Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yargoth

Odrobina reklamy?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze klubowi oraz samej zegarowo-zegarkowej pasji przyda się odrobina reklamy. Na antenie radia TOK.fm w każda niedziele w ramach audycji "Niedziela z pasją" o godzinie 9-05 można posłuchać programu "Moja pasja"

Jak czytamy w opisie:

 

Czy są jeszcze poszukiwacze skarbów? Czy hobby można zarabiać na swoim hobby? Czy praca może być pasją? Ludzie kolekcjonują ziarna piasku, motyle albo wodę z mórz. Program o ludziach "z pasją".

 

Myśle, ze mozna sprobowac skontaktowac sie z redakcja i w razie zgody wyslac "delegacje" aby promowala nasze hobby? (o ile juz taka audycja nie miala miejsca...)

 

Co sądzi o tym reszta szanownych forumowiczow? (Chyba nie czujemy sie gorsi od ludzi zbierajacych piach :) ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Całkiem dobry pomysł. Pamiętam, że kiedyś E.Drzyzga prowadziła program o ludziach, którzy mieli różnorodne pasje. Pojawili się w nim audiofile, osoby odtwarzające przebieg walk z historii Polski i nie tylko, ale niestety miłośników zegarków nie było, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

Pomysł świetny. Może nawet bardziej mi się podoba radio niż telewizja, bo akurat w programach Drzyzgi mam wrażenie, że chodzi raczej o tanią sensację ("Czy od myślenia może wybuchnąć głowa? Odpowiadają szachista, bramkarz z dyskoteki 'Szybki koks' i kolekcjoner plastikowych zelówek") niż o rzeczywistą pasję. A mówię nie bez ale; znajomy doktor miał występować w programie o kobietach po amputacji piersi i główne pytania pani redaktor szły w kierunku oceny jakości seksu po takich zabiegach. Żałosne. A my moglibyśmy się spodziewać powtarzanych w nieskończoność pyatań dlaczego nie wystarczy nam byle jaki zegarek kwarcowy albo po prostu pytanie o godzinę przygodnych osób. Ale może jestem przeczulony.

Niemniej radio to świetny pomysł. Wydaje mi się, że również gazety, ale swego czasu uiłowałem wcisnąć "Dziennikowi Polskiemu" kilka tekstów na tematy zegarkowe i nic z tego. Rzecz jasna mogło chodzić o jakość tych tekstów :oops: a nie o samą kwestię manii zegarkowej :)

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym posłuchał lub zobaczył coś związanego z zegarkami. Niestety bardzo mało jest jakichkolwiek programów radiowych czy telewizyjnych na temat naszego hobby :cry: Czy mężczyźni lub ogólnie ludzie mogą interesować się tylko samochodami czy modą- czasami odnoszę takie wrażenie, że niestety tak :evil:

 

Także jestem wielkiej nadziei, że już wkrótce posłuchamy czegoś ciekawego o wspaniałych zegareczkach :)

 

Pozdrawiam

Marcin

 

ps. Kiedyś facet w Empiku zapytany przeze mnie, czy mają jakieś czasopisma dotyczące zegarków, zareagował jakbym conajmniej chciał kupić gazete o UFO- choc przypuszczam, że i o to byłoby łatwiej :twisted:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno była audycja na temat zegarkówi mierzenia czasu.

Tak powiedział mi mój kolega.

Mimo wszystko i z tego powodu szukałem kontaktu do redakcji audycji.

Nie znalazłem punktu (telefonu, adresu email, nazwiska) aby się zaczepić.

Jeśli ktoś może pomóc (kontak lub nawiązanie kontaktu) to jest to fantastyczna możliwość propagowania klubu.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nastepnym tygodniu rozpuszcze swe macki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale zdecydowalem sie wyslac maila w imieniu klubu do radia TOK FM i po 10 minutach na mej skrzynce lezala odpowiedz ( to sie nazywa szyblkosc!!)

 

"Pewnie że jesteśmy zainteresowani, proszę podać jakiś kontakt. Mam nadzieje że

są Państwo z Warszawy.

Marcin"

 

No coz teraz trzeba tylko wytypowac wladnych do decydowania. Mysle ze dalej sprawe powinien przejac admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam się. Myślę, że Admin powinien tutaj podjąć jakieś decyzje w porozumieniu z tymi, którzy mogliby reprezentować nasz klub. Być może po takim programie zarejestrowałyby się kolejne osoby dla których zegarek to coś więcej niż tylko instrument (określenie chętnie stosowane przez firmę Breitling) do mierzenia czasu. Ja trafiłem tutaj za pośrednictwem strony internetowej Pana Strojnego i nie żałuję. W końcu miło jest być w towarzystwie otwartych i sympatycznych ludzi od których można się jeszcze wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć na temat zagarków.

