Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2020 o 19:23, mrstatler napisał:

Nie firmowy, dałem do Chrono. Koszt serwisu z regulacją i szczelnością 620 PLN.
Czas 5 tygodni.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka


 

Dzięki za info. Te 5 tygodni to tak miało być?

W dniu 2.11.2020 o 15:14, artooro napisał:

Jak to w życiu, jedni sprzedają inni kupują ;)

Ja znalazłem swoje idealne edc, w końcu mój Schaumburg może znajdzie czas na serwis :)

20201102_150730_HDR.thumb.jpg.d31bc8c8332db8e46226f58f9bc5ac86.jpg

Jak ta bransoleta? Nie za masywna? Jaki masz nadgarstek? Wrzuć parę fotek, jak możesz oczywiście ;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość waży 162 gramy więc niedużo

Bransoleta taka sama jak w starych Date (end linki takie same numery) więc opinii jest sporo i większość bardzo pozytywna

Nadgarstek niewielki - niecale 17.5mm ale uklada sie idealanie

Spasowanie bardzo dobre, skrecana bransa, ciekawa tarcza, szczotkowana, podobnie jak w Date koperta, czego chcieć więcej 😉 

20201111_170349_HDR.thumb.jpg.ba971131a419629d17cedceb4e8bd408.jpg

20201111_170452.thumb.jpg.be723ad284d7389b8ace07c49132152a.jpg

20201111_170540.thumb.jpg.d5546e10c24dd2ad50538df728300515.jpg

Słabe światło to i fotki słabe ale proszę :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pk_kamil
Jakoś nie umieli mi podać czasu serwisu, a ja nie drążyłem. Mam czym mieszać, więc mnie nie bolało.


Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wersja tego zegarka to była prawdziwa poezja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, płacisz paypal więc ryzyko niewielkie. Brałem kilka razy z usa i żadnych problemów nie było. Akurat od nich nic jeszcze nie zamawiałem a ostatnio mieli kilka sztuk białych i czarnych FH w niezlej cenie ale rozeszły sie momentalnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artooro Dziękuję za info, a powiedz mi proszę jak wyglada sprawa z gwarancja na zegarek, obowiązuje na ust tylko i wtedy w razie co trzeba odsyłać zegarek?

 

Pozrawiam,

ac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji odsyłać do naprawy więc nie pomogę.  Większość Zegarków Eterna ma popularne sellity bądź ety więc pewnie w podobnej cenie, jak wysyłka, wyjdzie naprawa w PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca ma konto od 17 lat więc nie ma obaw. O gwarancję z USA bym się w przypadku Eterny nie martwił, jeśli karta gwarancyjna będzie wypisana i podbita i jeśli będzie dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie :) Gwarancja jest międzynarodowa, ale muszą być spełnione warunki o których napisałem. Sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KRZYSIO napisał:

Niekoniecznie :) Gwarancja jest międzynarodowa, ale muszą być spełnione warunki o których napisałem. Sprawdzone.

Może byc jak w Ashford - nie dostajesz podbitej gwarancji, naprawią na podstawie faktury zakupu w swoim sklepie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostaniesz wypisanej i podbitej gwarancji to w PL nic nie załatwisz. U nas autoryzację serwisową ma Doliński.

Zapomnij o gwarancji w USA,  kupa kłopotów z Urzędem Celnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem go zakupić, ale wyskakuje taki blad: ""We are sorry, but the item you selected may not be purchased due to seller shipping restrictions or due to country-specific import/export or other relevant restrictions"
 

Wysyłkę ma zaznaczona na PL, ale może mam za słabe konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna to obejść zmieniając w ustawieniach aplikacji, było w jednym z tematów, chyba "zegarkowe okazje z rożnych źródeł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że zegarka nie można zakupić w transakcji międzynarodowej łącznie z cłem i przesyłką. Należy poprosić sprzedającego o wystawienie zegarka bez tej opcji.

Miałem tak na eBay-u przy zakupie z USA i tak właśnie zrobiłem, ale wtedy cena przesyłki wzrasta do ok. 240zł i cło płaci się na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można inaczej:

W ustawieniach aplikacji ebay wyłączasz autowykrywanie w opcji region i wybierasz USA

Musisz mieć jakiś poprawny adres z usa ustawiony jako podstawowy - ja mam adres ambasady PL 😁

Dodajesz do koszyka, tam zmieniasz adres wysyłki na swój w PL, automatycznie zmieni sie koszt wysyłki i dojdą oplaty celne

Placisz paypal i po sprwie 😉

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten sposób probowalem i dochodze do opcji płatności paypal. Dalej oczywiście nie próbowałem 😁 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, artooro napisał:

Ja w ten sposób probowalem i dochodze do opcji płatności paypal. Dalej oczywiście nie próbowałem 😁 

 

Po wielu bojach, za 3 razem przeszło Twoim sposobem. Pobralo w Paypala 715 usd, czekam czy wyśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2020 o 17:20, artooro napisał:

Całość waży 162 gramy więc niedużo

Bransoleta taka sama jak w starych Date (end linki takie same numery) więc opinii jest sporo i większość bardzo pozytywna

Nadgarstek niewielki - niecale 17.5mm ale uklada sie idealanie

Spasowanie bardzo dobre, skrecana bransa, ciekawa tarcza, szczotkowana, podobnie jak w Date koperta, czego chcieć więcej 😉 

20201111_170349_HDR.thumb.jpg.ba971131a419629d17cedceb4e8bd408.jpg

20201111_170452.thumb.jpg.be723ad284d7389b8ace07c49132152a.jpg

20201111_170540.thumb.jpg.d5546e10c24dd2ad50538df728300515.jpg

Słabe światło to i fotki słabe ale proszę :)

 

dzięki, mam ten sam model KONTIKI ale na pasku. zastanawiam się na bransoletą, nadgarstek podobny do Ciebie, więc efekt powinien być taki sam :)

W dniu 11.11.2020 o 20:13, mrstatler napisał:

@pk_kamil
Jakoś nie umieli mi podać czasu serwisu, a ja nie drążyłem. Mam czym mieszać, więc mnie nie bolało.


Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro
 

Dziękuję za informację.  jak już przyjdzie z serwisu to daj znać.  dobrze wiedzieć jak to teraz wygląda w czasach pandemii:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pk_kamil napisał:

dzięki, mam ten sam model KONTIKI ale na pasku. zastanawiam się na bransoletą, nadgarstek podobny do Ciebie, więc efekt powinien być taki sam :)

 

Ten model ma dość długie i cienkie uszy dlatego, moim zdaniem, dużo lepiej wygląda na bransolecie :)

ciekaw jestem jak prezentowałaby się z gumą od starej Date, ale te gumy sa nie do zdobycia 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2020 o 08:46, Muzzy napisał:

317646d293b4b.jpg

To najładniejszy wzór tego modelu. Jest super :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.