Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rproch

"Szturmanskie" wkraczaja na salony

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim wydaniu miesiecznika Forbes, we wkladce "Miasta atrakcyjne dla biznesu" ukazala się pelnostronicowa reklama wspolczesnych "Szturmanskich".

Nie maja one co prawda nic wspolnego z ukazanym w reklamie Gagarinem i Titowem ale zawsze jest to jakas ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie pojawiały się też w Playboyu, czy w jakis innych dodatkach zegarkowych... I dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne te chronografy.

 

Ten czarny ma trytowe indeksy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z cenami zaszaleli, czy tylko mi się zdaje?

 

Strzałka była zazwyczaj duzo poniżej 2tyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po ile te limitki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po ile te limitki ?

 

Z tego co widziałem w sklepach to chodzą po 2,760 PLN, więc trochę sporo. Niemniej jednak oko przykuwają.


Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z cenami zaszaleli, czy tylko mi się zdaje?

 

Strzałka była zazwyczaj duzo poniżej 2tyś...

To wersje 44mm, nieco :) droższe od 38mm.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te zegarki byly juz reklamowane jakie 2 lata temu...

 

I o ile wiem, to Szturmanskie "Strieła" to jakas hybryda.

 

Zreszta, jak to z ruskimi, nigdy nie mozna sie polapac co, kto i dlaczego.

 

Cena jest zaporowa wg mnie.

Chco przyznaje, ze ten z jasna tarcza wyglada tak cudownie "sowiecko", ze chce sie go miec.

Lecz cena juz raczej NIE sowiecka...


Dark Side is a pathway to many abilities, sometimes considered unnatural...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w Polsce jest mocno zaporowa, zarówno za Szturmańskie jak i za zwykłą Striełę. Lepiej rozejrzeć się zagramanicą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w Polsce jest mocno zaporowa, zarówno za Szturmańskie jak i za zwykłą Striełę. Lepiej rozejrzeć się zagramanicą. ;)

 

polecasz jakąś konkretną stronkę? właśnie się rozglądam za strzałką ;)


Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałę, którą dziś pokazywałem dostałem za 600zł mniej niż cena w sklepach/allegro. Brałem z vostok-watches.com i miałem 15% zniżki dodatkowo. Pewne źródło strieł od Volmaxa, bo większość sklepów internetowych ma strzałki Juriego Levenberga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałę, którą dziś pokazywałem dostałem za 600zł mniej niż cena w sklepach/allegro. Brałem z vostok-watches.com i miałem 15% zniżki dodatkowo. Pewne źródło strieł od Volmaxa, bo większość sklepów internetowych ma strzałki Juriego Levenberga.

jezeli chodzi o strzalki i w ogole rosyjskie cacka to jest pewien rosjanin w warszawie... handluje glownie na bazarze na kole w niedziele choc nie zawsze jest(czesto wyjezdza do rosji po nowy towar) strela w starszej oprawie kosztowala u niego ok 800zl... cena na allegro 1700... dla przykladu vostok k-34 350zl na allegro ok 670... pilot na miyocie 400-450 allegro 800... i tak dalej... sam kupilem od niego rok temu poljota chrono z 1993r za 300zl... pan ma zegarki oczywiscie nie uzywane takze goraco polecam zainteresowanym warszawiakom wycieczke w niedziele na kolo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.