Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiterM

Szyjemy pasek... :D

Rekomendowane odpowiedzi

na Allegro pasek z mocowaniem 24 i sprzączką 22. Kupiłbym dla samej sprzączki,

 

Korba, wydaje mi się ze ten pasek to jest 22 : 22 (ten z podkładką) - trzeba by dopytać sprzedawcy. Można go użyć jako dawcy klamry.

 

http://allegro.pl/item126962428_skorzany_p...ka_18_24mm.html

 

 

Na timefactors są też fajne paski (Aviator parallel strap) 22:22 z fajną klamerką - ale to już koszt koło 100 zł.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą aukcję pana polo40 znam. I zamierzam kupić (chyba dziś nawet) pasek M02 i go nie przerabiać, bo jest dosć masywny, rozsądnie kosztuje i podoba mi się ta śrubka. W tym z podkładką pewnie klamra jest 22, ale jest ona typowa, czyli ''chuda''a ja szukam tłuściejszej, lecz tańszej niż paneraiowate. Na tym timefactors popatrze na te paski o których mówisz. Kurrrcze, zaraziliscie mnie tymi paskowymi ''wariacjami'' I co ja teraz biedny zrobię??


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu schnie butapren?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

chwyta dobrze po 3 min., tak że można szyć etc. Całkowite zespolenie po 24 godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu są panerajowe sprzączki we wszystkich niemal szerokościach (18-24mm)

Paneraiopodobne :) Paneraiowe są albo na wkręcaną oś albo pełne do wszycia... ZUPEŁNIE inna wytrzymałość :D


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

Filip, robisz customa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

to koniecznie sie pochwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by te klamry po 7 euro satysfakcjonowały. Nie mam Panerai, to i klamry nie musze mieć oryginalnej. Ważne jest żeby była masywna. To że nie są na śrubkę mi nie przeszkadza, bo w zegarku też są klasyczne teleskopy. Zapamiętam sprzedawcę i jak kupię paneraiopodobnego Poljota Amfibię to kupię klamry na ebay'u 22 do Mriyi i 24 do Amfibii i zmontuję im jakieś pasy ''cnoty''.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam do produkcji paska. Mam juz nawet materiał. Potrzebuję tylko kilku sprzaczek.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.