Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziękuję :) Na pewno dam znać :D Człek był już 4 razy w Warszawie ale nigdy nie pomyślał o sprawach zegarkowych -_-  Pora to zmienić  :D Tylko czy budżet pozwoli na cokolwiek, gdy akurat będę w stolicy  :( Na allegro ostatnio widuję tyle ciekawych okazji i must have'ików  :D  

 

Oj tam oj tam, jeżeli tylko na czas pobytu w wawie, mając na uwadze żeś z Poznania, a Wy poznaniacy to wiadomo, ciężko kasą szastacie hehe, zostawisz węża z kieszeni w domu, to na pewno coś upolujesz   :D  :lol:

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za oprowadzanie wezmę dwa rogale marcińskie do natychmiastowej konsumpcji ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję :) Na pewno dam znać :D Człek był już 4 razy w Warszawie ale nigdy nie pomyślał o sprawach zegarkowych -_-  Pora to zmienić  :D Tylko czy budżet pozwoli na cokolwiek, gdy akurat będę w stolicy  :( Na allegro ostatnio widuję tyle ciekawych okazji i must have'ików  :D  

Ja kiedyś miałem z ojcem do Radomia jechać ale jeszcze nie pojechałem...... No mnie rozbawiłeś  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem, ale ostatnio zanabyłem garniturowca z prawdziwnego zdarzenia ;)

 

wdlt.jpg

 

wzdn.jpg

 

fwqp.jpg

 

 

Nie mogłem się oprzeć ;)

 

Genialna Rakieta na ślicznym werku... Napisz coś więcej o nim, nie widziałem nigdy takiego na żywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna precyzyjna. Wydaje mi się, że zarówno tarcza, koperta, jak i wskazówki są oryginalne. Trochę dziwi mnie wygląd werku. Na tych, które widziałem w sieci pod liczbą kamieni jest data produkcji (kwartał i rok). U mnie nic w tym miejscu nie ma. Mechanizm ma niski numer 05493, możliwe jest, że z początku data nie była nabijana?

post-64774-0-25761300-1387198124_thumb.jpg

post-64774-0-45222500-1387198126_thumb.jpg

post-64774-0-09172800-1387198129_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że datę produkcji wybijano tylko w latach 50-tych, w 60-tych już nie, więc może to składak z kilku Wołn. Niemniej gratuluję nabytku, w dodatku w złoconej kopercie, piękna jest :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, czy była nabijana czy nie, jedynie co Ci moge powiedzieć, że swietna ta Wołna jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny klasyczny zegarek. Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z tą Wołną jest w porządku. Sygnatura kwartał rok była nabijana w latach 50-tych i chyba w pierwszych lat 60-tych. Później tej sygnatury nie było. Wg mnie jest w pełni oryginalna i w bardzo ładnym stanie. Tylko pozazdrościć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numery seryjne w radzieckich zegarkach praktycznie nic nie znaczą. Co jakiś czas się zerowały. Bardzo ładna Wołna.

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie takie nowe ale po delikatnym spa, z nowymi szkiełkami i na paseczkach ;)

 

Budzik po św pamięci dziadku4jjy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście budzik urokliwy, Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rk7000. Przy okazji odkryłem jak trudno fotografuje się zegarek :)

 

 

Trochę lepszy kąt.

 

post-65151-0-84198800-1387293744_thumb.jpg

Edytowane przez zaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotografowanie zegarka to istna mordęga :D  O ile niektóre modele fotografuje się stosunkowo łatwo, to niektóre są po prostu  nie do okiełznania  ;)  Głównie poprzez mieniące się tarcze itp. Zawsze wyjdą inaczej, trudno uchwycić ich piękno  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaan

Lodówka z naszego bazarku?


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotografowanie zegarka to istna mordęga :D  O ile niektóre modele fotografuje się stosunkowo łatwo, to niektóre są po prostu  nie do okiełznania  ;)  Głównie poprzez mieniące się tarcze itp. Zawsze wyjdą inaczej, trudno uchwycić ich piękno  :)

Próbowałeś użyć filtra polaryzacyjnego ? Może być pomocny , szczególnie tzw. kołowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie potrafię poradzić ze zdjęciami :) Często po prostu trudno uchwycić rzeczywiste piękno zegarka :) Czasami najlepsze zdjęcia go nie oddadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znów przejdą przez moje ręce , ale.....

 

Popularna Zaria męska tzw. BIG Zaria , (ten stan nie jest popularny ;) )

post-41508-0-14161600-1387305021_thumb.jpg

 

Pospolita Wołna z 1959 ( coś sekuntowa nie teges... , a jakoś nie mam veny do szukania prawidłowej)

post-41508-0-10431500-1387305113_thumb.jpg

 

Mniej popularny "samolot" z niemytą tarczą  ( jakoś mam  obiekcje przed użyciem mydła ;) )

post-41508-0-47488500-1387305194_thumb.jpg

 

Popularna Szufladowo - kościelna Rakieta - z ładną tarczą i zacną kopertą. ( występuje głównie w wersji składanej w chromowanej kopercie)

post-41508-0-47371900-1387305321_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.