Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana STEINHART - dyskusja ogólna, sugestie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma wskazówek zapasowych do popularnych modeli? Tarcz i koronek też? To co jest? Przecież pisałem o hipotetycznej sytuacji to czemu szczerzysz zęby? :) A jeśli zegarek dostanie młotkiem i wskazówki albo tarcza pójdzie się .... to co wtedy? A co z kopertami? Też nie mają?To co mają w takim razie? Przecież to jest proste pytanie i chciałbym uzyskać odpowiedź.

A może po prostu nie chcą użyczać swoich pomysłów do "cudzych" zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mają na miejscu części zamienne, czy nie. Otrzymałem odpowiedź, że nie dostaniemy samych wskazówek, bo ich nie mają.

 

Drobne naprawy mechanizmów wykonywane są na miejscu. W przypadku wady nowego zegarka, po dostawie do klienta (tarcza, koronka, niedoróbki) zegarek jest wymieniany na nowy. Nie miałem sytuacji, aby ktoś połamał wskazówki. Pewnie w takim wypadku zegar trafił by bezpośrednio do producenta, który produkuje dany model na zlecenie Stenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Koledzy (Ci którzy się męczą z czytelnością godzin i minut) dlaczego jeszcze nie sprzedaliście swoich zegarków. Zauważyłem,że żaden Wodnik z oferowanowych od pierwotnych Właścicieli(z różnych względów) nie czeka zbyt długo na nowego chętnego. Wskazówek jak napisał Łukasz nie będzie na wymianę. Każdy widział projekt. Pytania "hipotetyczne" to taki trochę "śliski" temat moim zdaniem, gdyż nie na każde jest możliwa odpowiedź. Hipotetycznie mogę założyć że mój zegarek rozjechał walec i zapytać czy jest szansa że serwis oczyści mi zegarek z asfaltu który się tam znalazł. Tylko po co o to pytać?

Pozdrawiam Roman

P.S.

Zegarek z każdą chwilą podoba mi się bardziej i bardziej :D

Podziękowania dla Łukasza i Leszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podpisuję pod powyższym wpisem! To nie puzzle! I zawsze można coś wystrugać samemu! Wizualizacje były! Może refleks na szkiełku się z nimi nie zgadza ale zegarek powstał wg projektu , który wspólnie zaakceptowano , powstał i jest naprawdę niezły ! Jeśli ktoś ma zastrzeżenia może odsprzedać bez straty jednego Euro!!! Kupiłem projekt i nie życzę sobie zmian ! Wszelkie zmiany wg własnego pomysłu i uznania jeśli ktoś sobie życzy ! Bądźmy dorośli i odpowiedzialni! Nie pasuje - lista rezerwową!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo malkontentów, a ja mam co chwila PW na WUS i Watchfreek, abym podał im special code ze strony Steinharta, bo chcą kupić ten zegarek :lol:;)

Wklejam im taki szablon o "Special forum project" i że nie można go już kupić... Chętni z USA, a był nawet koleś z Singapuru :lol: Tak więc jak się nie podoba to na bazar - chętni się szybko znajdą.


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytają aż z Japonii czy innej Tajlandii to nie mogę odmówić proszę bardzo mój jest na sprzedaż cena jak przy zakupie,folie zdjęte z zegarka i rozerwane woreczki foliowe z narzędziami z ciekawości ,zegarek dwa razy na ręku zapłata może być w jenach nr zegarka to dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytają aż z Japonii czy innej Tajlandii to nie mogę odmówić proszę bardzo mój jest na sprzedaż cena jak przy zakupie,folie zdjęte z zegarka i rozerwane woreczki foliowe z narzędziami z ciekawości ,zegarek dwa razy na ręku zapłata może być w jenach nr zegarka to dwa

 

Myślę, że jak chcesz sprzedać to wystaw najpierw u nas... chętni na pewno będą... NA WUS pewnie też by szybko poszedł ;)


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytają aż z Japonii czy innej Tajlandii to nie mogę odmówić proszę bardzo mój jest na sprzedaż cena jak przy zakupie,folie zdjęte z zegarka i rozerwane woreczki foliowe z narzędziami z ciekawości ,zegarek dwa razy na ręku zapłata może być w jenach nr zegarka to dwa

 

 

