Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Recommended Posts

Godzinę temu, Krygo napisał:

Nie no jasne, zgadzam się w pełni. I umówmy się, że większość "normalnych" osób (i nie tylko) nie przywiązujących większej wagi do zegarków przy cenie 1200 kazałaby mi się walnąć w czoło. Zawsze można pójść do Dolińskich i położyć 3,5 k i już w ogóle nie jest tanio :D Także ta budżetowość to tak wiadomo :) W odniesieniu do reszty oferty.

Dobry kierunek, a od kwarcu jeszcze nikomu ręka nie odpadła (przynamniej nie słyszałem). Fajnie wyglądający zegar, z szanowanej stajni, więc ja bym tylko go na jakiś ładny skórzany pasek wrzucił. Ta bransoleta mnie do tego modelu nie przekonuje, ale to tylko MHO?

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Ta bransoleta jest przede wszystkim strasznie wygodna i dobrze wykonana. Obawiam się, że zegarek bez niej byłby aż za lekki... Z uwagi na to jak cieniutka jest koperta i jej uszy musiałbym kupić coś nowego bo 3 mm grubości paska to niestety dużo za dużo. Tak sobie myślę, że jak na coś miałbym zmienić to może na perlon, ale zobaczymy.

Edited by Krygo

Parki chowają się lepiej :)

cdfd5688aeb33e99.jpg

Sorki za mikry rozmiar ale wykadrowałem część pudełeczka.

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Nowa w domu z wymiany.
Mam komplet , którego chciałem :)e586dad08a86bd7b8326da71ff1c99e5.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Kolega wystawił do sprzedaży, z głupia frant zapytałem o wymianę i poszło :)

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Kiedyś miałem dylemat, bo bardzo chciałem mieć FH i to koniecznie nową. Znalazłem taką za wielką wodą i w końcu się udało.

Na kremową nigdy nie miałem parcia. Zastanawiałem się pomiędzy tą jasną i czarną, ale los w końcu zdecydował za mnie. 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tej kolorystyce nawet pasuje do trochę bardziej oficjalnych spotkań.
Gratulacje.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję. To od jakiegoś czasu było moje marzenie. Chciałem zdobyć FH i złotą KonTiki. Rodzinka dopomogła i udało się :)

Mnie w Eternach - mówię ogólnie, choć posiadam ledwie jedną sztukę (model Soleure od niecałego roku) - bardzo podoba się świetny antyrefleks. Ładnie ukazuje on niuansy tarczy (zwłaszcza takiej jak w posiadanym przeze mnie modelu) i ma bardzo gustowną lekko fioletową poświatę (ciężką do uchwycenia na zdjęciach).

IMG_20200602_101859.thumb.jpg.cf11276550f091b173eb92377e1929e5.jpg

IMG_20200602_102508.thumb.jpg.e21e76f9bced669e23feefb6e74e048e.jpg

Edited by elimerin

Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650

A jednak spróbowałem z paskiem...

4eHBtze.jpg

tyP3qfA.jpg

I jest dobrze ;)

Też uważam, że o wiele lepiej na pasku.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

No może i nawet lepiej ;) Póki co zostaje, ale żadnych zamszyków na bank nie będzie :P

W dniu 2.06.2020 o 09:33, elimerin napisał:

Mnie w Eternach - mówię ogólnie, choć posiadam ledwie jedną sztukę (model Soleure od niecałego roku) - bardzo podoba się świetny antyrefleks. Ładnie ukazuje on niuansy tarczy (zwłaszcza takiej jak w posiadanym przeze mnie modelu) i ma bardzo gustowną lekko fioletową poświatę (ciężką do uchwycenia na zdjęciach).

W Eternach fajne jest dosłownie wszystko :)

20190725_133107.jpg