Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Co racja to racja, zagalopowałem się z tymi 20 mikronami. Jakoś mi to utkwiło w pamięci, ale dotyczyło innego zegarka:/ Ale nie zmienia to faktu, że fajny jest:)

 

tak, na marginesie- pamiętacie stronę z charakterystykami radzieckich werków i w jakich kopertach były montowane? Kiedys pojawil sie link do takiej anglojezycznej strony, ale nie potrafie do niego wrocic:/ Pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomijając tandetę i to że to podróba, chyba jednak pomyliły Ci się tematy :lol:
dota

 

Pomijając tamto.....kolo kiepski z geografi ....z Mariną poszedł nazbyt na wschód.....a przecież WIADOMO, aż tak daleko CYWILIZACJA nie Dotarła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że lubię radzieckie dziwne wynalzaki kupiłem sobie takiego Agata:

62efe8f63a4db7df.jpg

Niby zwykły Agat, ale jeden obrót wskazówki zajmuje 6s.a rozdzielczość to 0,02s. Tego typu stopery były wykorzystywane tam gdzie tak wysoka dokładność pomiaru czasu ma znaczenie np. na łodzich podwodnych do obliczania odległości na podstawie sygnałów dźwiękowych z sonaru.

 

 

Super stoper :lol: nigdy takiego nie widziałem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo go polubiłem:)

 

Ma podobną wersję automata. Wnoszę więc, że szybka nieoryginalna? Takie dorabia Omega z Bielska ;-)


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-25253-0-24578800-1331079673.jpg

 

bardzo go polubiłem:)

 

kurna, piękny jest...marzy mi się jakiś fajny avtomat;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
kurna, piękny jest...marzy mi się jakiś fajny avtomat;)

 

To nie jest automat :) Jak ci się tak strasznie podoba to mam takie trzy na zbyciu ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej kopercie zamykali też avtomaty chyba...tak jakoś mi się zdaje, a przynajmniej w podobnej. No i oczywiście na większej ilości kamieni. W sumie po wypłacie będę szukał jakiegoś ciekawego avtomata, albo Slavy "pancerniaka", albo własnie Poljota, może nie konkretnie tego ale na pewno. Jakbyś mógł to odezwij się na priv z jakimiś konretnymi propozycjami, bo do 10go już bardzo blisko:P Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 'Orlinos' Kozłowsk

To ja witam i hm, może się pochwalą moim pierwszym mechanicznym zegarkiem, nabytym po wielu latach noszenia taniego Casio. Zresztą byle jakie buksiaki z dzieciństwa właściwie się nie liczą. :D

 

Dzisiaj maleństwo przyszło z allegro i czeka na jakiś ładny, skórzany pasek. Przepraszam za jakość zdjęć, z aparatami fotograficznymi raczej nie mam zbyt wiele wspólnego, poza tym nie chciałem czekać na światło dzienne.

 

post-0-0-93541600-1331079680.jpg

post-0-0-60352600-1331079682.jpg

Czy ktoś może jest w stanie powiedzieć mi coś więcej na temat tego Poljota? Jest już produkcji rosyjskiej, więc raczej nie jest to zegarek z długą historią, ale na pierwszy raz wydał mi się sympatyczny. Za jakis czas zamierzam kupić sobie czarną Amfibię "z nurkiem", ale to jeszcze nie teraz.

 

Witam wszystkich grupowiczów, to mój pierwszy post!

 

mod edit:

pozwoliłem sobie poprawić linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 'Orlinos' Kozłowsk

Dziękuję za poprawienie linków - rozumiem, że Flickr średnio tutaj się sprawdza? Czy to była Picasa, zdążyłem już zapomnieć. :D No to będzie raczej imageshack...

 

Chętnie rzuciłbym linkiem do zdjęć na allegro, są definitywnie ładniejsze, ale jak rozumiem nie powinienem? W każdym razie, tarcza jest stalowa, nie pozłacana, jakby mogło wynikać z moich zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Piotr - zdjęć nie widać!

Widać, widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 'Orlinos' Kozłowsk

murderotic: widać, ale zdaje się, że dopiero po przeniesieniu przez moderatora zdjęć do imageshacka. ;-)

 

kadarius: zgadza się, na dole tarczy maleńkimi literkami jest napisane Made in Russia.

 

Żałuję, że nie kupiłem któregoś z Poljotów z rzymskimi cyframi u Montechristo - niedawno sprzedał modele z czarną i z białą tarczą, Made in CCCP. Jacyś bardzo, bardzo niedobrzy ludzie kupili je po 49 złotych i NIC nie usprawiedliwia ich zbrodni - nawet fakt, że zwyczajnie skorzystali z Kup Teraz, podczas gdy ja zwlekałem, zastanawiałem się i przestępowałem z nogi na nogę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kadarius: zgadza się, na dole tarczy maleńkimi literkami jest napisane Made in Russia.

 

Mam bardzo dobry wzrok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale najnowsza zdobyczą:

 

post-11844-0-92743200-1331079847.jpgdsc00668zh6.th.jpgdsc00669wa2.th.jpg

 

Zdjęcia niestety robione komórką, po prawdziwym aparacie się ostatnio przejechałem ( i to w dosłownym tego słowa znaczeniu ;-) ), ale może się uda komuś rozpoznać co to za nazwa widnieje na tarczy - bo ja nie gawariasz pa ruski ;-)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

A co tu tak pusto :) ??

 

Motywacja !! :

 

Czajka.

Jakbym wam pokazał mechanizm, to by był ubaw :)... No to nie pokażę :D

czajkamp2.jpg

 

Mir.

Chodzi jak głupi chociaż go wygrzebałem z jakichś katakumb zegarkowych :) 2209 Wostoka wewnątrz, ale w pięknym wykonaniu!

mirwj4.jpg

 

Poljocik.

Pozazdrościłem pokazanych ostatnio sztuk, to sobie sprawiłęm. A co :)

poljotay7.jpg

 

Może być :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Ajegro takiego Arrasa:

 

aa18069a91bde645.jpg

 

O co chodzi z tymi żółtymi szkiełkami? Czy one były takie oryginalnie, czy zżółkły ze starości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Kupiłem na Ajegro takiego Arrasa:

 

aa18069a91bde645.jpg

 

O co chodzi z tymi żółtymi szkiełkami? Czy one były takie oryginalnie, czy zżółkły ze starości?

 

Żółkły. Widziałem sztuki ze szkiełkiem pomarańczowym wręcz. Wymiana :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy... w sumie tylko jedna sztuka... skromnie dość....

post-3565-0-44940200-1331080002.jpg

zdjęcie nie moje, zegarek już mój :D

 

dla niezorientowanych, zbliżenie: http://www.netgrafik.ch/airforce-watches1.htm a zegarek ten przeznaczony był dla pilotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy... w sumie tylko jedna sztuka... skromnie dość....

post-5869-0-31211200-1331080003.jpg

zdjęcie nie moje, zegarek już mój :)

 

dla niezorientowanych, zbliżenie: http://www.netgrafik.ch/airforce-watches1.htm a zegarek ten przeznaczony był dla pilotów

 

Krzysiu gratuluje takiego zacnego nabytku.Też bym chciał takiego , ale zawsze za drogi.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, takie kanarkowe szkiełka są oryginalne.Były kiedyś montowane dla większego "picu".Ja bym zostawił i nie zmieniał.

Krzysiek, gratulacje to już twój drugi taki chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, gdzie Ty to kupujesz do cholery?:rolleyes: I w jakich cenach, bo choruję wręcz na taką sztukę:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.