Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz79

Sklep internetowy z Orientami... ?

Rekomendowane odpowiedzi

info ogolniedostepna na forum, nie wykluczam zbieznosci nazwisk, w koncu sci-fi ma wielu fanow


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdzwieniem przeczytałem wiadomość od firmy , że cytuję " proszę o usunięcie danych osobowych mojego pracownika M.S etc , etc "

Oznacza to ,że

 

a) użytkownik o nicku M.S najprawdopodobniej jest pracownikiem firmy allano , czyli podejrzenia Kolegów co do nachalnej reklamy tegoż sklepu na forum , były jak najbardziej zasadne

:( posty zostaną skasowane z racji naruszenia regulaminu

c) użytkownik otrzyma stosowne ostrzeżenie

d) lewica nie wie co czyni prawica :D czyli albo firma nie do końca wie co robi , albo są to jakieś paniczne ruchy niezbyt skoordynowane

 

Post zamieszczam w celu ostrzeżenia przed "radami" osoby, która z racji zatrudnienia jest stronnicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdzwieniem przeczytałem wiadomość od firmy , że cytuję " proszę o usunięcie danych osobowych mojego pracownika M.S etc , etc "

Oznacza to ,że

 

a) użytkownik o nicku M.S najprawdopodobniej jest pracownikiem firmy allano , czyli podejrzenia Kolegów co do nachalnej reklamy tegoż sklepu na forum , były jak najbardziej zasadne

;) posty zostaną skasowane z racji naruszenia regulaminu

c) użytkownik otrzyma stosowne ostrzeżenie

d) lewica nie wie co czyni prawica ;) czyli albo firma nie do końca wie co robi , albo są to jakieś paniczne ruchy niezbyt skoordynowane

 

Post zamieszczam w celu ostrzeżenia przed "radami" osoby, która z racji zatrudnienia jest stronnicza

 

ze zdziwieniem przeczytałem Twoje informacje na ten temat. Gdy ja próbowałem to wyjaśnić czy ten użytkownik jest pracownikiem sklepu Allano uzyskałem zwrotną informację mailową- cytuję część wiadomości:

 

"Szczerze mówiąc forum kmziz nic mi nie mówi, nie korzystam z forum, jeśli

chodzi o m.s (wyedytowałem- widniało tu nazwisko użytkownika którym sie posługiwał w nicku na forum), również nic mi to nie mówi."

 

czyli faktycznie albo mają straszny bałagan w tej firmie, albo były to nieudolne działania mające na celu ratowanie twarzy...

 

no nic, nie ma co gdybać, sprawa zakończona, ale trzeba uważać gdyż sądzę iż coraz więcej będzie się zdarzało tego typu sytuacji i warto tego pilnować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem Orange Mako na bransolecie + pudlo(trzeba doplacic) u niemca, calosc mnie wyszla po zlodziejskim kursie 1eur = 4,25 plus oplata za przelew zagraniczny 442zl, taniej chyba sie nie da go kupic. Teraz tylko trzeba poczekac na przesylke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też biję się z myślą zakupu orienta lub vostoka :D ale z tego co obserwuję to na inter-watch cena sa najniższe. Poluję na CFT00003D który na niemieckiej stronie kosztuje 339 euro a na inter-watch bodajrze 1450zł tylko mam pytanie co warty jest ten sklep? piszę do nich już trzecią wiadomość o dostępnośc tego modelu i zero odpowiedzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wpisaniu w google "allano forum zegarki" wiele sie wyjasnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D wisuję i hm cholerka nic nie znajduję pisz jaśniej bo nie bardzo można wywnioskować z Twojego posta czy to jasne na plus czy na minus :) lub daj lina, bo jak są jakieś zastrzeżenia to szkoda żeby ludzie kasę potracili lub spotkała ich inna niemiła niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D nie nie reprezentuję. A czy ktoś kupował coś w inter-watch.pl i ma jakieś negatyne lub lepiej pozytywne wspomnienia? Bo z tego co szukam po sklepach i na allegro to mają najlepsze ceny na orienty, niestety jak na razie kontak mailowy żaden :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.