Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Toż to Newa jest czy ja słabo widzę?

Wszystko sie zgadza numery itp. Czy Newy nie robili w tej samej fabryce? Tym bardziej kolekcjonerski model z pudelkiem. Tak dla jasnosci :-)

 

A czy to zle, ze to newa?

Edytowane przez battrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robili, Newy widuje się bardzo rzadko, a w dobrym stanie to już prawdziwa perełka kolekcjonerska, przynajmniej dla mnie. Więc to wręcz wyśmienicie, że Newa.

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wena fotograficzna mi się skończyła, więc ostatnia partia. Reszta musi poczekać, na następny atak weny :) Wydaje mi się, że żadnego jeszcze nie pokazywałem, wybaczcie jeżeli coś już się kiedyś pojawiło.

post-58041-0-55160800-1423737682_thumb.jpg

post-58041-0-90852200-1423737725_thumb.jpg

post-58041-0-29903000-1423737735_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąski :D wcale niewąsko się rozszalałeś :D  fajne sikorki, ale wiem to dokładnie, że jeszcze skrywasz przed nami wiele dobra ;)  czekam na więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie taki najnowszy nabytek, bo już jakiś czas temu zakupiony, ale pochwale się, sfatygowany, dlatego jak będzie tylko okazja to szukam lepszego stanu, chociazby tarczy. ... ogólnie ma swój urok :)

gallery_46829_1960_1459069.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąski :D wcale niewąsko się rozszalałeś :D  fajne sikorki, ale wiem to dokładnie, że jeszcze skrywasz przed nami wiele dobra ;)  czekam na więcej ;)

 

Coś tam jeszcze kiszę, ale wena mnie opuściła, no i czekam aż zegarmistrzowie zaczną mi zwracać to co im zostawiłem jakiś czas temu, ale jak wiesz niektórzy z nich to raczej nie palą się do pracy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza numery itp. Czy Newy nie robili w tej samej fabryce? Tym bardziej kolekcjonerski model z pudelkiem. Tak dla jasnosci :-)

 

A czy to zle, ze to newa?

 

Po pierwsze bardzo dobrze, że Newa - u nas to rzadkość mimo wszystko, natomiast pudełko chyba jest dosyć typowe dla zegarków sprzedawanych w Czechosłowacji - nie pamiętam jak się nazywały sklepy, w których można było kupić radzieckie dobre. Trzeba by wierzch zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest mój zegarek komunijny z roku 1983.

 

20150212-180531-1.jpg

 

Mam jeszcze w kolekcji inny odcień złotej tarczy.

I jeszcze niedawno kupiłem pare kopert w stanie NOS.

 

20150212-180545-1.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to jest mój zegarek komunijny z roku 1983.

 

Ja też dostałem taki sam na komunię :) Identyczny.

 

radmor_man - gratulacje. To jeden z niewielu rzadkich radzieckich zegarków, które można kupić w rozsądnej cenie.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega waski123 zbiera coraz brzydsze sztuki ;) Ten Wostok jest tak ohydny, że musisz go wywalić...albo najlepiej sprzedaj....mnie :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest równie brzydki jak ja więc zostaje :-D żeby Cię bardziej zdenerwować dodam, że mam również biała wersję :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest równie brzydki jak ja więc zostaje :-D żeby Cię bardziej zdenerwować dodam, że mam również biała wersję :-D

 

Okropieństwo...fuj...wywal zatem oba :) Adres pod który masz wywalić znasz ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pokonać moje straszne lenistwo w kwestii robienia zdjęć, potem przerzucania ich do kompa i wklejania na forum. W dużej mierze ma mi to ułatwić tapatalk, zobaczymy jak to pójdzie i czy wytrwam i starczy mi weny do robienia fotek :-) Odwiedziłem ostatnio pchli targ przy Jemiołowej we Wrocku, wcześniej nic tam nie trafiałem, a tym razem taki Wostok 2209

post-64566-1423777496,7902_thumb.jpg

post-64566-1423777530,2663_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego MT27i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się sprzedał, też go widziałem jakieś 2 tygodnie temu :-) a może nawet trochę więcej.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że człowiek od którego kupiłem ten zegarek ma dużo więcej takich Slav na stanie,.Jak ktoś z kolegów szuka to mogę się z nim skontaktować ew,.dam adres do gościa,.

post-67292-0-90140800-1423780260_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.