Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ferdek3318

Ile człowiek powinien mieć zegarków?

Rekomendowane odpowiedzi

A co jak zakładasz bardziej oficjalny strój?

Ostatnio widziałem (w TV :lol: ) prezydenta Francji w bardzo wyjściowym stroju, no bo niby jak by miał być ubrany jak mówił o "bardzo ważnych sprawach" i miał na ręce Rolka ;) . Więc można mieć i takiego "garniturowca" :P:lol::)

A tak na poważnie. Zależy co się w życiu robi. Jeżeli ktoś chodzi w garniakach to takowy musi - powinien mieć. Jeśli nie to po co mu takowy. Chyba że lubi :):lol: :lol: Nie jestem nurkiem a takowe mi się bardzo podobają i takich mam najwięcej. TH F1 a nie jeżdżę w wyścigach, a co dopiero w F1. Więc to dowolne. Wg mnie każdy powinien mieć ich tyle ile uważa za stosowne. Jeden ma jedną sztukę, a drugi będzie miał 100.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zawsze się dziwiłem że ludzie mogą miec kilka zegarków - bo niby po co

Podejęcie do sprawy zmieniło sie z zakupem pierwszego :P i poleciało już z górki

choć fakt że musi być jeszcze jakaś pasja i miejsce takie jak To żeby można było rozwijać horyzonty

Z drugiej jednak strony kilka zegarków to rozumiem ale kupowanie i chomikowanie jakiś dzisiątek sztuk to jest już choroba ;)

tak czy siak pasja jak każda inna - jeden kupuje buty inny zegarki - wystarczy tylko dobra wkrętka

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy on ma ten sam model ktory jest na bazarku?

 

LOCMAN Teseo Tesei Limited Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zawsze się dziwiłem że ludzie mogą miec kilka zegarków - bo niby po co Podejęcie do sprawy zmieniło sie z zakupem pierwszego :) i poleciało już z górki choć fakt że musi być jeszcze jakaś pasja i miejsce takie jak To żeby można było rozwijać horyzonty Z drugiej jednak strony kilka zegarków to rozumiem ale kupowanie i chomikowanie jakiś dzisiątek sztuk to jest już choroba ;) tak czy siak pasja jak każda inna - jeden kupuje buty inny zegarki - wystarczy tylko dobra wkrętka Pozdrawiam

Co do butów przydają się letnie, wiosenne, zimowe :-) Co do zegarków jednym wystarczy jeden - innym kilka..... wszystko w granicach normy. Fakt, że kupowanie wciąga....również zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam około 10 zegarków, wszystkie z nich noszę - niektóre częściej, inne rzadziej, ale noszę:-) Co do pytania dotyczącego ilości posiadanych zegarków to wydaje mi sie, ze wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

 

P.S. Wiem, że do tych dziesięciu, które mam dojdą jeszcze dwa (a i na tym sie pewnie nie skończy) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie w tytule wątku, wg mnie

 

trzy zegarki (dwa do trzech w zależności od stylu życia) zazwyczaj wystarczają do noszenia

1. biznesowy/służbowy,

2. weekendowy/prywatny,

3. sportowy/wyczynowy.

 

Większa ilość przeważanie wiąże się z kolekcjonowaniem bez wyraźnej konotacji z funkcją użytkową lub zaspokojeniem własnego Ego.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam około 10 zegarków, wszystkie z nich noszę - niektóre częściej, inne rzadziej, ale noszę:-)

 

Czyli da sie! :P Bo wlasnie tyle chce miec mniejwiecej. Pewnie i tak wyjdzie wiecej B)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, żeby sprzedać co macie i kupić powiedzmy dwa, z wyższej półki...

To ja wam powiem tak. To świetny plan. Do tych dwóch po jakimś czasie kupicie trzeciego. I czwartego. Z wyższej półki oczywiście. Przy siódmym wpadniecie na genialny pomysł, żeby wszystkie sprzedać i kupić jeden, góra dwa. Ale za to z wyższej półki :)

Nie łudźcie się. Ta choroba nie ma końca.

Brzmi niemalże jak tekst z "Ringu", ale to niestety szczera prawda B)

 

 

Myślę, że trzeba się trzymać jednej zasady. Nie więcej niż jeden zegarek na raz.

Dla mnie to trochę inaczej wygląda- jak Koledzy wcześniej pisali max 3-4 zegarki "powinny" wystarczyć IMO, a przynajmniej dla mnie by wystarczyły :):P

Reszta to widzimisię, realizowanie marzeń/pasji, zbieractwo- jak zwał tak zwał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.