....pasjonat że ho ho.......:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasjonat nie pasjonat ale nie chcę zegarka który leży w szufladzie myślałem,że zostanie u mnie ale zagotowałem się po ostatnich komentach m.in. jak twój, projekt ekstra same ochy i achy tylko kto robi czarne wsazówki do czarnej tarczy albo białe do białej? dla mnie to bez sensu,no cóż zobaczymy jakie mrowie chętnych się zleci z np.Chin a może ty jako pasjonat kupisz? a może ktoś chce na części bo podobno jak walec przejedzie wasz to na całym świecie zapasowych części już nie maa wstawisz coś innego to już nie będzie to według projektu który rodził się w bólach itp.itd.ble ble ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my sie tu chyba w sprawie wskazowek nie rozumiemy

caly projekt byl wspolnie tworzony

ja np. pisze malo, ale czytam duzo

ale w sprawie wskazowek jakies 170 stron temu pisalem pare razy ze sa do d...

i ze jedyna nadzieja zeby ten zegar byl super bedzie wymiana wskazowek

ale bylo glosowanie i wygraly te co sa-

trudno

one nie dyskwalifikuja zegarka, tak, zeby go z tego powodu sprzedac

ale np dla mnie sa po pierwsze ,,nie od tego,, i lepsze by byly od ktoregos tritona, moze rzeczywiscie od 30 a nie 100 ( i jasne ze chodzi tylko o minutowa i godzinowa)

po drugie sa nieczytelne i ja godziny ,,natychmiast,, nie widze

po trzecie sa brzydkie- ale to sprawa gustu

wiec 170 stron temu zakrzyczano mnie, zeby teraz dac spokoj i jak juz beda zegary to sobie dokupie wskazowki od tritona za 100 euro i wymienie, mnie by to pasowalo, bo to tylko pieniadze a bylby w moich oczach idealem....

ale, nie to nie, trudno...

na marginesie- wolalbym tez zeby napis na deklu byl limitacja 2012 a nie 2011, bo liczba ladniejsza, a i w 2012 dostalismy zegarki.... ale to juz inna historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje podejmuję pod wpływem chwili.Kupiłem forumową Glycine pomimo,że kompletnie nie brałem udziału w projekcie,tak samo było tym razem.Do glycine mam też zastrzeżenia ale nie wpływają na funkcjonalność zegarka natomiast tu jest inna sprawa.Kupowałem oba zegarki myśląc sobie snobistycznie,że tylko my je mamy ale już mi przeszło nie kupię nigdy więcej zegarka którego nie zobaczę na żywo.100 euro za wskazówki? Może i bym zapłacił ale niestety podobno są nieosiągalne jak np.bomba atomowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mój projekt, nie mój zegarek, nie moja sprawa (aczkolwek gdziestam heeeeen daleko na liscie rezerwowej byłem), ale tak patrząc z boku, to nie dziwię się, że kinio chce puścić zegarek dalej w obieg.

skoro już w tym momencie jest jakiś dziwny problem z częściami, to jak kiedyś nie daj boże coś się z zegarkiem stanie, tak samo nie będzie gwarancji, że można go naprawić. więc lepiej pozbyć się szybko problemu i nie wtopić kasy.

 

oczywiście zrozumiała jest polityka niehandlowania częściami do swoich zegarków na prawo i lewo, no ale jednak dla tych, którzy kupili tę limitkę i tyle się naczekali, możnaby trochę inną taryfę zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje obóz malkontentów i podżegaczy. Każdy posiadacz tego zegarka ma prawo wyrazić swoje zdanie, natomiast wypowiadanie kwestii "lepiej się go pozbyć za wczasu, bo jak się zepsuje to nie będzie można go naprawić i wtopimy kasę", jest mocno naciągane i wyczuwam tu działania dywersyjne. :angry:

 

Panowie, zegarek jest piękny!!! Jeśli ktoś ich nie chce, odkupię każdą ilość. :P

 

howgh

 

 

 

 

 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje obóz malkontentów i podżegaczy.

No właśnie. Mój apel do wszystkich "malkontentów i podżegaczy": Nie masz Aquariusa - nie zabieraj głosu, trzeba było się udzielać wcześniej. Nie podoba się zegarek, choć "widziały gały co brały" to proszę sprzedaj i nie zanieczyszczaj powietrza tutaj, jestem pewny, że chętnych znajdzie się wielu. Dajcie się ludziom cieszyć zegarkiem. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje obóz malkontentów i podżegaczy. Każdy posiadacz tego zegarka ma prawo wyrazić swoje zdanie, natomiast wypowiadanie kwestii "lepiej się go pozbyć za wczasu, bo jak się zepsuje to nie będzie można go naprawić i wtopimy kasę", jest mocno naciągane i wyczuwam tu działania dywersyjne. :angry:

 

Panowie, zegarek jest piękny!!! Jeśli ktoś ich nie chce, odkupię każdą ilość. :P

 

howgh

nr 2 jest Twój daj adres a ja nr konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad wyżej. Zachowujesz się jak panienka z fochem. Wystaw ten zegar na normalną sprzedaż i nie łap ludzi za słówka.

