Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

switch107

Użytkownik
 • Content Count

  512
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Hostenturm

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Przebiegliśmy dzisiaj 10km, następnie 1h w ogrodzie i wciąż szuka zabawy
 2. Z tego co się orientuję bransolety są kompatybilne pomiędzy SKX a SPRD. Poza koronką i teleskopami z tego co pamiętam wszystko jest kompatybilne więc branzoleta powinno pasować. Osobiście jednak nie próbowałem
 3. switch107

  MOTOCYKLE

  Przesliczna ta SR500. Coraz trudniej znaleźć taką w oryginalnym stanie. Gratulacje
 4. Nie ta grupa tutaj -> Sprzedam/Poszukuję 🙃
 5. W S4 są dwa motory- V6 benzyna i diesel V6 700 Nm. Benzyna ma swoje problemy ale , tego co wiem diesel jest dużo szybszy. Szybszy nawet niz 340i. Tylko 63 byłby w stanie pobić to S4.
 6. Różnica w stylu jazdy Tommaso. Ja jeżdżę jak dziadek w kapeluszu (poza tym z reguły mam dwa psy w bagażniku). Około 10l to pali jak jadę 200km/h - jest jeszcze kilka kawałków autostrad w Rheinland-Pfalz czy Saarland że można przejechać bez hamowania kilkadziesiąt kilometrów z takimi prędkościami bez korków czy wiecznych robót drogowych.
 7. Audi A6 3.0 - coraz częściej zastanawiam się jednak nad przesiadka na elektryka. Wczoraj jechalem po autostradzie nad morze na weekend. Maksymalne prędkości są takie że nie ma różnicy czy jedzie się z przyczepą czy GT3. Luxemburg Max prędkość 110km/h (deszcz) , Belgia Max 120km/h, Holandia max 100km/h (do 1900).
 8. Mam do pracy 55km. 313 KM i pali mi 6.9 l... W weekend robiłem dłuższy wypad (1000km w jedną stronę) i spalił mi 6.4 l - ale jechałe max 140km/h
 9. Dokładnie... 😉 Płacz przez pół nocy 😂
 10. Moje chłopaki. Piątkowy chill out
 11. SUP w wydaniu szuwarowo-bagiennym może przynosić odczucia jak powyżej opisal souls_hunter i kajak przyniesie więcej frajdy dla rodziny i psa. Polecam jednak zobaczyć SUP na fali. Że względu na swoją wyporność łatwiej wchodzi w ślizg na fali niz Longboard a daje możliwość trikow z longborda. Pisze zobaczyć - przebicie się przez przebój z wiosłem jest już sztuką dużo trudniejszą niż na normalnej desce i wymaga niezłej techniki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.