Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yargoth

Odrobina reklamy?

Rekomendowane odpowiedzi

...bardzo dobry plan TEMATYCZNY!

Wiadomo... wszystkiego się nie powie w chwilę! /a szkoda :-)

Dobry podział. Myślę że jest o wszystkim po troszkę. No ale jak KLUB dostanie stałą rubrykę w RADIO to wtedy....

 

Pozdrawiam i reguluję radio ...


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Witam!

Audycja audycją,a zaczerpnięcie wiedzy na ukochany temat powinno się odbywać za pośrednictwem klubowej strony.Jak ktoś zna niemiecki proponuję RTL,VOX i inne stacje niemieckie.Pomysł na falach rodzimego eteru jest przedni.Ukochany temat powinien odbywać się cyklicznie.Zbieracze piachu i muszelek pozostają daleko w tyle za naszą Pasją.Strona klubowa powinna być poważnie rozbudowana(na wzór stron niemieckich-rzecz jasna to tylko przykład)

 

ukłony Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam się z Tobą Tomasz, że strona powinna być rozbudowana. Należy cieszyć się z tego, że mamy do dyspozycji Forum, ale właściwe bloki tematyczne powinny znajdować się w zakładkach strony głównej. Na przykład link "Producenci" powinien zawierać obszerne informacje dotyczące firm zegarkowych. Mam tutaj na myśli historię, kolekcje itd. Jak już powstanie końcowa wersja piramidy prestiżu (głosowanie trwa do 25 stycznia 2005) to również efekty naszej pracy można by przenieść do którejś podstrony widocznej (przez link) ze strony głównej, ale tutaj rządzi Admin i to do niego należy decyzja. Wracając jeszcze do Waszych poprzednich wypowiedzi to nie rozumiem skąd u Was taka awersja do zegarków kwarcowych :?:. Przecież nawet tak znakomite marki jak IWC czy Patek Philippe mają w swojej ofercie czasomierze tego typu. Trochę to wszystko przypomina mi ciągłe dyskusje prowadzone przez audiofilów na temat wyższości wzmacniaczy lampowych nad tranzystorowymi i na odwrót. Zarówno jedni jak i drudzy mają swoje racje, ale trudno jest im się nawzajem do nich przekonać.

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tak Myślisz?

Nikt nie ignoruje zegarków KWARCOWYCH!

Wszystkie praktycznie firmy mają je w swojej ofercie i to normalne!

Czemu? Tyle że to osobny dział zegarków... mechaniczne i kwarcowe czy też mechaniczno / elektroniczne.

Z pewnością są dokładniejsze i baardzo płaskie w stosunku do mechaników.

 

Jedno i drugie tak samo mile widziane. Może być kolekcja kwarców... a czemu nie?

Ja jednak jestem bardziej przy mechanikach choć dla Ojca dałem kwarcowego TISSOTa.

 

Pozdrawiam


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Witam ponownie!

Odnośnie linków,to jakiś czas temu pisałem na ten temat.Możliwości strony są nieograniczone.Można wzorem Uhren Lexikon stworzyć odnośniki do naszych wspaniałych mistrzów ,mistrzów europejskich i światowych .Rozbudować informacje techniczne, oraz -co nie jest obojętne -słowniki np:ang-pol,niem-pol,ang-niem itp.Może za jakiś czas znajdzie się wydawca kwartalnika poświęconemu tylko temu pięknemu tematowi-wzorów jest wiele.Odnośnie zeg.kwarcowych, to nigdy tego tematu nie podnosiłem,bo nawet wielkie manufaktury mają w swoich seriach takie rozwiązania(nie wyłączając Patka Philippa).Natomiast mechanizmy były,będą i są duszą tego pięknego świata.Powstają na ten temat znakomite opracowania książkowe. Ostatnio czytam G.Danielsa o Breguecie-znakomite,i jak tutaj dać 35p tak wspaniałej manufakturze!.Dlatego moja punktacja pyła odmienna.

pozdrawiam Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audycja SUPER!! Z poczatku nieco niepewnie ale potem prawdziwa perfekcja. Humor i odpowiednia dawka wiedzy. Widac panowie maja ukryte powolanie na radiowcow. W prawdzie nie mowiono o wielu tematach ale i tak dyskusja byla wciagajaca. To trzeba kontynuowac!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 6-cio letnia córka bardzo była zdziwiona - dlaczego tatuś wstał w niedzielę przed godz 10:00 :)

 

Ale szybko zgadła widząc mnie słuchającego radio, że napewno będzie coś o zegarkach.

 

No i było -- szkoda tylko, że żadna stacja komercyjna ogólnopolska nie nadaje takich audycji (RMF czy ZET) więcej osób miałoby szansę posłuchać.

 

Pozdrowienia dla Władka i Pana Marka

Adam


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Na grąco kilka słów

Trochę byłem spięty - mam nadzieję, że nie było tego słychać. Ja posłucham z odtworzenia we wtorek.

