Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ricardo216

wycieczka z Wrocławia do Katowic :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam mało czasu na jakieś wyjazdy, ale jutro po pracy będę miał trochę luzu :)

Więc dla Kolegów z Wrocka lub okolic- byliby jacyś chętni na wycieczkę?

Zrzuta w kilka osób na bajurę i po pracy jedziemy do Katowic połazić po salonach????

(nie ukrywam, że głównie Rolek by mnie interesił, ale mając czas możemy łazić gdzie dusza zapragnie)

Pewnie wieczorkiem nie będę na necie siedział, ale jak coś to piszcie i jutro w czasie pracy można na szybko coś organizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim smokiem to sie nie opyla :) paliwo na kurs w jedną stronę to już spora część rolexa


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim smokiem to sie nie opyla :) paliwo na kurs w jedną stronę to już spora część rolexa

hahaha bardzo śmieszne :) zresztą ja nie nalegam, żeby jechać moim, a wręcz przeciwnie- chętnie do kogoś się wcisnę-

od kilku lat dużo chętniej siedzę na miejscu dla pasażera- z różnych powodów ;) (wcześniej trudno mi było to przeżyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie lepiej w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lepiej, ale ja nie mógłbym, więc nawet nie proponuję.

Zresztą jak ma się wolny weekend, to fajnie odpocząć w ten czy inny sposób, a nie szlajać się po sklepach,

ale wiem (patrząc na parkingi pod hipermarketami w weekend), że pewnie niektórzy tak odpoczywają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę - napisałem PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja po pracy nie dam rady. 21 to średnia godzina na wyjazd i zwiedzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT ale pytanie mam do Mikołaja - jak rozumieć/odbierać Twój nowy avatar :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

sorki za OT ale pytanie mam do Mikołaja - jak rozumieć/odbierać Twój nowy avatar :)

 

"Zabierzcie mnie ze sobą do Katowic, a wszystkie Rolki wasze....bez płacenia" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się kulnął, ale nie mam dziś możliwości więc pozostaje mi życzyć szerokości i powrotu z Rolkiem Rychu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT ale pytanie mam do Mikołaja - jak rozumieć/odbierać Twój nowy avatar :)

A to trzeba jakoś odbierać? A jak odbierasz nowy awatar Jacka? Zabił on jakiegoś lwa? Trenuje brazylijskie Jiu-Jitsu (ten zwrot oznacza duszenie)? A jak mam odbierać tę czaskę w twoim awatarze? Awatar to awatar - poproszono mnie o zmianę poprzedniego to zmieniłem, a że miałem tylko zdjęcie z pracy to takie wkleiłem...

Jeżeli znów ktoś sobie zażyczy zmiany - chętnie zmienię na coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, ani czas ani miejsca na dyskusję, zresztą po tym co napisałeś raczej nie miałaby ona sensu. Że zmieniłeś dobrze, że nie rozumiesz ... cóż


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co przedstawiał ów awatar?

przedstawiał Jezusa pokazującego środkowy palec lub jak kto woli "fucka"


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? A po czym wydedukowałeś że to Jezus? Mało brodatych gości na świecie fucka pokazuje? Bez sensu twoja uwaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze cisnienie schodzi po tygodniu...Wyluzujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam luz - nie cisnę nikogo bo ma na awatarze "coś tam". Ale też nie rozumiem dość głupiej uwagi. Jesteśmy prawie ziomkami wiec tego typu uwagi możemy sobie robić przy piwie. Ale pytanie o genezę awatara - sorry ale można takie wsadzić tylko na pókę gdzieś pomiędzy głupie a bardzo głupie.

 

Karol - looz i pokój - tak jak napisałem nie widzi Ci się mój awatar to napisz PW - zmienię. Tyle, że mi sę Twój też nie widzi - ale, co z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz jest delikatnie mówiąc żenujące (pomijam już fakt, że kolejny raz mnie obrażasz), a jeśli obrażanie uczuć religijnych jest dla Ciebie "looz i pokój" to tym bardziej nie widzę powodu do dyskusji z tobą


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraziłem Twoje uczucia religijne? Błagam Cie... Nie tu i nie tak... proponuję krucjatę :lol: Katolicy to potrafią robić najlepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? A po czym wydedukowałeś że to Jezus? Mało brodatych gości na świecie fucka pokazuje? Bez sensu twoja uwaga...

 

Abstrachujac od waszej roznicy pogladow , fenomenem jest to ze nikt zyjacy Jezusa nie widzial a prawie wszyscy go rozpoznaja I wiedza jak wyglada


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraziłem Twoje uczucia religijne? Błagam Cie... Nie tu i nie tak... proponuję krucjatę :lol: Katolicy to potrafią robić najlepiej...

 

Wiesz, pewnych rzeczy się po prostu nie robi.

Jeśli nie szanujesz innych, to szanuj siebie i pozwól się szanować


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pewnych rzeczy się po prostu nie robi.

Jeśli nie szanujesz innych, to szanuj siebie i pozwól się szanować

 

Arturze, nie ja zacząłem tę potyczkę - szanuję ludzi, ale razi mnie udawany fundamentalizm bez poczucia omylności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze, nie ja zacząłem tę potyczkę - szanuję ludzi, ale razi mnie udawany fundamentalizm bez poczucia omylności...

 

Mikołaju, tu naprawdę nie chodzi o fundamentalizm, nieomylność, krucjaty, tercjarstwo...

Być może facet na Twoim awatarze to Big Lebowsky albo długowłosy kolega z pracy. Niemniej skojarzenie jest jednoznaczne...

Dla jednych jest to obraźliwe, dla innych nie.

Dla mnie jest w wyjątkowo złym guście. To po prostu do Ciebie nie pasuje....

 

Jeśli tzw. awatar w jakiś sposób określa użytkownika, to co chciałeś nam wszystkim przez niego powiedzieć?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze, nie ja zacząłem tę potyczkę

zamieszczasz treści prowokujące i twierdzisz, że to ktoś inny wszczyna "potyczkę"

- szanuję ludzi

w Polsce jest ponad 90% katolików i każdy z nich mógłby sie potencjalnie poczuć urażony tym "obrazkiem" więc nie przesadzaj z tym szacunkiem.

ale razi mnie udawany fundamentalizm bez poczucia omylności...

kogo nazywasz fundamentalistą i kto tu coś udaje. Nigdzie nie napisałem, że jestem katolikiem czy nawet osobą wierzącą. Odnoszę się jedynie do tego co zrobiłeś i w jaki sposób tego bronisz. I nie byłem pierwszy skoro zmieniłeś avatar na prośbę innych. Zareagowałbym dokładnie tak samo gdybyś przedstawił na forum inny obraźliwy dla kogokolwiek pogląd lub treść. Nie mam zamiaru odnosić sie do twoich zasad moralnych i poglądów jednak jeśli takie zachowania cie bawią - to baw sie w domu a nie na forum publicznym. Zbyt dużo jest w sieci chamstwa i braku kultury, dlatego fajnie byłoby trochę wyższy poziom zachowywać w miejscach takie jak to.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie rozumiem tylko jednego - wy teraz widzicie jakiego awatara? Bo gościa z fuckiem to już 2 dni nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.