Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Tarcze z życiem tzn kolorem...

Recommended Posts

Guest Ambasador

Ostatnio takie granatowe/antracytowe tarcze mi się podobają ;)

nEO_IMG_iwc_portuguese_automatic_perpetual_calendar_5023_2.jpg

Jak będę miał parę stówek zupełnie luzem to kupię ten pierwszy - Citizen Astrodea (więcej zdjęć: http://home.watchprosite.com/show-forumpost/fi-17/pi-2563681/ti-427246/s-0/) , reszta niestety poza zasięgiem B)

Czy te Citki z Cosmosign'em mają jakąś funkcjonalność związaną z mapą nieba? (Nie wiem, zmieniają układ w zależności od pory roku?) Bo oglądałem, ale nie wczytywałem się.

I moja pomarańczka do wątku:

IMGP7754b.jpg

• Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Tak, pokazują aktualną mapę nieba (określoną tym owalem na tarczy), występują w wersji dla półkuli pn i pd.

(...)

Tak, pokazują aktualną mapę nieba (określoną tym owalem na tarczy), występują w wersji dla półkuli pn i pd.

Podoba mi się taka komplikacja.

• Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Taki Electric blue zawsze mi się podobał:

p619552100-4.jpg

Świetna ta Omega ;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

I`m blue ;)

post-32649-0-76195200-1331841487.jpg

post-32649-0-46222000-1331841489.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

zolty

seawolf1.jpg

niebieski

P1040383.jpg

srebrny

P1040421.jpg

hmmm

004-6.jpg

pomaranczowy

001-7.jpg

ROBERT

Guest Ambasador

Sąsiad - gdzie takiego Citizena można dorwać? Super jest

pp01.jpg

Ten Breitling wygląda jakby mu wrzody wychodziły ;) .Jak podróbka samego siebie.

Smarist, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale poważnie Ci się ten Breitling podoba? ;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

mnie sie kazdy Breitling podoba

ROBERT

post-28051-0-52069100-1331841541.jpg

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

asilber_mtsa1002.jpg

W sam raz na lato :rolleyes:

Ostatnio gdzieś mi wpadł w oko.Limitka 250szt. Boris Becker (dla niebędących w temacie-były świetny tenisista niemiecki).

borisbeckerwatch.jpg

Trochę bardziej klasycznie:

68830f12-d714-40ed-8deb-8c33300c839b.jpg

Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Ten Breitling wygląda jakby mu wrzody wychodziły :rolleyes: .Jak podróbka samego siebie.

Smarist, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale poważnie Ci się ten Breitling podoba? :P

musze powiedziec ze jako calosc jest dla mnie po prostu zabojczy. nie mowie tutaj ze ma niesamowita tarcze, ze nieziemskie zdobienia bo co prawda jest duzo ladniejszych (i drozszych;) ) zegarkow, ale jako calosc z tym paskiem robi na mnie piorunujace wrazenie.

szczegolnie ten pasek ma sile przebicia, wyroznia sie bardzo i nie da sie nie zwrocic uwagi. nie wie ktos moze co i skad to jest? moge tylko przypuszczac ze jak przy breitlingu to z jakiegos egzotycznego zwierzaka

z rekina, raczej ogólnie dostępny :rolleyes:

(...)

to jeszcze jeden "żywy" AP :rolleyes:

post-7884-0-08610800-1331841771.jpg

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

łał! 35zł?!... łał!

niespodziewalem sie tego kompletnie. musze sie przyznac - taki pasek kupie jeszcze przed jakimkolwiek zakupem szwajcara mechanicznego. ta pozycja stoi na najwyzszym szczeblu priorytetow moich zachcianek! zaluje ze niemam jakiegos zegarka do ktorego by pasowal ten pasek. co za pech!

Tylko ten za 35, to imitacja rekina a skóra jakiegoś czworonoga :rolleyes: oryginalna rybka to tak w przedziale mniej więcej 90-300zł.

(...)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.