Adam - warto było wstać - mówili o Tobie w radio, co ?

Zbyt mało było o klubie, osobach na forum itp, nic o podróbkach - tematem kierował prowadzący audycję niewiele można było zrobić.

Po nagraniu Marek powiedział, że zapomnieliśmy o "podróbkach" - p. Marcin stwierdził, że szkoda, i że było warto. Nie powiedział, że będą następne audycje ale my mamy taką nadzieję.

Dobrze, że adres klubu został podany, i że na końcu audycji - docieramy dalej.

Poległem na obrabiarce - uwierzcie mi, że naprawdę wiem co to jest, do czego służy i jak się wymawia.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze bylo o DUSZY! Szkoda, że świetny wywód Pana Marka został brutalnie przerwany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

O duszy zegarka Marek Biń będzie miał referat na naszym pierwszym spotkaniu klubu - 5-tego marca.

Właśnie ogłaszam: Będzie Pierwsze Spotkanie Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków"

Właśnie zabieram się za przygotowanie informacji na Forum.

Co wiadomo:

05.03.2005 godzina 11.00

Warszawa, Pałac Kultury i Nauki

Muzeum Techniki

Pierwsze spotkanie klubu połączone z sesją naukową.

Część referatów i referentów wiadomo.

Poszukiwani prelegenci z grona Członków kubu (niezawodowców zegarkowch) z atrakcyjnymi tematami np:

1 - "Prestiż zegarka - na podstawie dyskusji na forum klubu"

2 - "Przegląd polskich stron internetowych o tematyce zegarkowej"

Admin

P.S.

Uwagi krytycze o audycji, i naszym tam wystąpieniu proszę także kierować na forum a nie prywatną skrzynkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. :)

Ja również słuchałem tej audycji, ale niestety tylko przez ostatnie 15 minut :) . Najpierw nie mogłem znaleźć radia Tok FM, a z kolei ściągnięcie z netu Real Player'a oraz jego instalacja pochłonęły trochę czasu. W związku z tym mam pytanie do Władka: kiedy będzie powtórka ????

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES

Jak na pierwszy raz, było całkiem dobrze.

 

Nagrałem audycję. Niestety, skończyła mi się taśma i pod koniec brakuje kilkudziesięciu sekund dyskusji (fragmentu o mikroskopie).

Jeśli jest ktoś chętny, to mogę wrzucić do mp3, ale plik może mieć z 6 MB (materiał zajmuje 43 minuty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian - jeżeli możesz to poprosił bym o tą mp3-kę.

Niestety nie mogłem posłuchć live ..... :oops:


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...SŁUCHAŁEM! Nastawiłem BUDZIK, WSTAŁEM a że padł mi komputer w sobotę (straszne przymulenie a w efekcie dłubania - padaka!) musiałem szukać w radiu ...tym prawdziwym! Słuchałem SAŁEJ AUDYCJI ... nie jadłem śniadania i nic się dal mnie nie liczyło.... słuchałem.

Bardzo dobra audycja i dobrze poszło jak na 1 szy raz! Mam nadzieję że nie ostatni ...nie było o REPLIKACH i tak sobie pomyslałem że prowadzący jest temu winien! Zresztą wtrancał dobre pytania ale nie te o które chodziło... dusza była... fakt :-)

 

Wolałbym obu Klubowiczów w programie bez prowadzącego!

Tak myślę.

 

Czekam na kolejne odcinki!

 

p.s. Cieszę się że BĘDZIE 1 SPOTKANIE KLUBOWE! Jednak jest mi przykro że aż w WARSZAWIE! Chętnie bym posłuchał WYKŁADU i spotkał się na WIZJI z KLUBOWICZAMI! SZKODA!

 

Warszawa <> Wrocław.... heh. :-(

 

Pozdrawiam


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY ...coś mi ostatnio źle idzie przy klawiszach !!!


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES

Mariusz, podeślij mi maila na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak Wrocek jest za daleko to co ja mam powiedzieć :?: (Świebodzice) :wink:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ZETES czy mogłbym również ja prosić o nagranie z audycji ?

 

Z góry dziękuję :)

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES
...czy mogłbym również ja prosić o nagranie z audycji ?...

Nie ma sprawy, ale muszę wiedzieć, gdzie wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Cześć,

We wtorem mają wysłać nam CD z nagraniem audycji.

Niestety nie wiem w jakiej postaci otrzymamy nagranie, nie będę umiał tego obrobić a dodatkowo rozpoczynam w czwartek 10-cio dniowy urlop.

Umówmy się także, że ta audycja zawierała dużo muzyki i trochę luźnych informacji o zegrkach.

Jak będzie audycja tylko o zegarkach i z jednoznacznym tematem, to będzie warta dużo więcej - i życzmy sobie by taka niedługo się pojawiła.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Władku że zarejestrowałeś się w ZAiKSie :)

Pierwsza płyta :!:

 

(żart oczywiście)

Pozdrawiam

AM


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.