Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Trójmiasto - potrzebuje info.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmię kolegów i koleżanki, lecę na kilka dni do Gdańska i mam w związku z tym dwa pytanka. Po pierwsze, gdzie dobrze, naprawdę dobrze zjem? :) Tęsknię za typowo polską kuchnią, możecie mi coś polecić? A drugie pytanie, to gdzie w trójmieście znajdę największy wybór zegarków? Chętnie sobie coś poprzymierzam. Z góry dziękuję za info.

 

Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zegarki to Chyba najwiecej jest w Galerii Bałtyckiej: Apart i Jubitom (U. Nardin). Jest jeszcze Timeless w Manhatanie i Nagal w Klifie, ale to głównie grupa Swatch.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Bartek, wielkie dzięki za odzew. Jeszcze jakby mi ktoś polecił jakąś przyjemną restauracyjke, z dobrym żurkiem, bigosem, schabowym z kapuchą zasmażaną, plackami ziemniaczanymi i pierogami, to byłbym naprawdę wdzięczny :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito kiedy będziesz ? Ja też się wybieram niedługo. Może z kilkoma kolegami ustawimy się na jakiś podstolik przy whisky ?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w przyszłym tyg. przylatuje. Jak tylko znajdę trochę czasu, to dlaczego nie. Problem w tym, że dawno mnie nie było i mam sporo ludzi do odwiedzenia, i mało czasu żeby trzezwieć :) Dawaj jakiś kontakt na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz który wieczór masz wolny - zorganizuje podstolik.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Bartek, tak jak mówie, musze się zorganizować i poodwiedzać starych znajomych, którzy mnie posiekają jak się nie pojawie ;)

 

A czasu jak zawsze mało ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zegarki można zobaczyć w Klifie i Manhatanie, i czy inne niż te, które znajde w galerii Bałtyckiej? Bo bez sensu żebym jezdził do trzech miejsc, jak wszystko znajde w jednym miejscu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchattan i Galeria powinny zaspokoic cala game dostepna u 3CITY, a ze sa blisko siebie to bedzie Ci wygodnie :) Polecam szczegolnie Timelessa w Manchattanie, nie ma problemow z macaniem sikor ;) A i obsluga milsza niz w Kruku w GB...

 

PS: A jedzenie polecam na granicy Sopotu i Gdanska przy ulicy Grunwaldzkiej jest wiejska chata (nazwy nie pamietam) :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojskie żarcie: www.gospodagdansk.pl, polecam przede wszystkim dlatego, że gotują na miejscu od zera i nie stosują półproduktów.

Zegarki: W "Klifie" w salonie N. Nagela powinna być do obejrzenia Polpora (są jednym z niewielu dystrybutorów, czy fizycznie coś mają i ile to niestety nie wiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zegarki to zdecydowanie Timeless w Manchatanie i Kruk w Galerii Bałtyckiej, a na obiad idź do Kossa, dają tam tyle jedzenia, że średniej wielkości cielak tego nie wciśnie, w dodatku bardzo smacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, bardzo chętnie zobacze na żywo zegarki Polpory. Dzięki za info. w sprawie żarła :) - już sie doczekać nie mogę.

 

Lestaf, gdzie jest ten Koss? Nie chodzi mi o ilość, a jakość. I co b. ważne - typowo tradycyjna polska kuchnia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kos jest na ulicy Piwnej na starym mieście kilkanaście metrów od Zbrojowni. Polecam pierś z kurczaka zapiekaną ze szpinakiem :)

TUTAJ masz linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe menu masz w linku. Mają żurek, barszcz i co tam tylko lubisz, sam zobacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, widze :)

 

A coś bardziej wieczorowego mi ktoś poleci?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Ale coś bardziej wykwintnego, żeby zjeść z młodą przyjemną kolecje przy dobrym winku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to ja nie wiem, ja to tylko zupki chińskie jem i flipsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Ale coś bardziej wykwintnego, żeby zjeść z młodą przyjemną kolecje przy dobrym winku.

Nie wiem jak bardzo wykwintny powinien być ten lokal, ale jeśli będziesz oglądał zegarki w "Klifie", to potem gorąco polecam spacer ul. Przebendowskich i Traktem Królowej Marysieńki w kierunku orłowskiego molo (w nocy jest pięknie oświetlone), obok molo jest "Tawerna Orłowska", może nie jakiś mega wypas, ale bardzo przyjemny lokal w uroczej scenerii. Jeżeli będziesz autem i nie będziesz chciał go zostawiać pod centrum handlowym, to podjedź do końca ul. Przebendowskich i przejdźcie się wspomnianym wyżej traktem. Nie korzystaj z ul. Orłowskiej, bo stracisz połowę najładniejszych widoków ;) Poza tym w Gdyni na trochę wyższym poziomie jest jeszcze "Monte" na Wybickiego. Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy, to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O coś takiego mi właśnie chodziło - dzięki wielkie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.