Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość”u

Sales collection :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 od prawej używam. biały na razie zostaje.

kontiki limited na 90% idzie do kogoś spoza forum. nad Date się zastanawiam. może z bransoletą by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Wyobrażacie sobie taką sytuacje... Zamawiasz koperte z Eterny, nową. Dostajesz i okazuje sie, że ma ubytki w konstrukcji! :D No szmaciarze chciałoby sie napisać. Chińczyk... Chińczyk jest dokładniejszy...

 

Kiedyś robili mocne rzeczy. Bronze daje jakiś promyk. Oby nie był to chwilowy błysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, przeczytałem 173 strony o Eternach. Zajęło mi to 3 dni (z przerwami na życie) ;)

 

Piękne te wasze zegarki. Moje top3 Kontiki, po przewertowaniu tylu stron:

 

11636719_1220.41.67.1183_ZM.jpg

11636721_28476981225_e39785f333_b.jpg

11636720_8296380987_8fb70e1e7d_b.jpg

 

Miałem w planach grzecznie poczytać temat i kulturalnie go opuścić, ale przez was zacząłem kalkulować, czy aby nie warto czegoś kupić, i wstąpić do tego klubu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Polecam Ci starą referencje KonTiki 4H. Zegar miazga i coraz trudniejszy do złapania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Warto, ale IMO pod warunkiem, że będzie to starsza referencja, jak pisze Kolega powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, przeczytałem 173 strony o Eternach. Zajęło mi to 3 dni (z przerwami na życie) ;)

 

Piękne te wasze zegarki. Moje top3 Kontiki, po przewertowaniu tylu stron:

 

Miałem w planach grzecznie poczytać temat i kulturalnie go opuścić, ale przez was zacząłem kalkulować, czy aby nie warto czegoś kupić, i wstąpić do tego klubu  :D

 

Wszystkie trzy świetne! Której nie wybierzesz, nie będziesz żałować. Jest jedno ale... wszystkie modele to starsze referencje i trudne do dostania. Myślę jednak, że warto poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem, mi się nigdzie nie spieszy z kupnem. I tak będę pewnie pierw musiał zrobić miejsce w skrzyneczce ;)

 

Zaglądnę czasem na bazarek, może akurat się trafi jakaś okazja to capnę.

 

Teraz, po przeczytaniu wątku, jak się wczułem w klimat, to wynalazłem film na uzupełnienie: 

 

11636936_20180505_123332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem, mi się nigdzie nie spieszy z kupnem. I tak będę pewnie pierw musiał zrobić miejsce w skrzyneczce ;)

 

Zaglądnę czasem na bazarek, może akurat się trafi jakaś okazja to capnę.

 

Teraz, po przeczytaniu wątku, jak się wczułem w klimat, to wynalazłem film na uzupełnienie: 

 

Jak się już tak wkręcasz, to wybierz się jeszcze na wycieczkę do Oslo, na półwyspie Bygdoy jest muzeum poświęcone Heyerdahlowi:-) Jest tam m.in. tratwa z wyprawy Kontiki... Polecam!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie, ktoś chyba w tym wątku nawet wklejał fotke tratwy. 

 

Przyznaje, że tamte rejony Świata najchętniej bym odwiedził. Fiordy, chatka nad wodą, Eterna na ręce i dużo więcej do szczęścia nie trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A fiordy widziałeś? Fiordy? Fiordy to mi z ręki jadły! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fiordy widziałeś? Fiordy? Fiordy to mi z ręki jadły! ;-)

Znamy takie historie... A potem... bodaj w "Siekierezadzie" Stachury jest takie piękne porównanie: samotny jak palec pechowego drwala:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też pięknie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, przeczytałem 173 strony o Eternach. Zajęło mi to 3 dni (z przerwami na życie) ;)

 

Piękne te wasze zegarki. Moje top3 Kontiki, po przewertowaniu tylu stron:

 

 

Miałem w planach grzecznie poczytać temat i kulturalnie go opuścić, ale przez was zacząłem kalkulować, czy aby nie warto czegoś kupić, i wstąpić do tego klubu :D

gratuluję czytania :)

jeśli chcesz którą z nich nową to radzę się spieszyć. Ostatnio widziałem 4H do dostania. reszta głównie z drugiej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi z drugiej ręki. Chociaż z tego co tu pisaliście, to one potrafią drożej chodzić niż nówki?

 

Na olx widziałem biało-złotą i czarną date, to ktoś z was? 

 

Zobaczę ile premii wpadnie na wypłatę i może zacznę szperać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta biała z granatem na OLX wygląda znajomo - to chyba nasz kolega... Ale jak nie znasz sprzedawcy, to lepiej obejrzyj na żywo i ja bym brał na kajdanie, jak jest w podobnej cenie. Stare czy nowe trójkąty to kwestia gustu, ale wiadomo, której nie kupować... :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Hm,

czy to możliwe żeby Doliński posiadał jeszcze na stanie nówkę FH? Ciekawe jaki jej stan, ktoś może był i widział?

https://dolinski.pl/eterna-kontiki-four-hands-1592.41.41.0217/

Miałem nie pisać ale już jak ktoś zaczepił... Ja zamówiłem u Dolińskich taką "nową" 4H. Zegarek przyszedł niestety z mocno porysowanymi uszami a podobno prosto z dostawy. Nic im nie zarzucam bo spotkałem się ostatnio z nową kopertą do 4H, która miałau bytki od wew. krawędzi uszu więc chyba wszystko o u nich mozliwe, tzn. w Eternie, nie u Dolińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta biała z granatem na OLX wygląda znajomo - to chyba nasz kolega...

Zgadza się :)

W razie czego zapraszam, nowa w cenie używanej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To  jest tragedia aby w takim stanie oferować zegarek do sprzedaży. Zawsze myślałem, że "nowy" zegarek m-ki Eterna to istne cudo tym bardziej FH. I co poradzić w takiej sytuacji gdy np. klient otrzyma zegarek ze  śladami czy to zarysowań czy z ubytkami na obudowie. Aż żal .... ściska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś mi właśnie śmierdziała ta oferta, nieprawdopodobne żeby tak długo zalegała stara referencja FH. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u
Napisano (edytowane)

No widzisz, chciałem to sprawdzić. Zegarek odesłałem. Ale nie wiem kto tutaj nawalił. Nie oceniam.

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.