Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl ZENITH Captain Winsor

Rekomendowane odpowiedzi

Roczny kalendarz sprzęgnięty z legendarnym chronografem El Primero to w telegraficznym skrócie charakterystyka nowego członka kolekcji Captain manufaktury Zenith. Zegarek można uznać za jedną z najciekawszych ?budżetowych? komplikacji ostatnich miesięcy.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna propozycja odradzającego się ZENITH'a...

 

za tą cenę ciężko o ciekawszą propozycję z komplikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith przez ost. kilka miesięcy bardzo zyskał w moich oczach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że proporcje na tarczy są zachwiane. Totalizatory oraz dzień tygodnia i miesiąc są przesunięte do środka tarczy przez co całość wygląda na sztucznie powiększoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem wczoraj kilka Zenithów, między innymi takiego Capitana z podobnie rozwiązana fakturą tarczy:

img_prod2183_0_m.jpg

Na zdjęciach strasznie mi się podobał ale na żywo wydało mi się, że taka faktura tarczy w środku w wypadku tego zegarka psuje jego czytelność, zegarek oglądany z bliska jest piękny i robi spore wrażenie ale gdy go założymy na rękę i patrzymy z pewnej odległości to widać już tylko "czarny zegarek", który się dosyć błyszczy i trudno zidentyfikować co to jest i co w nim jest. Może na taka ilość komplikacji i takie zróżnicowanie faktury tarczy to jest nico za mały. Piękny zegarek w sumie i o0gólnie cała ta seria Zenitów jest świetna niemniej takie miałem wczoraj zastrzeżenie i inne modele z tej serii bardziej mi przypadły do gustu. Zenith u mnie jest na najlepszej drodze na moje prywatne najwyższe miejsce na pudle ale trochę pomarudzic mogę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś mierzyłem Zenitha i od tej pory bardzo mi się podoba. Łukasz widziałeś może na "żywo" ten model, czy jest czytelny przy rozmiarze 42mm?

Czy wiadomo jaka cena będzie w Polsce i jeszcze jedno czy ktoś wie, gdzie ewentualnie można nabyć Zenitha oprócz sieci Apart?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś mierzyłem Zenitha i od tej pory bardzo mi się podoba. Łukasz widziałeś może na "żywo" ten model, czy jest czytelny przy rozmiarze 42mm?

Czy wiadomo jaka cena będzie w Polsce i jeszcze jedno czy ktoś wie, gdzie ewentualnie można nabyć Zenitha oprócz sieci Apart?

Widziałem w Bazylei...czytelny, elegancki, ładny - kawał świetnego zegarka.

Ceny polskiej nie znam. Zenith u nas tylko w Aparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bis24 to raczej nie ten model dokładnie.

No tak tylko,że w Aparcie z tego co mogę się domyślać mają sporą marżę...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna propozycja odradzającego się ZENITH'a...

Jakiego odradzajacego sie?Zenith jako jedna z niewielu szwajcarskich marek nie ma sie z czego odradzac.Nie zmieszali swojej pracy z g**nem,zeby zbic jak najwieksze kokosy i nie pakowali tanich werkow do fajnych kopert,bo "ciemnota i tak kupi".

Robili,robia i beda robic przeswietne zegarki.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że niektóre linie zenith'a, mówiąc delikatnie były "zbyt awangardowe" i nie grzeszyły urodą ;) ale z tym sięganiem dna to chyba lekka przesada. Klasyczne el primero, czy elite zawsze miały mocną pozycję i cieszyły się uznaniem. P.s. Nawet w naszej klubowej piramidzie prestiżu zenith jest w görnej części. A była ona tworzona z 7 lat temu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bombastyczny!!!naprawde super.chyba sie zakochalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa,świetne , szczególnie linia Defy etc

naprawdę się rewelacyjnie sprzedawaly

Oczywiście ,że się odradza , bo przez moment był na dnie prawie

Ale to bylo stylistyczne "faux pas", nie techniczne tak jak w wiekszosci obecnych marek szwajcarskich.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.