Widocznie do pewnych rzeczy nie dorosłeś. Kup coś seryjnego, do bólu normalnego i bądż zadowolony, ciesz się tą normalnością. Na zdrowie.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nasz projekt był ostatnim, jaki Steinhart wykonał na indywidualne zamówienie?


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ostatnim, ale faktycznie Gunter ogranicza tą działalność. Skupia się na swoich projektach.

 

Co do wskazówek i innych dupereli. Nie ma chyba sytuacji, żeby do Ety zabrakło części. Mechanizm, to najbardziej narażony na usterki element w każdym zegarku. Wskazówki, koronki i koperty Wodnika też zapewne są wykonane w większej ilości niż 66, tak więc też nie zbraknie, choć zastanawiam się czy ktoś musiał kiedykolwiek wymieniać wskazówki czy tarczę bo się popsuły ? Co tam, oprócz lumy, indeksów może się popsuć ?

 

Aha a może wyjściem jest poszukanie wskazówek do modowania, które pasują do siedzącej w Wodniku ETY ? Mało to takich modów się robi. Przy czym to już twórczość własna radosna i ryzyko utraty gwarancji.

 

Kinio wystaw zegar na bazar i po temacie. Jak już się nasze forum nasyci, to puszczajcie na WUS, czy gdzie tam chcecie.

 

Oczywiście szanuje Twoje zdanie i zdanie każdego niezadowolonego, ale skoro nie pod pasował to dalej go w drogę, komuś się spodoba :)

 

Jak otrzymałem zegarek, to sam miałem mieszane uczucia, ale z czasem bardzo zyskał i obecnie nie schodzi z łapy :D

 

Uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Łukasz, jestem zdania, aby go sprzedawaćtutaj najpierw, a nie na WUS... nie byłoby to w porządku do kolegów z listy rezerwowej


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasjonat nie pasjonat ale nie chcę zegarka który leży w szufladzie myślałem,że zostanie u mnie ale zagotowałem się po ostatnich komentach m.in. jak twój, projekt ekstra same ochy i achy tylko kto robi czarne wsazówki do czarnej tarczy albo białe do białej? dla mnie to bez sensu,no cóż zobaczymy jakie mrowie chętnych się zleci z np.Chin a może ty jako pasjonat kupisz? a może ktoś chce na części bo podobno jak walec przejedzie wasz to na całym świecie zapasowych części już nie maa wstawisz coś innego to już nie będzie to według projektu który rodził się w bólach itp.itd.ble ble ble

Chłopaku, wyluzuj...brales udzial w ankietach?udzielales sie ?nie pasuje to puszczaj zegarek gdzie chcesz ale nie wylwaj swoich zali bo jest to troche dziecinne-albo chociaz rob to w innym tonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy wyluzujcie.Przecież napisałem,że sprzedaję.Boli,że komuś coś się nie podoba? Że może nie jest do końca taki wspaniały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bez nerwów. Kinio wyraził swoje zdanie, ma do tego prawo, ma prawo widzieć sprawy w taki a nie inny sposób, skoro jest właścicielem tego zegarka. Z drugiej strony, wyraził to zdanie chyba trochę zbyt emocjonalnie i zrozumiałe jest, że dotyka to tych, którzy kibicowali projektowi od początku.

Problem wskazówek będzie istniał w tym zegarku już zawsze... Wizualizacje a rzeczywistość to dwa różne światy, o czym można się przekonać właśnie przy okazji Wodnika. Ale każdy medal ma dwie strony. Ten zegarek albo się lubi od pierwszego spojrzenia, albo odrzuca. Po początkowym okresie wymiany właścicieli ci, którzy zostaną z Aquariusem na dłużej, będą jak sądzę odczuwać coraz więcej przyjemności z noszenia go. Łukasz już zasygnalizował wyżej, jak to się rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? Nie ma chętnego na mój zegarek? To może za 400 euro ktoś chce?

P.S.

Ja też trochę przesadziłem i też po paru browarkach.Nikogo nie chciałem urazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymajmy koledzywink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.