Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex GMT Master II

Rekomendowane odpowiedzi

 

GMT Master też ma 300m wodoszczelności?

Na papierze ma 100m. co ponoć prawdą nie jest, bo jest tak samo szczelny jak Submariner, który ma 300m.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Chyba zapomniałeś o jednej naklejce zabezpieczającej, nad koroną w zapięciu :rolleyes:

Wiem, nie wszystkie jeszcze pościągałem :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze ma 100m. co ponoć prawdą nie jest, bo jest tak samo szczelny jak Submariner, który ma 300m.

 

Świetny zegarek. Klasa. Odnośnie wodoszczelności - czy ma system Triplock w koronce, tak jak Submariner ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wodoszczelności - czy ma system Triplock w koronce, tak jak Submariner ?

Tak, dlatego powiadają, że te zegarki tak naprawde są tak samo szczelne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Michale

Pięknie się prezentuje na nadgarstku. :rolleyes:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michale :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegar :rolleyes: Bransoleta wręcz bardzo ładna. Ale jedno do mnie nie przemawia, skala GMT na bezelu. Jak dla mnie to miejsce na podziałkę minutową. Natomiast tarcza, koperta, lupka - pełen klimat Rolexa :lol:

Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak :rolleyes:

I wcale nie widać ,że to 40mm,jest git :P

Bardzo mi się podoba odstająca korona za zapięciu bransolety.

Zdjęcia też dobre i pokazują jak się prezentuje zegarek na ręku.

Brakuje mi tylko tyłeczka :lol:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia, zdecydowanie najładniejszy Rolex. Nie mam pojęcia jak można zamiast niego wybrać suba :rolleyes:

 

PS. Chyba zapomniałeś o jednej naklejce zabezpieczającej, nad koroną w zapięciu :lol:

 

Dokładnie. Sub się nie umywa....

Bardzo ładne ujęcia zapięcia bransolety...widać, że szparki perfekt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, jeszcze raz gratuluję :rolleyes:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy. Jeszcze chciałbym nawiązać do tego Rolexa, a raczej w ogóle do marki Rolex. Dał mi ten zegarek tyle radochy, że do tej pory, kiedy go zakładam, moja micha się cieszy jak małemu dziecku, kiedy dostaje ulubiną zabawkę. Ostatnio próbowałem nosić inne zegarki, ale wciąż myślami byłem przy Rolku i wieczorem szybciutko zmieniałem zegarek na ten właściwy. Powoli jak wiecie myśle o kolejnym zegarku, i nie wiem czy wynika to z mojej chwilowej fascynacji, ale ciągnie mnie strasznie do kolejnego czasomierza marki Rolex - te zegaraki mają w sobie jakąś magie, jestem nimi zauroczony. Może to dlatego, że są to tak uniwersalne zegarki, że można je ubrać do zwykłego tiszerta, jak i do eleganckiej koszuli. Bardzo się ciesze, że pomimo złej opinii, jaką Rolex jest wciąż obarczony, kupiłem ten zegarek. Obok Paneraia i IWC, Rolex stał sie moją ulubiona manufakturą. Szkoda mi tylko, że te zegarki wciąż są kojarzone z nowobogackimi burakami czy innymi złodziejami :rolleyes: Choć wiem, że Ci co się znają choć troche na zegarkach, wiedzą jak wspaniała jest to manufaktura, ile wniosła ona do zegarmistrzostwa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,wiesz co sądzę o Rolexach. Wstyd się przyznać,ale jeszcze mam pomyłki co do modeli(wciąż mi się mylą :rolleyes: )jednak jeszcze jedno,dwa zdjęcia a nie ręczę za zmianę mojego podejścia do tej marki...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Rolek - nareszcie kolejny w klubie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A przy okazji, czy ktoś mi podpowie, czemu na amerykańskich "sale cornerach" 50 % wystawianych czasomierzy to Rolki i Pamy ? :rolleyes:

Rolex przeżywa drugą młodość.

Wraca do łask :lol:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie Rolexa to nie wstyd, to świetne zegarki.

Wstydem jest noszenie podróbki.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie Rolexa to nie wstyd, to świetne zegarki.

Wstydem jest noszenie podróbki.

Święte słowa. Pamiętam jak ktoś ostatnio na forum napisał, żebym nie kupował Rolexa, bo poważni ludzie nie będą chcieli ze mną rozmawiać :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawosci , no i co rozmawiaja ? :rolleyes:

 

Super fotki , chyba bede Ci musial wyslac mojego Droz'a do "obfocenia" bo mi za cholere fajne zdjecie nie chce wyjsc


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawosci , no i co rozmawiaja ? :rolleyes:

Dziw bierze, ale rozmawiają :)

 

A JD z miłą chęcią przygarne :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to autor tej wypowiedzi sie nie popisal , przeciez zegarek zawsze mozna zciagnac i schowac do kieszeni - przed rozmowa .

 

 

 

Zapomnialem dodac :rolleyes:


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne Irku żebym ściągał zegarek przed rozmową z jakimś człowiekiem :rolleyes:

 

Swoją drogą, w między czasie siedze sobie na forum Rolexa, co tam jeden z użytkowników robi ze zdjęciami tych zegarków to jest POEZJA !!!

 

Zobacz sobie na spokojnie :

 

http://www.rolexforums.com/showthread.php?t=54624

 

http://www.rolexforums.com/showthread.php?t=54638


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie tragedia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tragedia :rolleyes:

 

Dla mnie też..straszny kicz..a może żabkę...a może pająka a może dzbanek babci...buahhha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci artysta... zaaranżował te fotki jak 10-latek.

[widzę, że z Wrocławia sami esteci :rolleyes: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli podłączając się do chóru wrocławskiego :lol: Michał nie idź tą drogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.