Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rzadki eksportowy Poljot. Rzadki sygnowany dekiel z I Moskiewskiej

kuźwa! przecież to stolicznoje w najczystszej postaci! tyle, że komuś w 1-szej moskiewskiej zachciało się malnąć na tarczy "poljot" :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregch - Rakiety super. Zielonej też nie widziałem. To juz noworus czy też jeszcze CCCP ?

Oczywiście jedyne słuszne CCCP  :D

I oczywiście Kris2 Twoje nabytki w rewelacyjnych stanach. Gratuluję.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się koledzy obłowili :D Wszystkie piękne bez wyjątku, ale Krisowy Poljot jest genialny. Fajnie, że fanka w końcu trafiła poszukiwaną Rakietę, przy okazji, Marlena co dobrego z nią upieczesz ?? :P

 

U mnie też dzisiaj była poczta, ale nie przyniosła niczego tak pięknego jak wasze.

 

1. Generalski - dzięki Paweł za wskazanie w okazjach :) Stan bliski NOSowi.

 

di-Z92ECKM2.jpg

 

2. Exacta na Sławie 26 kamieniowej. Ktoś wie jaka historia może się za nią kryć?

 

di-7BUCU9FR.jpg

 

3.  Czarno złota Rakieta na 21 kamykach, całkiem fajne z krateczką.

 

di-VC8BSMAA.jpg

 

4. Sygnał od samego Kirowa. Stan przeciętny, ale ostatnio wpadło kilka budzików więc tego też przygarnąłem :)

 

di-22XP7KFF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

 

 

Fajnie, że fanka w końcu trafiła poszukiwaną Rakietę, przy okazji, Marlena co dobrego z nią upieczesz ??

 

Wczoraj czekoladowe z musem czekoladowym... Czyli coś absolutnie dla chocoholików:)9caa5731f361a12f25bf33263fc23264.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czekoladowe z musem czekoladowym... Czyli coś absolutnie dla chocoholików:)

Za robienie smaka tym ciastem to chyba zaraz bana dostaniesz! :rolleyes::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z zegarków które ostatnio nabyłem:

 

Rossija (czy też Rassija?). Mój pierwszy zegarek, który samodzielnie wyczyściłem, tarcza była cała oblepiona brudem (żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia "przed"). Czyszczenie odbyło się metodami: na ziemniaka ;), patyczkiem do uszu z mydłem oraz wykałaczką, niestety w niektórych miejscach brud schodził razem z farbą a w innych nie szło go usunąć, ale jak zaznaczyłem, był to mój pierwszy zegarek który poddałem domowemu spa. Na szczęście tarcza okazała się bardzo wytrzymała i można go było wręcz szorować a indeksy pozostawały ;)

 

gallery_74509_2466_15063.jpg

 

Kolejny zegarek to Sportiwnyje, mechanizm oczywiście ze stopsekundą (ciężko mi się go fotografuje):

 

gallery_74509_2466_2068413.jpg

 

A na koniec Pobieda na mechanizmie z 1Moskiewskiej, niestety werk nie jest datowany więć obstawiam, że to końcówka lat 50'. Chciałem taką z dolną sekundą, ale narazie zadowolę się centralną ;) :

 

gallery_74509_2466_1404678.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś przybył damski Łucz na automacie od kolegi z forum :)

d44b0c1d60bb1fa962fd76c8423ddbe2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się koledzy obłowili :D Wszystkie piękne bez wyjątku, ale Krisowy Poljot jest genialny. Fajnie, że fanka w końcu trafiła poszukiwaną Rakietę, przy okazji, Marlena co dobrego z nią upieczesz ?? :P

 

U mnie też dzisiaj była poczta, ale nie przyniosła niczego tak pięknego jak wasze.

 

1. Generalski - dzięki Paweł za wskazanie w okazjach :) Stan bliski NOSowi.

 

 

 

2. Exacta na Sławie 26 kamieniowej. Ktoś wie jaka historia może się za nią kryć?

 

 

 

3.  Czarno złota Rakieta na 21 kamykach, całkiem fajne z krateczką.

 

 

 

4. Sygnał od samego Kirowa. Stan przeciętny, ale ostatnio wpadło kilka budzików więc tego też przygarnąłem :)

 

 

Gratulacje, piękne zegarki!

