Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

switch107

Użytkownik
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Hostenturm

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. To chyba Piaget Altiplano Square.
 2. 31 lat i wciąż daje radę
 3. Breitling Navitimer GMT Chrono
 4. Ta i3 to jest rzeczywiście ciekawe auto. Pomijając materiały jak CFK. Aluminium czy tapicerka z trzciny to auto w Ameryce jest sprzedawane jako MHEV. Wkładamy jest silnik ze skuterów C600 jako range extender.
 5. Weekend ! VID_20210220_160018~2.mp4
 6. I jest to właściwa cena oraz process: - usuwanie lakieru termiczno-chemiczne - piaskowanie - naprawa rantów CNC (jeśli wymagana) - lakierowanie proszkowe farbą epoxy niskotemperaturową (!!!) - lakier bezbarwny Nie ma szans tego zrobić za 150pln..
 7. Coś tak nie do końca jest... Podatek od emisji był zawsze, obniżyli o kilka gramów CO2 (chyba że 138g do 133g) jako wolne od limitu. Zmieniono natomiast max wysokość z 20k Eur do 30kEur - czy dla wszystkich RS podwyższy cenę zakupu o 10k Eur. We Francji płaci się podatek tylko przy zakupie - nie płaci się podatku drogowego rocznie. Nowością jest natomiast podatek od masy własnej gdzie limit ustalono na 1800 kg. Uderzy to w duże SUV - 10 Eur za kg. Francuskie SUV łapią się poniżej 1800 kg 🙂
 8. Jest tylko z paskiem. Spotkam się że sprzedawcą i zobaczę go na żywo. Dziękuję wszystkim za pomoc
 9. Nie mam zdjęć mechanizmu niestety.
 10. Witam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat tego seiko ? Czy to może być oryginał ? Brak dokumentów i pudełek. Pozdrawiam
 11. Co ma powiedzieć Szeryf jak chcesz go pomalować w jakieś czarne ciapki. Będzie awantura 😆
 12. Przebiegliśmy dzisiaj 10km, następnie 1h w ogrodzie i wciąż szuka zabawy
 13. Belki używam THULE Aero - pozwala mi to przesunąć box maximum do zewnątrz. Origalne belki MB i Audi które miałem mają taką konstrukcję że box musiał być zamontowany w odległości około 15 cm od brzegu a obok boxu wożę deski i przy takim ułożeniu mi się nie miescily. Generalnie jako użytkownik nie widzę różnicy w jakości pomiędzy OEM i Thule a używam ich w roznych samochodach od 1999. Belki używam THULE Aero - pozwala mi to przesunąć box maximum do zewnątrz. Origalne belki MB i Audi które miałem mają taką konstrukcję że box musiał być zamontowany w odległości około 15 cm od brzegu a obok boxu wożę deski i przy takim ułożeniu mi się nie miescily. Generalnie jako użytkownik nie widzę różnicy w jakości pomiędzy OEM i Thule a używam ich w roznych samochodach od 1999.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.