Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

QuadrifoglioVerde

Użytkownik
 • Content Count

  14,170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

Everything posted by QuadrifoglioVerde

 1. paski już są, czekam nadal na dekle bo zrobienie czarnego graweru który będzie trwały jest wyzwaniem dla dostawców których mam.
 2. paski do retrosporta przyjechaly. Nie ocierają o koperte i mają dodatkową dziurke dla bardzo szczuplych nadgarstkow. To co mozna bylo poprawic poprawilismy. Czekam nadal na dekle.
 3. Wszystko ocenie jak dostane do reki. Nie bede podejmowal decyzji na podstawie zdalnych zdjec. Byc moze napis na 6tej w ogole wyleci w kosmos
 4. jakbym mial cos do przekazania to bym przekazal. Paski powinny dojechac w Srode/Czwartek a z deklami to jeszcze trwa zabawa.
 5. Prototypowanie trwa niestety dlugo. Wskazowki beda poprawiane. Na razie przyjechaly datowniki w kolorze tarczy. IMG_9298.MP4
 6. Tak czy inaczej, prototypy 3 wersji powinny być gotowe w Poniedziałek. A za 2 tygodnie zostaną wysłane do mnie.
 7. Można spróbować z taką koronką, tylko czy to stylistycznie nie pogryzie się z naszą kopertą. W Breitlingu mamy dużo więcej płynnych linii.
 8. diament jest oklepany no i wbija sie w lape. To co piszesz byloby zaś niewygodne takie afunkcjonalne jak na pilota ale nie mówię nie. Mysle ze szersze moletowanie plus likwidacja imbusa i obecna koronka by spelniala funkcje latwego chwytu i funkcjonalnosci.
 9. z celownikiem zegarek traci klimat vintage na rzecz wspolczesnego pilota.
 10. I mamy kopię B-Uhra nr 789 Specjalnie nie będę pchał paska z nitami do tego projektu bo rzygam już tym. Już Laco i inne micro wystarczająco tego natłukły.
 11. Trójkąt to nie ozdobnik tylko w zegarkach typu Pilot ułatwiacz orientacji na tarczy.
 12. Niby tak, ale jednocześnie trywializuje projekt czyni go nieco dziecinnym. No to jeszcze po modyfikacji fontów w wew okręgu:
 13. Wszystkie szanujące się gwiazdy Porno lat 90tych jeździły takimi czerwonymi z bananowymi skórami po Kalifornii. Ładne ponadczasowe.
 14. Dwie propozycje Pilota od nas. Głosujemy na zasadzie Prawy lub Lewy 🙂 . W ocenie pomijamy pasek oraz koronkę bo te mogą ulec zmianie.
 15. Pod koniec miesiąca wrócą do oferty.
 16. Ponieważ nie sposób było dobrać zieleń paska ze wskazówką to pasek będzie mial pomaranczowe przeszycie. Paski się produkują, nowe dekle także.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.