Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

W moim rankingu wygody:

m998

m1500

m997 i m670

Poza 998 wszystkie mam po dziś dzień, swoją drogą żałuję sprzedaży 998 ale kupiłem za małe bo po prostu zależało mi na limitowanych 998 do kompletu z 997 (które mam już 5 lat) no, ale że ja chodzę, a nie trzymam na półce to szkoda było i poszły do ludzi.

BTW - kupiłem pierwsze w życiu sandały ;)

Jacek, dobry kolor wziąłeś bo czarne, białe i szare skarpety będą pasowały idealnie. Masz wybór

Edit 

Kurcze nie potrafię wymazać zdjęcia z mojego postu  :blink:  :(

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Beware the fury of a patient man.

A propos czarnych - Air Jordan XXXIII Blackout

Zamówiłem, bardzo jestem ciekaw ;)

a970470f14e356ddba522563567fbfbd.jpg

Edited by xavras_s

Ja ostatnio sprawiłem sobie takie Ecco. Moja pierwsza para z tej firmy, ale po ok 2 tygodniach noszenia, raczej nie ostatnia. Bardzo wygodne, lekkie i w miarę oddychające. Dla mnie do biura idealne :)

post-81405-0-42792800-1562761017.jpg

A propos czarnych - Air Jordan XXXIII Blackout

Zamówiłem, bardzo jestem ciekaw ;)

Fit jest specyficzny. Czułem się podobnie jak w butach narciarskich. Kostka mocno dociśnięta do buta, jak system wiązania nie będzie pasował do Twojej stopy to nie ma jak tego poprawić. Ale ogólnie support jest super, o ile potrzebujesz go dużo. Amortyzacja ok, trakcja również. Wizualnie bardzo mi się podobają. Nic tylko grać. ;)

Jak po Marsie to spoko :D

Edited by Krygo

Do chodzenia? Nie mówię, że się nie nadają, bo wizualnie bardzo są spoko. Ale no nie wiem. ;) Czekam na recenzję z punktu widzenia codziennego użytkownika. :D

Nie mam w ogóle. Przymierzałem się do nich, ale w końcu odpuściłem. Zastanawiam się jeszcze nad wersją SE, ale zobaczymy jak to wyjdzie. :) Akurat dla mnie fit/dopasowanie, czy jak to nazwać po polsku, było mocno dyskusyjne. Za dużo podparcia w okolicy kostki. Sam fastfit system jest spoko. Zakładanie tych butów to udręka, ale jak już włożysz, to nic się nie rusza. Zaciskasz i idziesz. Ale czy się to sprawdzi w codziennym chodzeniu, to ty mi będziesz musiał odpowiedzieć. :) 

Niedawno doszły skórzane Nike Cortezy, założyłem dwa razy do biura, ale... jednak nie mój styl :(

Chętnie sprzedam, na priv proszę. Rozmiar 29,5 cm, europejska rozmiarówka Nike 45,5

14846594_20190712_133824.jpg

14846596_20190712_133832.jpg

14846597_20190712_133821.jpg

14846593_20190712_133845.jpg

14846595_20190712_134007.jpg

Edited by Hogg

Ale sprzedawane tylko dorosłym. W przypadku nastolatków czas oczekiwania powoduje, że zakupiony rozmiar jest zbyt mały przy odbiorze ;-)

Nie mam w ogóle. Przymierzałem się do nich, ale w końcu odpuściłem. Zastanawiam się jeszcze nad wersją SE, ale zobaczymy jak to wyjdzie. :) Akurat dla mnie fit/dopasowanie, czy jak to nazwać po polsku, było mocno dyskusyjne. Za dużo podparcia w okolicy kostki. Sam fastfit system jest spoko. Zakładanie tych butów to udręka, ale jak już włożysz, to nic się nie rusza. Zaciskasz i idziesz. Ale czy się to sprawdzi w codziennym chodzeniu, to ty mi będziesz musiał odpowiedzieć. :)

Bardzo fajne buty, świetnie zrobione, na żywo dużo mniej kosmiczne. Ale wysokość podbicia to nieśmieszny żart. Czytałem opinie, ze ciężko się je wkłada ale ja włożyć ich po prostu nie mogłem.

Bardzo fajne buty, świetnie zrobione, na żywo dużo mniej kosmiczne. Ale wysokość podbicia to nieśmieszny żart. Czytałem opinie, ze ciężko się je wkłada ale ja włożyć ich po prostu nie mogłem.

Taaa, wkładanie tych butów to udręka. Plus do tego instrukcja obsługi zapinania i odpinania na opakowaniu/w opakowaniu.  :lol: Po czasie się podobno to rozbija, ale i tak "fastfit" nie oznacza szybkiego wsadzania stopy do buta. ;) Jakość wiadomo, ale właśnie te "drobne" rzeczy powodują, że się zastanawiam nad wykorzystywaniu ich jako buty codzienne. ;)

Bardzo eleganckie trzewiki. Planuję zakup podobnych, ale najpierw będę musiał zedrzeć poprzednie :).

A co dokładnie im brakuje w wyglądzie do bycia eleganckimi trzewikami?

Wg mnie chodziło raczej nie o wygląd, a o pułap cenowy i ogólnie o prestiż marki. Na Wyspach z tego, co się orientuję jest trochę manufaktur, przy których Loake, to masówka i taniocha.

Edited by koorchuck