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Kto chce i potrafi wystąpić w programie radiowym TOKFM w najbliższą niedzielę godzina 9.00 (Niedziela z pasją) ???

proszę o zgłoszenia (email z telefonem komórkowym)

[email protected]

admin

ogłoszenie ważne dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest już grupa uderzeniowa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

jeszcze nie, bo czekam na Twój telefon

wyślij do mine emaila, z nr telefonu, proszę

Przedłużam czas szukania chętnych.

Audycja będzie nagrywana na żywo w Warszawie o godzinie 9.00 w studio na ul. Czerskiej 14

 

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Jesteśmy umówieni na audycję w radio.

Niedziela 23.01.2005 godzina 9.00

Audycja "Niedziela z pasją"

Radio TokFm

częstotliwości:

Warszawa: 97,7 FM

Gdynia: 95,2 FM

Gdańsk: 97,8 FM

Katowica: 97,4 FM

Kraków 102,9 FM

Łódź: 97,4 FM

Opole 96,9 FM

Poznań 97,7

Szczecin: 99,3 FM

Wrocław: 95,8 FM

Jesteśmy umówieni, ale...

ale niestety jest tylko jedna zgłoszona osoba.

Chciałbym by były dwie (razem ze mną trzy) - jak będzie ?

pożyjemy, zobaczymy.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam już ZEGAREK w telefonie aby mnie zaalarmował o odpowiedzniej godzinie! Czekam z niecierpliwością na KLUBOWĄ AUDYCJĘ!

Może stacja byłaby zainteresowana stałą rubryką w programie NIEDZIELNYM pt. " KLUB ZEGARÓW I ZEGARKÓW" czy "ZEGARY" i np. 30 min. na jakiś temat z życia czasomierzy? Czy to byłoby dobre?

 

Generalnie cieszę się i czekam na niedzielę.

 

Pozdrawiam Wszystkich Bardzo Gorąco!


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie.. może znajdzie się jakieś pięć minut pomiędzy "Gawędami smakosza" a "Wierze w zwierze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jarosaw

Ja ustawiam już ZEGAREK w telefonie aby mnie zaalarmował...

 

świętokractwo! ... i to tu na forum ! lepiej zamilcz! :wink: :) :wink: :)

... albo kup sobie naręczny zegarek z budzikiem ( oczywiście mechaniczny!)

... albo przynajmniej napisz że taki nastawisz :wink:

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Białymstoku nie znalałem częstotliwości :? :) takze nie posłucham niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest... PIOTRZE! :-)

...miałem na myśli zegarek mechaniczny z budzikiem... budzik SLAVA! Mam taki.... :-)

 

Serdecznie Pozdrawiam

 

:-)


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek61

Będę słuchał, jeżeli będzie mozliwość będę dzwonił.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda... Wiecie... gdyby tak poświęcić chwilę o tym żeby uważać na REPLIKI... nie chodzi mi o wyrywanie się i nadgorliwość ale to mogłoby zadziałać! Taki dodatek na koniec audycji. Może warto byłoby porozmawiać z RADIEM o stałym kąciku ZEGARKA?!

Naprawdę! Klub w Radiu... to jest to!

 

Pozdrawiam


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

W ramówce radia TokFM audycja "Niedziela z pasją" trwa od 8.00 do 12.00.

My jesteśmy zaproszeni do audycji na żywo na godzinę 9.00.

Trochę tego nie rozumiem, ale OK - wolę pospać.

Pewnie są kilkuminutowe wejścia w ciągu tych 4 godzin.

O ile dobrze wiem, to audycja zakłada telefoniczną dyskusję/udział słuchaczy.

Już teraz proszę o liczny udział i wyciąganie reprezentacji klubu z sytuacji trudnych i na okoliczność ewentualnej wpadki.

Idą dwie osoby: Marek Biń i Władek Meller

Jeśli do jutra zgłosi się jeszcze jedna osoba (z Warszawy) to pójdziemy we troje.

do usłyszenia w TokFM

Admin

P.S.

