Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Grand Seiko Hi-Beat 36000 SBGH001

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przymierzam się do pierwszego porządnego zegarka i moja finalna short lista ma dwie opcje:

 

Seiko sbgh001

 

Rolex Submariner

 

Ciężki wybór, zupełnie inne podejście do zegarmistrzostwa, jeden będzie cieszył mnie drugi był bardziej hmmm "reprezentacyjny". Orientujecie się w jakiej cenie można kupić nowego GS? Jest ich w Polsce bardzo mało, widziałęm jedynie w Arkadii w okolicach 25 tyś PLN ale Rolex w Kruku też kosztuje 38 tyś PLN a można dostać nowe za 27-28.

 

Co do serwisu to pytałem w salonie w Arkadii i wysyłają kurierem do Niemiec, jeżeli tam nie uda się naprawić to leci do Japonii także ten problem serwisowania odpada.

 

Zachwyca mnie prostota Seiko i dopasowanie do wszystkich okazji: http://www.youtube.com/watch?v=EIRlgFY7xLA ale Submariner kusi nie mniej + nie traci tak na wartości jak Grand Seiko w Polsce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada problem serwisu jeżeli kupisz u nich (zibi),

Przy sprowadzaniu trzeba uważać, żeby nie dostać gwarancji tylko na Japonie a nawet jeżeli "międzynarodowa" proponowałbym dopytać czy PL nie rządzi się własnymi prawami jak to zwykle bywa.

(pewnie trzeba będzie samemu wysłać lub pofatygować się do DE)

Ty macałeś, ja również i jak lubię Seiko nie dałbym za nie więcej niż 12/14k (kładąc w JP 15k na ladę jest twój)

Po za tym stawianie ich na tej samej szali to zła droga - musisz wiedzieć czego chcesz i czego oczekujesz...

 

jeśli już to SBGA031/071 http://www.youtube.com/watch?v=ShRUuOGZbp8

 

a SBGH001 vs 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się do pierwszego porządnego zegarka i moja finalna short lista ma dwie opcje:

 

Seiko sbgh001

 

Rolex Submariner

 

Ciężki wybór, zupełnie inne podejście do zegarmistrzostwa, jeden będzie cieszył mnie drugi był bardziej hmmm "reprezentacyjny". Orientujecie się w jakiej cenie można kupić nowego GS? Jest ich w Polsce bardzo mało, widziałęm jedynie w Arkadii w okolicach 25 tyś PLN ale Rolex w Kruku też kosztuje 38 tyś PLN a można dostać nowe za 27-28.

 

Co do serwisu to pytałem w salonie w Arkadii i wysyłają kurierem do Niemiec, jeżeli tam nie uda się naprawić to leci do Japonii także ten problem serwisowania odpada.

 

Zachwyca mnie prostota Seiko i dopasowanie do wszystkich okazji: http://www.youtube.com/watch?v=EIRlgFY7xLA ale Submariner kusi nie mniej + nie traci tak na wartości jak Grand Seiko w Polsce :(

 

Jeden i drugi są kozackie.

 

Kupowanie w Polsce zarowno jednego jak i drugiego bym odpuścił - przepłacasz za dużo.

 

Serwis to nie problem bo istnieje poczta i kurierzy i można wszędzie odesłać.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, moim zdaniem najpiękniejszy z całej linii GS, mając na niego środki nie zastanawiałbym się ani chwili :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.