Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

"Trendy & glamour" czyli o modnych zegarkach.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli widzę, że winko już maja.. :D

 

Pozostają, jeszcze dwa elementy. :D


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-28900700-1330522851.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanserskie jest to co dużo kosztuje tzn. ludzie widzą że dużo kosztuje. W przypadku zegarków praktycznie wszędzie tam gdzie są jakieś hipermarkety czy galerie, najbardziej eksponowaną marką jest ML. Widoczne są nawet ceny. O innych firmach zegarkowych oprócz PP ludzie nie mają pojęcia bo ich nie spotykają albo o nich nie słyszeli.

W moim klubie golfowym jak ktoś ma drogi zegarek to jest to ML. Albo jakiś prostokątny albo ten z trzema "wycieraczkami"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Diesel, Calvin Klein, Armani - kto je kupuje, jak są postrzegane ?

 

moja znajoma sprzedaje na galerii,

i z tego co wiem Diesel ma wzięcie

(ostatnia kolekcja,ale że w Polsce opóżnienie to chyba z 2005)

-duże,hrono,itp

-ale to chyba same kwarce

ceny chyba 400-800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupiłem armaniego - wg. mnie mają bardzo udane wzronictwo. Jakośćwykonania też b. wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Tego Jacobsa Beckham dostal od Victory na urodziny wiec to nie jego pomysl do konca pozniej go sprzedal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lanserskie jest to co dużo kosztuje tzn. ludzie widzą że dużo kosztuje. W przypadku zegarków praktycznie wszędzie tam gdzie są jakieś hipermarkety czy galerie, najbardziej eksponowaną marką jest ML. Widoczne są nawet ceny. O innych firmach zegarkowych oprócz PP ludzie nie mają pojęcia bo ich nie spotykają albo o nich nie słyszeli.

W moim klubie golfowym jak ktoś ma drogi zegarek to jest to ML. Albo jakiś prostokątny albo ten z trzema "wycieraczkami"...

 

Trafnie to ująłeś. Wszędzie są i wszędzie widać ceny :D - Tak, o to chodzi.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Omegi, Breitlingi też są (chyba) często spotykane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Lanserskie jest to co dużo kosztuje tzn. ludzie widzą że dużo kosztuje. W przypadku zegarków praktycznie wszędzie tam gdzie są jakieś hipermarkety czy galerie, najbardziej eksponowaną marką jest ML. Widoczne są nawet ceny. O innych firmach zegarkowych oprócz PP ludzie nie mają pojęcia bo ich nie spotykają albo o nich nie słyszeli.

W moim klubie golfowym jak ktoś ma drogi zegarek to jest to ML. Albo jakiś prostokątny albo ten z trzema "wycieraczkami"...

 

Trafnie to ująłeś. Wszędzie są i wszędzie widać ceny :D - Tak, o to chodzi.

 

myśle, że w wypadku ML dochodzi jeszcze wzornictwo. Te zegarki są projektowane tak by rzucały się w oczy, wyglądały na drogie. jeśli dodamy do tego jeszcze silne metkowanie - czyli znaczek ML na pasku to całość daje właścicielowi poczycie bycia zauważonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teee, chcecie powiedzec, ze design poczciwych Pontosów (obojetnie - starych czy nowych) jest glamour? Nie jestem z natury kłótliwy, ale ...... :twisted:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak Wam się podoba mój nowy avatar :?: :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troche trąci.. Kaczką. :wink:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dla mnie troche trąci.. Kaczką. :wink:

 

No dobra, to zmienię, bo jeszcze ktoś powie, że sobie jaja z Prezydenta robię i mi CBŚ zrobi nalot na chałupę :D :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teee, chcecie powiedzec, ze design poczciwych Pontosów (obojetnie - starych czy nowych) jest glamour?

 

Marcin - wszystko zależy od obecnoścj magicznej literki na pasku :idea: :twisted:

 

Jak Wam się podoba mój nowy avatar :?:

 

Mariusz, czy to nie jest kaczka średniego zasięgu, typu ziemia - ziemia :?: Generalnie agresywny avatar, taki zaczepno - (samo)obronny :D

 

edit - w sumie dobrze zrobiłeś, nawet bezdomni nie są bezpieczni, a co dopiero jak wiedzą gdzie mieszkasz !

 

http://wiadomosci.onet.pl/1373297,11,item.html


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mariusz, czy to nie jest kaczka średniego zasięgu, typu ziemia - ziemia :?: Generalnie agresywny avatar, taki zaczepno - (samo)obronny :D

 

Dobre :D. Tylko Leppera do kompletu brakuje :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo Dorna...

 

post-0-0-38280000-1330522902.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
edit - w sumie dobrze zrobiłeś, nawet bezdomni nie są bezpieczni [...]

 

No to teraz będzie miał lokum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co nie przeszkadza wicepremierowi nosić Zenitha :wink:

 

To fakt, choć Lepper nawet nie potrafi docenić tego co ma. Kiedyś jakiś dziennikarz zapytał go o ten zegarek i wypowiedź Leppera była dla mnie jako miłośnika zegarków druzgocząca. Nie dla świni siodło.

 

Co tam Lepper, znam na forum milosnika uznanej marki, ktory zachouje sie znacznie bardziej skandalicznie. Jest kompletnym frustratem.

Panietacie panowie film Dekalog? Bohaterami jednej z czesci sa milosnicy znaczkow pocztowych ... . Nie bylbym az tak surowy wobec innych. " Widzi drzazge w oku blizniego a belki we wlasnym nie postrzega".

 

Znam wielu rozsadnych ludzi, takze zasobnych w gotowke, ktorzy nie ulegaja modom. Nie kupuja co miesiac samochodow, garniturow, zegarkow i nie bywaja w modnych miejscach. Moze nie ulegaja terrorowi mediow, czy "elyty"? Moze kilkanascie zegarkow na kilkuset paskach nie jest im potrzebne? Moze takie "problemy" ich smiesza? Moze co gorsza zal im czasu ( zycia) na "jakies" zegarki. Niby czemu zegarki? Jesien jest najlepszym czasem na wyjazdy w gory-reklamuja na Onecie!

Przepraszam, ze sie rozpisalem, w zaden sposob nie che urazic prawdziwych milosnikow ( kolekcjonerow) zegarkow, czy tysiaca innych rzeczy.

Zegarki sa coraz wieksze, w koncu logo musi byc coraz wieksze i nikt w promieniu mili nie moze miec zadnych watpliwosci ile zaiwestowalismy w nasz zegarek. Osobiscie wole zegarki mniejsze i lekkie, tak by nie ciazyly, nie zawadzaly i stapialy sie z " otoczeniem". Choc w sumie moglbym cos wiekszego zalozyc bo jestem strasznie wielki.

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co tam Lepper, znam na forum milosnika uznanej marki, ktory zachouje sie znacznie bardziej skandalicznie. Jest kompletnym frustratem.

 

Ciekawe, kogo masz na myśli :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin - wszystko zależy od obecnoścj magicznej literki na pasku :idea: :twisted:

 

Wszyscy wiedza, ze bez magicznej literki na pasku mamy podrobe, co Paweł?

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.