Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vince

funkcja interwałów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

 

tak dziś wzięło mnie na myślenie odnośnie mojego zegarka, i doszedłem do wniosku, że G-shocki to jednak jest moja zegarkowa miłość. A miewałem już i Sinny i Glicyne i divery od Seiko :)

 

Natomiast zdałem sobie sprawę, że przydałaby mi się funkcja interwałów przy bieganiu, tzn żeby zegarek np po 30s wydawał sygnał dźwiękowy, drugi sygnał po 30 sekundach i potem od nowa po 3 min i po 30s.

 

Obecnie mam Mudmana wersję all in black (jakaś limitowana chyba była) i jakoś nigdy za bardzo nie "wgryzałem" się w funkcje. Myślę nad zamianą na GX-56E bo bardzo mi się gigant podoba. Czy któryś z G-shocków posiada taką funkcję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się

ale może coś w seriach specjalnie przeznaczonych do biegania jak w Timex Iron Man itd.

a swoją drogą - nie da ustawić się timer'a na powtarzanie co 30s? ale wtedy to taki prowizoryczny interwał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak można, pobawię się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę w moim Casio do biegania


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da ustawić się timer'a na powtarzanie co 30s?

Nie da się.

Chyba nie ma G-shocka z taką funkcją. Protreki też tego nie mają.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zegarek typowo sportowy - np Polar osobiscie mam staruszka Accurexa NV i RS200 w wiekszosci Polarow taka funkcje bedziesz mial :)

 

Ciclosport chyba takze posiada powyzsza ;)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest model G-Shock G-7700 i G-7710, oba posiadają podwójny timer z interwałem na różne jednostki czasu, np jeśli trenujesz sporty walki możesz ustawić sobie czas na rundkę 5 minut, s drugi timer na 1 minutę przerwy. Sam z tego często korzystam:-)

 

Pozdrawiam

 

Nie da się.

Chyba nie ma G-shocka z taką funkcją. Protreki też tego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy to o to chodzi, ale w jakimś G Shocku, albo ProTreku widziałem funkcję "Czas/ Timer regatowy" i i to było chyba coś podobnego to wspomnianego interwału.

 

Oto :Timer - regatowy - timer używany podczas startu regat. Można ustawić od 1 do 10 minut, zegarek wyda sygnał dźwiękowy po odliczeniu każdej minuty oraz co sekundę dla ostatnich 10 sekund odliczania. Ma te funkcję np. Casio G-Shock G-9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy to o to chodzi, ale w jakimś G Shocku, albo ProTreku widziałem funkcję "Czas/ Timer regatowy" i i to było chyba coś podobnego to wspomnianego interwału.

 

Oto :Timer - regatowy - timer używany podczas startu regat. Można ustawić od 1 do 10 minut, zegarek wyda sygnał dźwiękowy po odliczeniu każdej minuty oraz co sekundę dla ostatnich 10 sekund odliczania. Ma te funkcję np. Casio G-Shock G-9100

 

 

Sorry za odgrzanie tematu, ale ten timer regatowy to jest to samo co timer z funkcją autopowtarzania?

Poważnie rozważam zakup GA-110C-1AER (on ma właśnie taką funkcję) i jako żeglarzowi startującemu w regatach też przydałaby się taka funkcjonalność w zegarku, która byłaby w stanie puścić procedurę startu do regat (alarm na 5 minut do startu, alarm na minutę do startu, alarm na START).

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odgrzanie tematu, ale ten timer regatowy to jest to samo co timer z funkcją autopowtarzania?

Poważnie rozważam zakup GA-110C-1AER (on ma właśnie taką funkcję) i jako żeglarzowi startującemu w regatach też przydałaby się taka funkcjonalność w zegarku, która byłaby w stanie puścić procedurę startu do regat (alarm na 5 minut do startu, alarm na minutę do startu, alarm na START).

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

 

Kurczę, naprawdę nikt nie zna odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timer z autopowtarzaniem niestety nie odmierzy Ci czasu w ten sposób, możesz tam ustawić tylko jedną wartość, czyli w praktyce alarm będzie włączał się co 5 minut (5-5-5). O ile dobrze rozumiem Twoją potrzebę (5-1-1), to niestety w G-7700/G-7710 także nie uda się tak ustawić timera. Mam 7700 i timer można ustawić co najwyżej według schematu 5-1-5-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.