Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine Collection Excellence Platine

Rekomendowane odpowiedzi

Prestiżowa linia czasomierzy Excellence Platin manufaktury Vacheron Constantin wzbogaciła się o nowy model w dużej, oczywiście platynowej kopercie z płaskim, automatycznym kalibrem.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, stylowa, ponadczasowa klasyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny, genialny, fenomenalny... !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zegarek był bliski ideału garniturowca, ale strasznie go oszpecili próbą na tarczy.

Ps. żeby był dla mnie idealny musiałby być troszkę mniejszy i musiałaby zniknąć z tarczy próba ;)

Uważam, że typowy garniturowiec powinien mieć maksymalnie 40mm i szczerze mówiąc mam gdzieś obecną modę na patelnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. żeby był dla mnie idealny musiałby jeszcze być troszkę mniejszy ;)

Uważam, że typowy garniturowiec powinien mieć maksymalnie 40mm i szczerze mówiąc mam gdzieś obecną modę na patelnie :P

wersja z manualnym naciągiem ma 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w manualu jaki werk siedzi i czy dekiel też jest transparentny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Łukasz, uprzedziłeś mnie ;). Właśnie miałem pisać o tym zegarku artykuł tylko przez brak czasu ciągle to odkładałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, uprzedziłeś mnie ;). Właśnie miałem pisać o tym zegarku artykuł tylko przez brak czasu ciągle to odkładałem.

chyba mi nie powiesz, że uzależniasz to co opisujesz od tego, czy było już opisane u Nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zegarek był bliski ideału garniturowca, ale strasznie go oszpecili próbą na tarczy.

 

Zgadzam się w 100%. Tak jakby właściciel tego zegarka musiał się dowartościowywać informacją, z czego została wykonana koperta. Tak trochę "wieś tańczy i śpiewa" nie obrażając oczywiście wsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrimony Platine piękny bez dwóch zdań!

To co bym zmienił to proporcje koperty. 7,3 mm grubości przy 42mm średnicy to istna patelnia. Aż się prosi 39 mm średnicy i byłby ideał.

 

Faktycznie platyna ma swój urok i masę, która dodaje klasy i znamianitości zegarkowi. Choć już platyna w nici to zabieg marketingowy chyba niepotrzeby, podobnie jak próba na tarczy.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

chyba mi nie powiesz, że uzależniasz to co opisujesz od tego, czy było już opisane u Nas ?

 

Takiej zależności nie ma choć czasami zdarza się, że jak coś opiszecie, to nie podejmuję tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą próba na tarczy, to rzeczywiście siara... Coś, jakby naszywki z rękawa marynarki nie oderwać :)

No i zgadzam się z Kolegami, że więcej nie zawsze znaczy lepiej. Takie 39-40mm to aż nadto , jak na ten typ zegarka.

Poza tym - piekna klasyka


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta probe powinni na czerwono zrobic,zeby wszyscy widzieli,ze "Pan idzie" :);):) :)


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie przesadzajcie z tą próbą. Jak ktoś chce na ulicy poczuć się jak panisko, to kupuje Roleksa. Ile osób zna Vacheron Constantin ?. Garstka. Na temat samego zegarka nie będę się na razie wypowiadał, bo wkrótce napiszę artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.