżej - kadr z filmu.

 

http://i45.tinypic.com/34qss4x.png

 

 

 

34qss4x.png

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadr z filmu Szpieg ktory mnie kochal.....to byla era Seiko w filmach z Bondem.

 

Zegarek nie jest watchem glownego bohatera...jezeli ktos wie to prosilbym o napisanie co to moze byc :)

 

szpiegr.jpg


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że już było ale wyszukiwajka nie znalazła.

Jaki zegarek nosi Colin Farell w filmie S.W.A.T.Jednostka specjalna?

Edytowane przez michas

pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.