Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek, gratulacje to już twój drugi taki chrono.

dzięki <_< a dokładnie to czwarty... (post-3565-0-53882800-1331080025.jpgpozostałe trzy)

 

 

Krzysiek, gdzie Ty to kupujesz do cholery?:rolleyes: I w jakich cenach, bo choruję wręcz na taką sztukę:angry:

a jakoś same mi tak wpadają w oczy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ale z Ciebie tajemnicza menda:P Co nie zmienia absolutnie faktu, żeś jest przedni poszukiwacz tych cacek:) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
a ja trafiłem takiego oto Poljocika ...:rolleyes:)

 

:rolleyes: Pojechałeś Robert! To jest najpiękniejszy model ! Koperta i wskazówki w dobrym stanie, tarczę można odnowić i będzie po prostu KLASA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go trafiłeś? Jeśli chodzi o tarczę to jest tu, ale drogo...

 

 

w sumie zastanawiam się nad tą tarczą :rolleyes: dlatego tez kupiłem ten zegarek :rolleyes: a kupiłem u pewnego znajomego handlarza:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert_Wawa - świetny zakup - postaraj się doprowadzić do stanu używalności bo warto!

 

przy okazji mógłbyś spytać tego handlarza czy nie ma małych wskazówek sekundowej i minutowej stopera???

 

koledzy gdyby ktoś miał takie wskazówki to jestem otwarty na wszelkie negocjacje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja trafiłem takiego oto Poljocika ...<_<)

 

 

Cudo :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile będzie Cię kosztował ten klik?:rolleyes: Bo piękność nieprzeciętna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile będzie Cię kosztował ten klik?:rolleyes: Bo piękność nieprzeciętna...

 

 

po rozliczeniu innego sprzedanego zegarka 200 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie kliknąłem:

 

post-3565-0-27358100-1331080164.jpg

cholerka, widzę że nabyłeś u tego sprzedawcy... teraz już nie będę jedyny co go obkupuje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po rozliczeniu innego sprzedanego zegarka 200 pln

 

Aj, jeśli w rozliczeniu jeszcze coś innego, pewnie cennego, poszło to może być ładna suma. Ja ostatnio widziałem ten sam model, na targu staroci we Wrocławiu w kwocie 300-350 złotych, więc pewnie cena porównywalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aj, jeśli w rozliczeniu jeszcze coś innego, pewnie cennego, poszło to może być ładna suma. Ja ostatnio widziałem ten sam model, na targu staroci we Wrocławiu w kwocie 300-350 złotych, więc pewnie cena porównywalna...

 

w rozliczeniu nie było nic innego - sprzedałem zegarek i do tego co zarobiłem trochę dołożyłem - w sumie nakłady na czysto wyszły 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka to ja tak skromnie zapodam bo przy Krzyśku to kompleksy murowane :rolleyes:

 

Poljot , wreszcie się doczekałem od początkującego allergowicza ( miał byc na chodzie i po przeglądzie , chyba domowy :-) ) , przyszedł z wypadającem szkiełkiem , stawał po kilkunastu sekundach , zegarmistrz powiedział że ktoś przesadził z olejem domowym ( tak powiedział ) bo musiał wszystko płukać , koperta stalowa więc została wypolerowana ( w miarę możliwości ) i szkiełko , czekam teraz na paseczek .

post-19141-0-84476200-1331080283.jpg

 

i skromniutki vostok , przegląd , polerka szkiełka i koperty

img0455hfaca1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cholerka to ja tak skromnie zapodam bo przy Krzyśku to kompleksy murowane :rolleyes:

 

Poljot , wreszcie się doczekałem od początkującego allergowicza ( mił byc na chodzie i po przeglądzie , chyba domowy :-) ) , przyszedł z wypadającem szkiełkiem , stawał po kilkunastu sekundach , zegarmistrz powiedział że ktoś przesadził z olejem domowym ( tak powiedział ) bo musiał wszystko płukać , koperta stalowa więc została wypolerowana ( w miarę możliwości ) i szkiełko , czekam teraz na paseczek .

post-3565-0-37062900-1331080286.jpg

 

i skromniutki vostok , przegląd , polerka szkiełka i koperty

img0455hfaca1.th.jpg

 

Ten pierwszy automat to klasa zegarek! gratuluje, tym bardziej że widać że stan niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek na twojej stronce , w cześci poswięconej badaniu amfibii , jeden zegarek ( ten z ciemną tarczą ) ma pasek o fakturze bieżnika opony , czy jest on silikonowy , pytam bo widziałem takiego na allegro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek na twojej stronce , w cześci poswięconej badaniu amfibii , jeden zegarek ( ten z ciemną tarczą ) ma pasek o fakturze bieżnika opony , czy jest on silikonowy , pytam bo widziałem takiego na allegro .

to ten sam zegarek, tylko inne ujęcie :rolleyes: pasek kupiony był u Tajkonautów przez jednego z klubowiczów, odsprzedał do mnie, a potem poszedł w świat bo mi nie leżał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yacek b: swietny ten Poljot, pochwal sie lepszymi zdjeciami. Czy to wersja na eksport?

 

Dzis dotarla do mnie:

 

 

40992f781c2ea203.jpg


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@yacek b: swietny ten Poljot, pochwal sie lepszymi zdjeciami. Czy to wersja na eksport?

 

Dzis dotarla do mnie:

 

 

40992f781c2ea203.jpg

ehh, celowałem w niego, ale zapodałeś kwotę dla mnie zabójczą :rolleyes: gratuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde przestańcie, bo się potne........


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopy gruuuubo poszliście...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@yacek b: swietny ten Poljot, pochwal sie lepszymi zdjeciami. Czy to wersja na eksport?

 

Dzis dotarla do mnie:

 

 

40992f781c2ea203.jpg

 

Ożesz ty orzeszku... Na którym dworcu takie sprzedają??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ożesz ty orzeszku... Na którym dworcu takie sprzedają??

 

 

Zbyszke szarpnął go na alledrogo...

 

też śledziłem tą aukcję...


... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis dotarla do mnie:

No Panowie szacunek. Takie sprzęty pokazujecie, że normalnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.