Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

:D

Dziekuję za rady, pozytywne rozpatrzenie Twojej prośby jest wprost proporcjonalne do liczby Twoich wypowiedzi na tym forum :idea:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem o czym mówiecie, ale chyba pora skończyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panikuj, Tessio - widać, że was to bawi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

ja jestem raczej smutny

 

no przykro mi się robi, jak czytam posty naszego fana. a że - nauczony doświadczeniem z innych forów - nie rozmawiam z takimi ludźmi, poparłem Pagaja wklejając jego wymowny obrazek. amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

btw: czy jest tu moderator? aż się prosi o trochę rasizmu. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobrze by było, gdyby admin to wszystko w diabły wyciął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak bawi taka dyskusja ,dopóki się nie obrażamy i probujemy na argumenty.

arti odpisał

"TRAFNA UWAGA ZNAJDŻ FIRMĘ "ROBERT" PRODUKUJĄCĄ ZEGARKI.WSZYSTKIE TO ROLEX, WYPISZ WYMALUJ NA 2824 I CZY KTOŚ JE KUPUJE ? A LEPIEJ SIĘ KOJARZY NIŻ ARTI I CENA PRZYZWOITA...

POWIEM CI W SEKRECIE ŻE NA ALLEGRO JEST HIT ! NAPRAWDĘ WIELKI HIT ...POCZEKAM DO KOŃCA AŻ SIĘ SPRZEDA A PO WSZYSTKIM ZAGOSZCZĘ ZNÓW ŻEBY SIĘ TROCHĘ POŚMIAĆ Z WASZYCH DZIURAWYCH SIECI "

 

Po pierwsze

znam legalnie działającą firmę Robert ( chociaż jej nie cenię ) i faktycznie design jest Rolexa,ale skoro nazwa jest diametralnie inna i nie wprowadza konsumenta w błąd , Rolexowi pozostawiam ewentualny pozew przeciw tej fimie za naruszenie praw do zastrzeżonych patentem wzorów zdobniczych . Czy się to sprzedaje nie wiem i mnie to malo interesuje

 

Po drugie allegro w temacie zegarkowym ( przykro mi to stwierdzic ) dla mnie jest bagnem oszustów , którzy mamią biednych ludzi ( ktoś gdzieś na jakimś filmie słyszał o Rolexie i nagle OKAZJA NA ALLEGRO - Ojciec mój pływał na statku , ktoś mu z wdzięczości sprezentował Rolexa i proszę jest do sprzedania , albo jeszcze jakieś bajki , roi się tu od słów oryginalny , autentyczny , jedyny taki , dla mĘżczyzny z klasą itd JUŻ NIE WSPOMNĘ O ŻENUJĄCEJ ILOŚĆI BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH co świadczy o nieuctwie i lenistwie spojrzenia choćby do słownika, albo skorzystania z podpowiedzi worda) a hitów spotkałem tam na palcach jednej ręki by policzyć kilka oryginałów ( przynajmniej zdjęcia oryginałów)

 

Dlatego argument ,że Roberto sprzedaje zegarki rolexopodobne nie może usprawiedliwać sprzedawa "rolexów" na allegro

"Wysoki sądzie ,fakt kradłem , ale mało to ludzi kradnie ,aa niektórzy to nawet zabijają " koniec cytatu

 

Po trzecie - "do dziurawych sieci " się nie odniosę bo to nie argument tylko iwnektywa i to nieudolna

 

Na koniec -uwaga ogólna - cwaniactwo nie jest zaletą , pomimo tego ,że jest bardzo duzo takich ,którzy tak myślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagaj - postępując w ten sposób oddajesz pole walki :lol:

 

Kultura ,spokój i zimna krew ot co

 

Jak mawiał Dzierżyński " prawdziwy czekista ma umysł chłodny , serce gorące a rękę pewną " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
Jak mawiał Dzierżyński " prawdziwy czekista ma umysł chłodny , serce gorące a rękę pewną " :D

 

Pagaj, po takiej argumentacji nie masz wyboru :D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti chłopaku "na pewno" pisze się osobno...proponuje spędzać mniej czasu na formu a więcej czytać książek i zajrzeć do słownika języka polskiego...zanim zaczniesz "lać nasze tyłki". Poza tym kochany, na przejemność trzeba sobie zasłużyć, a Ty nie zasłużyłeś :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coż ,skoro nie widzę za bardzo odniesienia się do moich argumentów , zaczyna mnie to nużyć , ad od znużenia do znudzenia droga niedaleka

 

Niestety nawet nie próbowałeś mnie przekonać Arti do zmiany mojego spojrzenia na podróbki , ciągle wybiórczo odpowiadasz tylko na to na co potrafisz znaleźć odpowiedż , a niestety jest tego niewiele , główne wątki to ,że Koledzy i większość tutaj się nie zna , pyszałkowatość w rodzaju "leję wam tyłki " oraz osobiste wycieczki w rodzaju ,nie widzieliście Panerai , inwestujcie w siebie,zobaczycie hit etc

 

Zaczyna za bardzo przypominać mi się dzieciństwo i piaskownicowe dyskusje w rodzaju " przyjdzie mój brat i ci pokaże" albo "wy nie wiecie kim jest mój tata" i " w domu to mam takie zabawki ,że wam oczy na wierzch wyjdą "

 

A chetnie bym zobaczył taką podróbę ,która jest nie do rozpoznania

załączę Ci zdjęcie Rolexa - pomęcz sie i powiedz , czy oryginał czy nie ( jeśli nie to czym się różni)

Dlatego Rolexa - bo królowie podróbek bardzo go lubią

post-335-0-22651700-1330482096.jpg

 

niestety sa tacy co nosza krótkie skarpetki do garnituru i nie odpruwają wszywek na rękwach , jedzą rybę nożem , piją colę do koniaku itd

 

Ale moze świat musi być barwny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, skarpetki i metki zniosłem, ryba - trudno, ale cola i koniak :shock: Chcesz żebym się rozchorował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety sa tacy co nosza krótkie skarpetki do garnituru i nie odpruwają wszywek na rękwach , jedzą rybę nożem , piją colę do koniaku itd

 

Ale moze świat musi być barwny ?

 

Można spotkac też takich którzy dodają wszywki na rękawach.

Czyż marynarka z wszywką Boss i Armani nie wygląda jeszcze lepiej.

 

Świat musi być barwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAK WAM LEJĘ TYŁKI

:shock: :shock: :shock:

arti, musisz koniecznie poprosić swojego psychiatrę, żeby zmniejszył ci dawkę psychotropów, jesteś za bardzo pobudzony

 

POCHAMOWAŁEM

 

fajne słowo, pasuje do ciebie, pochodzi jak rozumiem od słowa "cham"?


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.