Brand Exacta z tego co mi wiadomo pojawiał się na rynkach skandynawskich. Widziałem i mam Poljoty, wiem, że są Wostoki, Slavy dotychczas nie widziałem. Sądzę, że także i ona dla wikingów. Gdyby Kolega miał zamiar w przyszłości pozbywać się tego zegarka, proszę dać znać.

Edytowane przez kchrapek
Cytujemy bez zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poszerzenie wiedzy. Nie sądziłem, że "towarzysze ruski" także pchali swoje zegarki do Skandynawii. Jak mi się znudzi, to będę o Tobie pamiętał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nabytek nie nowy ale tu go chyba jeszcze nie pokazywałem.

 

2q8de07.jpg

 

Ten też zakupiony już jakiś czas temu ale dopiero dzisiaj doprowadziłem go do stanu używalności.

 

2dam8tv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

U mnie moja długooo oczekiwana :)

 

Nooo, #fanka, super! Cieszę się że Ci się wreszcie trafiła. :D Zazdraszczam. 

Teraz moja kolej. Niestety jak narazie nie mam tyle szczęścia. Gratki!!


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bahuone - piękne zegarki, Szczególnie rzadka Exacta na Sławie. Gratulacje.

Yako - fajny Wostok i w super stanie. Gratulacje.

 

Już ostatnia część sobotnich zakupów

 

Rakieta ala Rolex

 

DSC_0004.JPG

 

Sława

 

DSC_0008.JPG

 

kolejna Sława ale wiekszego kalibru ;)

 

DSC_0024%252520%2525282%252529.JPG

 

I taka Elektronika. Już Białoruska ale zal było nie brać. NOS + org. papiery

 

DSC_0017.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to ja już nie nadążam za Wami.

Świetne nabytki :)

Najbardziej podobają mi się Słąwa exacta, Poljot - Stoliczny, Swiet rzymianin i Rakieta czarna mikrokratka.

 

Elektronika 52 :) - Krzysztof pokaż jej plecy jak będziesz miał chwilę, brzydka jest okropnie i przez to aż sympatyczna i ciekawa.

To jeszcze radziecka produkcja?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jeszcze radziecka produkcja?

 

 

Kris2:

I taka Elektronika. Już Białoruska ale zal było nie brać. NOS + org. papiery


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to ja już nie nadążam za Wami.

Świetne nabytki :)

Najbardziej podobają mi się Słąwa exacta, Poljot - Stoliczny, Swiet rzymianin i Rakieta czarna mikrokratka.

 

Elektronika 52 :) - Krzysztof pokaż jej plecy jak będziesz miał chwilę, brzydka jest okropnie i przez to aż sympatyczna i ciekawa.

To jeszcze radziecka produkcja?

Niestety już białoruska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten też zakupiony już jakiś czas temu ale dopiero dzisiaj doprowadziłem go do stanu używalności.

 

 

Pamiętaj o mnie jak się bedziesz pozbywał. Mam dwa z datą u dołu a ten mi zawsze umyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu go mam :) cudowny Start 88/1 - :)

Jeżeli to ten z allegro ostatnio to też go licytowałem - gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ten z allegro ostatnio to też go licytowałem - gratuluję :)

Ten który poszedł w niedzielę za 92,5zł. Wizualnie super, plusem jest też to, że to jeden z pierwszych egzemplarzy, z grawerem "CTAPT" na kole naciągowym. Niestety często staje, wymaga przeglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem kto mi go spod nosa skubnął :D trzeba było czytać opis bo było napisane że wymaga przeglądu

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten który poszedł w niedzielę za 92,5zł. Wizualnie super, plusem jest też to, że to jeden z pierwszych egzemplarzy, z grawerem "CTAPT" na kole naciągowym. Niestety często staje, wymaga przeglądu.

Fajoski zegarek, gratulejszyn one są bardzo ładne i mają taką ładną stylistykę jak na tamta lata, sam mam dwa takie i też w takim ładnym stanie i się cieszę że kolega w końcu znalazł takiego, bo swego czasu chciał mojego przygarnąć, jednak warto poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Piękne nabytki Panowie! Pavlitto84  - gratki na Starta, bo mi szczególnie bliski - lubię ten model nosić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.