Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ferdek3318

Ile człowiek powinien mieć zegarków?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powywalajcie to badziewie poniżej 10000 euro, które macie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten to co za jeden


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już na forum :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyków to gość który uwielbia się chwalić jakich to drogich ciuchów nie nosi, że porządne to szmaty to od kwoty X zł etc. Problem w tym że wielokrotnie został przyłapany na różnego rodzaju imprezach ubrany w podróby. Typowy narcystyczny pajac uważający się bezpodstawnie za lepszego od wszystkich.I później takie "autorytety" są promowane w mediach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku trzeba się rozglądać pod tramwajami będzie tam można znaleźć fajne zegareczki takie poniżej 10k euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on wąchał? Bełkot jakiś zupełny to jest :)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja znam ludzi - mężczyzn, którzy mają 50 zegarków..."

Ja też! Zegarmistrz u nas sprzedaje i chyba ma nawet więcej! :)

 

 

Jak się ma rente na łeb to sobie można tak pogadać... 25 zegarków po 3-4k... Wyrazy współczucia panie Jacyków.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie mi się podniosło...chyba mam 500 na 900 :) skończony idiota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale Locman pewnie zaraz zniknie z bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyków to gość który uwielbia się chwalić jakich to drogich ciuchów nie nosi, że porządne to szmaty to od kwoty X zł etc. Problem w tym że wielokrotnie został przyłapany na różnego rodzaju imprezach ubrany w podróby. Typowy narcystyczny pajac uważający się bezpodstawnie za lepszego od wszystkich.I później takie "autorytety" są promowane w mediach.

 

Maxwell, to nie tak. On nie jest promowany w mediach. On został stworzony przez media na użytek konsumentów medialnego gówna, którzy patrzą w telewizor, jak kot w pralkę. To nie osoba, to nie osobowosć - to produkt. Dopóki koty, przepraszam - widzowie, to oglądają, dopóty ów produkt istnieje. Oglądalnosć spadnie - chłopina dostanie kopa. Jego miejsce zajmie jeszcze głupszy, jeszcze bardziej zryty. Bo im głupiej, tym lepiej. Podejrzewam nawet, ze ktoś, kto kreuje takie "osobowosci" może po prostu badać stopień zidiocenia widzów. A polewkę niezłą ma na bank. Dopóki my wszyscy będziemy na to patrzeć, dopóki będziemy to chłonąć i jeszcze o tym dyskutowac, dopóty polewka będzie trwać, a takie produkty będą brać kasę.

Gdyby to ode mnie zależało, to zabroniłbym na forum wklejania takich "niusów", tak jak zabroniony jest handel podróbami.

Trzymajmy poziom, Panowie


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxwell, to nie tak. On nie jest promowany w mediach. On został stworzony przez media na użytek konsumentów medialnego gówna, którzy patrzą w telewizor, jak kot w pralkę. To nie osoba, to nie osobowosć - to produkt. Dopóki koty, przepraszam - widzowie, to oglądają, dopóty ów produkt istnieje. Oglądalnosć spadnie - chłopina dostanie kopa. Jego miejsce zajmie jeszcze głupszy, jeszcze bardziej zryty. Bo im głupiej, tym lepiej. Podejrzewam nawet, ze ktoś, kto kreuje takie "osobowosci" może po prostu badać stopień zidiocenia widzów. A polewkę niezłą ma na bank. Dopóki my wszyscy będziemy na to patrzeć, dopóki będziemy to chłonąć i jeszcze o tym dyskutowac, dopóty polewka będzie trwać, a takie produkty będą brać kasę.

Gdyby to ode mnie zależało, to zabroniłbym na forum wklejania takich "niusów", tak jak zabroniony jest handel podróbami.

Trzymajmy poziom, Panowie

 

Zgadzam się w 100%¨z tym co tu napisałeś, To jest produkt mediów - dziś wystarczy być "medialny" lub mieć znajomości a zrobią z ciebie "gwiazdę", wielkiego konesera wszechrzeczy miedzy innymi savoir-fair dłubania w nosie .


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam na każdy inny temat Pan Tomasz wypowiadałby się z równą elokwencją i znajomością tematu.

