Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak różowo nie jest. Okazało się, że Rakieta, która miała być w 100% sprawna chodzi sobie własnym rytmem i trochę tarcza lata. Tym drugim zajmie się zegarmistrz. Ma być OK. Resztę dopieszczę i wizualnie też będzie OK. Tyle, że bez bez przeglądu mechanizmu raczej nie nie obędzie.

 

Szkoda, że Wam nie pokazałem jak te zegarki wyglądały wczoraj. Do 1 w nocy je czyściłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Nieźle zachowany. Bardzo ładnie wygląda na kobiecej ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowostki:

Czajka stadion (użyta dzisiaj na turnieju do walki z rekiniastym elementem kontrrewolucyjnym) oraz

niesamowita Zaria "olbrzym" - średnica 40mm (sama tarcza ok. 37mm) - fenomenalna, dwukolorowa barwa - egz. wzbogacony o napis Intervolga (okolicznościowiec albo korporacyjniak)

post-60300-0-95442900-1387042670_thumb.jpg

post-60300-0-35941100-1387042687_thumb.jpg

post-60300-0-68762600-1387042714_thumb.jpg

post-60300-0-14717000-1387042717_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Czajka genialna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta UFO i kilka innych przybyły w tym tyogdniu :)

d82248a16172d06fmed.jpg

 

205a7cbe17247f11med.jpg

 

Zapraszam!

http://zegarkiradzieckie.blogspot.com/2013/12/przedswiateczne-nabytki.html

czy przy tym poljociku to wskazówki są z czerwonym wypełnieniem ? a te kropeczki nad indeksami również? była chyba wersja z lumą i wskazówkami również z lumą . mam podobne ale sekondy i chyba podsyłałeś mi nawet wersję tej sekondy właśnie z czerwonymi indeksami ale poljota nie widziałem takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregorian

Gratuluję Czajki, super kształt i ten datownik, bomba.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz po każdej rundzie pojedynku, prezentowane zegarki pojawią się w nowych nabytkach :) więc i ja swój pokażę, a co :D

post-58041-0-66687000-1387052285_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

czy przy tym poljociku to wskazówki są z czerwonym wypełnieniem ? a te kropeczki nad indeksami również? była chyba wersja z lumą i wskazówkami również z lumą . mam podobne ale sekondy i chyba podsyłałeś mi nawet wersję tej sekondy właśnie z czerwonymi indeksami ale poljota nie widziałem takiego

Tak, zarowno wypełnienie wskazówek jak i kropki są czerwone, dlatego zafundowałem mu paske z czerwoną nitka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciech1500, zasadas - Dzięki.

Co się namęczyłem, żeby ją kupić to moje. Chyba ze trzy kwartały się za nią rozglądałem.

Jak były na aukcjach w b.dobrym stanie to cena leciała ponad 200zł, tych z kolei średnich czy słabych (powszechnie znane problemy ze stanem tarcz) nie chciałem - wolałem cierpliwie czekać na optymalny układ jakość/cena.

No i się wreszcie doczekałem. Tarcza jest super - bdb- , natomiast wskazówki mają jednak lekkie naloty rdzawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowostki:

Czajka stadion (użyta dzisiaj na turnieju do walki z rekiniastym elementem kontrrewolucyjnym) 

A ty wiesz że ja tego Cardi Vostoka co to nim z Twoją Czajką walczyłem, to dziś na bazarze w trudzie i znoju upolowałem !  :D

Mam jeszcze jednego ale wstrzymam się do wyników  B)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty wiesz że ja tego Cardi Vostoka co to nim z Twoją Czajką walczyłem, to dziś na bazarze w trudzie i znoju upolowałem !  :D

Mam jeszcze jednego ale wstrzymam się do wyników  B)

Coś mi się zdaje, że ten Twój cardi vostok to nie jest produkcja SU, ani CCCP ani ZSRR…na dole tarczy coś mi nie gra ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że ten Twój cardi vostok to nie jest produkcja SU, ani CCCP ani ZSRR…na dole tarczy coś mi nie gra ;)

W sensie że jakiś składak ?

Mechanizm ma SU 2409A a na dole tarczy Russian Product, na deklu Cardi Vostok Russia Water Resistant

Co sądzisz ?


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że mechaniżm jest jak najbardziej z epoki Związku Radzieckiego, ale sam zegarek to raczej współczesna produkcja Rosyjska, więc po rozpadzie ZSRR. Nie dam głowy, ale sikor dziwny. I obawiam się, że jeśli jest jak mówię, to Gregorian wygrał pojedynek, bo Twój sikor być może nie spełniał wymogów regulaminu. To tylko moje zdanie, ale poczekajmy na werdykt sędziów :)

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qrczaki, nie analizowałem tego przed wystawieniem bo nie było czasu, spojrzałem na mechanizm, SU więc pomyślałem że się nada.

No cóż, życie.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyloozuj…jest jeszcze trójka sędziów i to do nich należy decyzja a nie do mnie ;) Jutro w samo południe wszystko się rozstrzygnie :) Zabawa jest fajna, więc spoko.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój ulubiony Poljot kupiony jakiś czas temu razem z paszportem w stanie fabrycznym.

 

g7g3.jpg
 
aj9m.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem, ale ostatnio zanabyłem garniturowca z prawdziwnego zdarzenia ;)

 

wdlt.jpg

 

wzdn.jpg

 

fwqp.jpg

 

 

Nie mogłem się oprzeć ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie dziwota, bo garniturowiec pierwsza klasa. Gratulacje, do tego pasujące spineczki i będzie super "wyjściowy zestawik".


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna. Jeszcze trochę by powisiała na alle, to pewnie bym nie wytrzymał i ją kupił :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas niesamowity mechanizm, jeszcze takiego nie widziałem. Gratulacje


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.