Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl SIHH 2012: Zapowiedzi Baume&Mercier

Rekomendowane odpowiedzi

Spoglądając na zaprezentowane właśnie modele Capeland oraz Linea widać, że pod względem stylistycznym przyszły rok będzie kontynuacją strategii rozpoczętej w 2011.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Capeland ok - ale ta poprzednia wersja w różowym złocie zdecydowanie bardziej miłą dla oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mam wrażenie, że za dużo w tych zegarkach Breitlinga. Na żywo mnie nie zachwyciły, mówię o Capelandach, które oglądałem w tym roku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają "swoją" stylistykę, choć rzeczywiście są trochę przeładowane, ale na pewno nie są tak "naciaprane" jak Breitling.


Omnia mea mecum porto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Breitlingowej tarczy i Breguetowskich wskazówek?

Będę delikatny: musiałbym zobaczyć, może na żywo było by ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tą Breitlingową tarczą ??

Zegarek bazuje na modelu vintage - kiedyś gro chronografów miało taki układ tarczy...

na żywo zegarek zyskuje jeszcze - chociaż tej czarnej wersji oczywiście nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz co sądzisz o zegarkach tej marki tzn Baume&Mercier ?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza rzeczywiście nieco przeładowana. Podoba mi się indeks godzinowy w stylu vintage, nie mówiąc o tym, że breugetowskie wskazówki zawsze mi się podobały :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.