Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Seba ten pająk to jakieś straszne narzędzie tortur , a to blaszane to do czego służy?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi Remo74 właśnie przywróciłem do życia taka piękną pobiede. Zostało tylko wałek skrócić :)

 

02cae7bf0c92f6c27e16888a6d7fd9d9.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebolski jesteś zadowolony z tego pająka. Mi się takim jeszcze nic pożytecznego nie udało zdziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebolski jesteś zadowolony z tego pająka. Mi się takim jeszcze nic pożytecznego nie udało zdziałać.

Kilka razy używalem i było ok

 

 

Wydeptane mi5s

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebolski jesteś zadowolony z tego pająka. Mi się takim jeszcze nic pożytecznego nie udało zdziałać.

 

Wydaje mi się, że brak efektów może wynikać z marnej jakości pająka. Z tego co pamiętam z dyskusji na forum, pająka kupiłeś od "chinczyka". Ja zrobiłem dokładnie tak samo żeby wyjąć szkło z koperty jednoczęściowej. Dodam tylko, że było to szkło z pierścieniem rozpierającym. Po wielu trudach, utyskiwaniu i złorzeczeniu w końcu szkło wyjąłem, ale pająk mocno ucierpiał w tym starciu - jego szpony zostały mocno zarysowane/wyszczerbione w miejscu styku z pierścieniem je zaciskającym. "Chinczyk" w całości jest wykonany z aluminium przez co szpony są miękkie i nie potrafią przekazać wystarczającej siły. Z tego co widzę i czego się domyślam, szpony u Sebolskiego są wykonane z twardej stali (stąd ten rdzawy kolor) i dlatego "robią robotę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od chińczyka dotarła do mnie wielka paczka  a w środku:

 

 

post-72690-0-76940700-1538559865_thumb.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na recenzję w takim razie... Mam jakieś 300 zegarków do sprawdzenia

 Szkoda mi czasu na pisanie recenzji, - w internecie jest tego dużo https://www.google.pl/search?client=opera&hs=x51&ei=YJu0W5e6IdGakwXUlrWoDQ&q=timegrapher+no.+1000+review&oq=timegrapher+no+1000+re&gs_l=psy-ab.3.0.0i22i30k1.7719.8378.0.10679.3.3.0.0.0.0.121.288.2j1.3.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.3.284....0.41IKU7j-Tcg

Kupiłem, bo używałem do regulacji zegarków programu audiacity, ale to było meczące i bardzo ciężko było dobrze ustawic "beat error". np dla tego poljota co jest na zdjęciu wydawało mi się, że już jest ustawiony dobrze, a teraz wyszło że "beat error" wynosi 2,8 ms. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi czasu na pisanie recenzji, - w internecie jest tego dużo https://www.google.pl/search?client=opera&hs=x51&ei=YJu0W5e6IdGakwXUlrWoDQ&q=timegrapher+no.+1000+review&oq=timegrapher+no+1000+re&gs_l=psy-ab.3.0.0i22i30k1.7719.8378.0.10679.3.3.0.0.0.0.121.288.2j1.3.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.3.284....0.41IKU7j-Tcg

Kupiłem, bo używałem do regulacji zegarków programu audiacity, ale to było meczące i bardzo ciężko było dobrze ustawic "beat error". np dla tego poljota co jest na zdjęciu wydawało mi się, że już jest ustawiony dobrze, a teraz wyszło że "beat error" wynosi 2,8 ms.

Czyli przeciętny radziecki można wyregulować jak chronometr w 6 pozycjach? :)

Przyznam szczerze że bardzo to ciekawe zagadnienie, ale domyślam się że zabawa wykraczająca poza 'dziubek' +/- to już tylko dla zaawansowanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przeciętny radziecki można wyregulować jak chronometr w 6 pozycjach? :)

Przyznam szczerze że bardzo to ciekawe zagadnienie, ale domyślam się że zabawa wykraczająca poza 'dziubek' +/- to już tylko dla zaawansowanych?

 

W większości wypadków wystarczy +/- , czasami jak "beat error" jest daleko od 0 ms (niesymetryczna praca balansu) to trzeba ruszyć tą druga wajchą lub jeśli brak drugiej wajchy, to bezpośrednio ustawić pierścień mocujący włos na osi balansu. 

Edytowane przez 88y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas, kolekcje zegarków należy uzupełnić zegarkiem w stanie NOS, oczywiście z papierami i pudełkiem. Szybka zmiana daty odciaganiem koronki do trzeciej pozycji jest genialna :)

 

5464d8af77ddaa1338ff0072e294457c.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same, masz to jakoś opisane, cy cuś ? :D

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas, kolekcje zegarków należy uzupełnić zegarkiem w stanie NOS, oczywiście z papierami i pudełkiem. Szybka zmiana daty odciaganiem koronki do trzeciej pozycji jest genialna :)

 

 

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalk

Elegancka sztuka, gratuluje :) Powiedz więcej, co to za Rakietka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.