Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex GMT Master II

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha - fotki jak z takich kolorowych notesików dla nastolatek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te kilka postów z rzędu mam wrażenie, że cała Polska jest odcięta od netu, który ostał się tylko we Wrocławiu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3
Noszenie Rolexa to nie wstyd, to świetne zegarki.

Wstydem jest noszenie podróbki.

 

Święte słowa. Pamiętam jak ktoś ostatnio na forum napisał, żebym nie kupował Rolexa, bo poważni ludzie nie będą chcieli ze mną rozmawiać :)

 

Taka mała anegdota. Swego czasu przyuważyłem, że jeden bardzo poważny wykładowca na Politechnice Warszawskiej nosi podróbkę złotej Daytony. Na moje oko ktoś mu to wcisnął, mówiąc, że to oryginał :lol: Któregoś dnia miałem mu zwrócić uwagę, czy jest świadom tego, że nosi podróbkę, gdy prawdopodobnie na 99% stać go na oryginał. Niestety wymiękłem bo miałem z nim potem jeszcze 2 semestry wytrzymałości materiałów. Nie byłem pewien jak to odbierze, gdybym nawet bardzo delikatnie mu to powiedział. A nóż widelec uznałby, że jestem wścipski i robiłby mi może jakieś problemy przy zaliczeniach. Skończyłem Polibudę, on został z podróbą a teraz troszeczkę żałuję, że mu nie powiedziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, mnie się podoba :lol:

 

Prosiłbym jednak, żebyśmy zaprzestali już komentowania zdjęć z tamtego forum.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te kilka postów z rzędu mam wrażenie, że cała Polska jest odcięta od netu, który ostał się tylko we Wrocławiu ;)

Wrocław kolebką gustu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszak wszyscy stąd są niebywale "oczytani" :lol:

[Michał, wybacz - musiałem ;)]

 

Ad rem - robisz sto razy lepsze fotki, czyste i sterylne, a nie takie fotoszopki jak z linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale mi coś nie wychodzi :)

 

W sieci jest od groma filmików z tym zegarkiem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal przeciez nie musisz gadac w tym filmiku.... nakrec cos w hd i wrzuc na jutuba bo nigdy tego modelu na zywo nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Twoj bylby lepszy jakosciowo i bardziej naturalny.

korona na zapieciu stanowi monolit z zapieciem czy jest "doczepiona" ? wiem ze w podrobach jest doczepiana ale nie zwrocilem uwagi jak jest w org ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest doczepiana, jest to całość. Ale dla pewności sprawdze raz jeszcze jak tylko będę w domu, szczerze mówiąc mnie zaskoczyłeś tym pytaniem :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych współczesnych Roleksów, które mi się podobają.

 

Świetny :P.

 

Gratuluję Michale :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dawno Cię nie widziałem - dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_8383-2.jpg

IMG_8403-2.jpg

IMG_8409-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex... bezapelacyjny numer jeden:

6500 osób zatrudnienia

750000 zegarków rocznie (bez podróbek)

3800000000 CHF obrotu rocznie

Gratuluję nabycia jednego egzemplarza z 2060 produkowanych codziennie (przez okrągły rok) :)

 

Ty to potrafisz ująć za serce ;)

 

 

 

PS

To miała byc ironia :rolleyes:

Choć nie pałam niepohamowaną chęcią nabycia Roleksa to myślę, że to dobre i trwałe zegarki.

Jeśli więc jeszce się podoba to w czym problem?

W ilości?

Seiko czy Swatch Group pewnie robią kilka razy więcej.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to się chyba podoba - mnie nie.

 

Nie zamierzam sie tłumaczyć, ale ja zanim kupie jakiś zegarek, szukam najpierw w sieci jak największej ilości zdjęć danego egzemplarza, żeby podjąć właściwą decyzje. Oczywiście nie licząc przymiarki :) Być może te zdjecia się komuś przydadzą. Zresztą, nie podoba Ci się, nie wchodzisz, nie oglądasz, proste. Tyle.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a moglbys ujac te srebrne obwodki wokół indeksow......w polmroku pewnie pieknie sie blyszcza :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a moglbys ujac te srebrne obwodki wokół indeksow......w polmroku pewnie pieknie sie blyszcza :)

Tak na szybko ;)

 

IMG_8420-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6500 osób zatrudnienia

750000 zegarków rocznie (bez podróbek)

3800000000 CHF obrotu rocznie

 

jeszcze dodam od siebie, to co zrobiło na mnie "największe wrażenie"

 

DSCF1967.JPG

DSCF1968.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Michal, jakos mnie to tak hipnotyzuje jak jest polmrok tak ladnie polyskuja :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0492-2-1.jpg

 

IMG_0501-2.jpg

 

IMG_0535-2-1.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co ladniejsze koszula czy ten zegarek }}}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.