Dzięki Jarosław:

Podróbki zwane czasami replikami - to warto wypunktować

Zegarki kradzione - też

Co jeszcze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przypuszczam, że większość słuchaczy tej audycji będzie płci męskiej. Podszedłbym do tego w taki sposób, że opowiedziałbym o zegarkach w sposób jaki mówi się o samochodach. Również starałbym się przekazać słuchaczom, że zegarek nie jest jednak tylko miernikiem czasu i w przypadku kiedy dla większości mężczyzn jest jedyną biżuterią powinien być wybrany z rozmysłem- ot taka sugestia.

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak sobie myślę.

Bo w zasadzie jest tak!

(NIE CHODZI TU O REKLAMĘ SPRZEDAWCÓW!)

 

Jak zapytacie kogokolwiek niezainteresowanego tematem o zegarek o gdzie kupić to wskaże wam jakiś punkt PRZYMARKETOWY w którym pierwsze skrzypce gra SHARP lub VECTOR. Dobrze bo mechanizmy japońskie metalowo/plastikowe - dobre! Ale mało kto powie wam ...idźcie do salonu w sklepikach przymarketowych i poszukajcie tego z markowymi zegarkami - a są! Tam znajdziecie TISSOTa, GROVANĘ czy nawet LONGINESa, IWC, OMEGĘ! Oczywiście ceny są nie te ale są też zegarki bardzo dobrych MAREK np. TISSOT za naprawdę bardzo przyzwoite pieniądze. Oczywiście, jeśli ktoś absolutnie nie interesuje się tematem to z pewnością wybierze np. VECTORa i dobrze. Ale wiem że ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE WIE CO I GDZIE! Kupują np. rozbudowany model SHARPa, tytan i takie tam miłe dodatki. A za te pieniądze mieli by np. STYLIST BB ...TISSOTa oczywiście. Mały, powlekany PVD, bardzo dokładny, metalowy mechanizm, długa praca na baterii, pięknie się prezentuje na ręce!

Chodzi mi o WIEDZĘ CO MOZNA WOGÓLE KUPIĆ w sklepach.

Aby nie było że jak system do komputerów to tylko ...WINDOWS!!!

No i warto byłoby wspomnieć też o produktach ROSYJSKICH np. z mechanizmami ETA! Myślę że niejeden by się zainteresował takim wyrobem a to już ciężko dostać w Polsce mimo wszystko!

Szczególnie że starsze pokolenie pamięta i wychowywało się na rosyjskich zegarkach!

 

No i ostatni pomysł/temat ...oczywiście KOLEKCJONERSTWO i STARE ZEGARKI!

Warto wspomnieć o możliwościach zakupu za nieduże pieniądze i zainteresować KOLEKCJINERSTWEM!

 

...ale to i tak dużo.

 

Myślę że np. dobra dyskusja mogłaby być w następującej formie:

"na Tomasza Raczka i Zygmunta Kałużyńskiego"

....czyli np. jeden z rozmówców przejmuje np. SZWAJCARY a drugi ROSJĘ. Mogą się sprzeczać i wykładać swoje racje.... za i przeciw. Na podstawie opracowania obejmującego wybrane np. 3 firmy i po jednym modelu z opiniami słuchaczy na temat. Takie częściowe naciąganie na rozmowę.

 

...więcej nie piszę bo i tak już wiele tego ....

 

Pozdrawiam Serdecznie


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkład "Niedzieli z pasją" przedstawia się następująco:

 

08.05 - 09.00 - "Magiczna strona życia"

09.05 - 10.00 - "Moja pasja"

10.05 - 11.00 - "Gadżety - zabawki dla dorosłych"

11.05 - 12.00 - "Infostrada"

 

My jestesmy przewidziani w punkcie nr 2. Audycje tematyczne w TOK'u są podzielone na 3 główne wejścia (mniej więcej od 9:10 do 9:20, 9:30 do 9:40 i 9:50 do 10).

Mysle ze w tych 3 wejsciach powinniśmy poruszyc

1)Historia odmierzania czasu ( w duzym skrocie)

2)Troche o produkcji w miare wspolczesnej (moze odrobine o szwajcarach, troche o zegarkach ze wschodu i o naszym udziale w tym calym biznesie :) )

3)Nakreslic ogolny poglad na temat zakupu zegarka (troche o mechanizmach, o wodoszczelnosci, szkielkach i innych oznaczeniach, na co zwracac uwage i czym sie kierowac). Przy tej okazji mozna nadmienic o replikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.