O Hublot- cie: "To jest naprawdę bardzo fajny gadżet" :) :) :)


" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale Locman pewnie zaraz zniknie z bazarku :)

O rety, nagranie jest z 2008 roku (było już tu na forum zauważone i Pajacyków został objechany), a jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś nosił niebieski zegarek do niebieskiego swetra, czyli nie było żadnego echa w modzie czy zwyczajach Polaków. Tomaszek wypowiedział się tu w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia, no cóż może lepiej zna się na ciuchach.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym gadać. To już było. Produkt stworzony przez ITI się skończył i przecież już go nie ma. Przez takie "wstawki" właśnie próbuje wrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

O Hublot- cie: "To jest naprawdę bardzo fajny gadżet" :(:D :D

To akurat prawda i nie musiał tego stwierdzić Pajacyków, bo czymże jest diamentowy Hublot jak nie fajną, drogą zabawką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne auto zamawiam modowe bez znaczków, nie ma to tamto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szalik,mucha, czapa z daszkiem, a na ręce Montana z komunii z 16-toma melodyjkami,tak Jacyków wjeżdża na warszawskie salony


Zodiac Z08801.Victorinox Swiss Army 241340(orange).Tissot Chrono Pr50Navy.

Orient Elite FET0H002B .Magrette Regattare 500M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie podoba mi się ocena zegarków za pomocą tylko jednego kryterium, tj. ceny :)

A to zdarza się też na forum, więc nie krytykujmy tak ostro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gamon! Chyba nie najlepiej znosi ten aparat na zebach, bo tak belkocze ze go zrozumiec nie idzie... Ot fachman with his locman :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pomijając Jacykowa to powiedzcie sami: ile tych zegarków powinno się mieć, jak mam wrażenie, ze 3-4 powyżej tej liczby ja osobiście przestaje traktować zegarki jako unikatowe dla mnie przedmioty i zaczynam się czuć jakbym wybierał z worka z rupieciami a radosc z zegarka zmienia się chyba w radość z kolekcji.

 

Więc dla mnie 3-4 starannie wybrane zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo pisać, ja na razie posiadam 2 automaty Seiko Monster i Sumo. Póki co Monster to mój codzienny zegarek, Sumo weekendowy. Ale w realizacji mam już zakup zegarka G. Gerlach ORP SOKÓŁ. No i myślę o lotniku Steiharta, no i w dalszych planach coś konkretniejszego może Oris Divers Date może Omega Planet Ocean. Chciałbym Rolexa Submarinera, ale to już nie tyle co poza zasięgiem finansowym co szkoda byłoby mi tak znaczącej gotówki wydawać kiedy są i inne potrzeby, a nie samymi zegarkami człowiek żyje.

 

Wydaje mi się że 5-6 zegarków jest OK jak na miłośnika zegarków.

 

Jak na zwykłego faceta, nie jakiegoś pasjonatę zegarków wydaje mi się, że rozsądnym jest posiadanie 3 zegarków, na każdą okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pomijając Jacykowa to powiedzcie sami: ile tych zegarków powinno się mieć,

Powinno? To słowo zupełnie tu nie pasuje. Wszystko zależy od poszczególnego osobnika, temu starcza jedna kobieta, inny musi mieć kilka, a z zegarkami jest podobnie. :) Miłośnikiem zegarków można być nawet nie posiadając żadnego zegarka, ale kolekcjoner to jest już człowiek, który buduje swoją kolekcję mając w tym jakąś myśl i jakiś cel, najczęściej dążąc do tego aby jego kolekcja objęła całość zbiorów. Znam takich, którzy maja trzy specjalne walizki pełne zegarków...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pomijając Jacykowa to powiedzcie sami: ile tych zegarków powinno się mieć, jak mam wrażenie, ze 3-4 powyżej tej liczby ja osobiście przestaje traktować zegarki jako unikatowe dla mnie przedmioty i zaczynam się czuć jakbym wybierał z worka z rupieciami a radosc z zegarka zmienia się chyba w radość z kolekcji.

 

Więc dla mnie 3-4 starannie wybrane zegarki.

 

Jakbyś miał faktycznie powyżej wspomnianych 3-4 zegarków, ale firm takich jak Hublot,Urwerk,Concord,czy chociażby, Tag lub Omega to wątpię czy czuł byś się,że w wybierasz z "worka" :)


Zodiac Z08801.Victorinox Swiss Army 241340(orange).Tissot Chrono Pr50Navy.

Orient Elite FET0H002B .Magrette Regattare 500M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.