Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Na wschodzie jeszcze trochę tego mają, zobaczcie na aukro.ua. Ja obie tak załatwiłem :)

U nas tego nie ma, bo tak jak np. Ljuksa, albo wgl nie sprowadzali, albo znikome ilości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakoś dwie stówy. Tak jak napisał Paweł. Zegarek rzadki ale do zdobycia. I rada. Kupując taką Czajkę zwracaj uwagę czy nie ma nawet najmniejszych ognisk złuszczeń farby na tarczy.


Zegarki radzieckie - dobre i tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakoś dwie stówy. Tak jak napisał Paweł. Zegarek rzadki ale do zdobycia. I rada. Kupując taką Czajkę zwracaj uwagę czy nie ma nawet najmniejszych ognisk złuszczeń farby na tarczy.

Dzięki za informacje.Miałem okazję kupić w chromie.Człowiek chciał 200 zł.Myślałem,że to cena z kosmosu.Okazuje się,że rynkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka i Rodina na wish list od dłuższego czasu. Umykają. Piękne. Gratki.

 

U mnie tydzień wostokowy. I tu ukłony dla kol. kchrapek za konsultacje przy kilku zegarkach:) Dzięki.

 

Pierwszy precyzyjny.

 

3230878_z01.jpg

 

 

Tu nie mogłem oprzeć się formie koperty i kolorom tarczy ;)

 

3230904_z02.jpg

 

 

Pierwsze Amfy

 

3230920_z03.jpg

 

 

A dodatkowo Majak, który na foto sprzedawcy wyglądał nieco ładniej

 

3230930_z05.jpg

 

 

Multikalendzarz z fikuśnym szkiełkiem

 

3230927_z04.jpg

 

I na koniec Ufo (to z lewej). Kupowałem oliwkową tarczę, a wyszła taka sama jak w już posiadanym egzemplarzu :( I teraz czy drobne różnice tarczy (znak CCCP- a może został starty?) robią z tego dwie odrębne pozycje kolekcjonerskie? Czy nie ma co rzeźbić i mam dublet?

 

3230940_z06.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-41034-1441812530,894_thumb.jpg

Chyba nie pokazywany, bo nie chodził, ale dzięki interwencji naszego kolegi Marka, śmiga, aż miło Bardzo dziękuję sthool

 

Pozdrawiam

Robert


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne nabytki. Precyzyjny bajka. Jeżeli chodzi o UFO to można je zakwalifikować jako osobne pozycje. Ten znak CCCP to znak jakości, czyli teoretycznie zegarek jest 'lepszy', ale tylko teoretycznie. Raczej marna szansa, żeby się starł. Ale nie wszystkie zegarki. nawet jak były identyczne otrzymywały znak jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za info.

Proszę w razie co wyłapywać wszelkie nieoryginalne elementy w tych zakupach, bo kilku zegarków nie znalazłem w katalogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Peregrinus - nieźle sobie poczynasz:) kolejny mocny zawodnik się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba tego króliczka gonić (choć już mam zadyszkę) ;) Zobaczymy jak pójdzie na dłuższym dystansie, czy zapału starczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Peregrinus - gratulacje! :)

 

I zazdraszam funduszy na budowanie w tak szybkim tempie kolekcji samych poszukiwanych egzemplarzy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli kierunek dobry?

Fundusze niestety ze spieniężenia nierozwijanych mikrokolekcji z innych dziedzin kolekcjonerskich :(

 

To karbowane szkiełko w niebieskim multikalendarzu jest z jakiegoś innego konkretnego modelu czy taki zamiennik ktoś zrobił?

Edytowane przez peregrinus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki kupiłeś, gratulacje. A takie szkiełko widzę po raz pierwszy w rakiecie, w malutkiej czajeczce takie mam, ciekawostka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarło szkiełko od kolegi kchrapka, za co dzięki serdeczne :) a ja przystąpiwszy do pracy od zaraz , dałem nowe życie temu oto ładnemu i kompletnemu zegarkowi z czego się bardzo cieszę :)  jeszcze raz dzięki Krzysiekpost-77386-0-80732900-1441887411.jpgpost-77386-0-11600300-1441887421.jpg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie skromnie, dla Lyże :rolleyes: Ale stany piękne, w jasnym szkło do polerki.

 

di-F6KVTS6U.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek :) ale będzie na pewno zrobiony. Mimo wszystko w fajnym stanie 503e2c485d100f5565eaccaabc03ca77.jpg

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarło szkiełko od kolegi kchrapka, za co dzięki serdeczne :) a ja przystąpiwszy do pracy od zaraz , dałem nowe życie temu oto ładnemu i kompletnemu zegarkowi z czego się bardzo cieszę :)  jeszcze raz dzięki Krzysiekattachicon.gif20150910_135953.jpgattachicon.gif20150910_140057.jpg ;)

Super Lodóweczka! A jak zamontowałeś szkło? Na jakimś kleju czy weszło tak na wcisk? Bo "pajączek" do szkieł to raczej się tu nie sprawdza..? 

 

U mnie skromnie, dla Lyże :rolleyes: Ale stany piękne, w jasnym szkło do polerki.

 

Piękne Łucze! Gratuluję! A ten granatowy!  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Lodóweczka! A jak zamontowałeś szkło? Na jakimś kleju czy weszło tak na wcisk? Bo "pajączek" do szkieł to raczej się tu nie sprawdza..? 

 

Piękne Łucze! Gratuluję! A ten granatowy!  :wub:

szkiełko trzeba wciskać bardzo delikatnie i umiejętnie , bez żadnego kleju, te szkiełka  są bardzo  kruche, najlepiej iść do zegarmistrza  jak ktoś nie ma smykałki ;)

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, super :) pewnie szybko nie zejdzie z ręki ;)

 

Ps.

A tak poza, to coś mało ostatnio pokazywane są nowe nabytki, coś czuję, że jak już kilka osób pierdzielnie serię fotek, to to laczki pospadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, super :) pewnie szybko nie zejdzie z ręki ;)

 

Ps.

A tak poza, to coś mało ostatnio pokazywane są nowe nabytki, coś czuję, że jak już kilka osób pierdzielnie serię fotek, to to laczki pospadają ;)

Enkil, z tego co ostatnio widzę , to więcej jest sprzedających  kolegów <_< czyżby jakiś bunt :wacko: bo ja niczego jeszcze nie sprzedałem :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś gdy dużo sprzedaje, to po to by kupić coś drogiego ;)

Rzadziej na bułki i masło idą te fundusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.