Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

luks pogratulować! Takiego zodiaka poszukuję od bardzo długiego czasu tylko zależałoby mi na tarczy w sanie jak najlepszym - resztę jakoś bym odratował. Jakoś błoniacze mnie nie ruszają zbytnio (choć mam jakieś 3-4 szt.) to takiego zodiaka nosiłbym z dumą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój zodiak co prawda był w stanie i tu nieprzesadze agonalnym inaczej mówiąc duzo przeszedł, piękny to on nie jest właśnie ze względu na tarcze mocno podniszczoną i wytartą na brzegach, ale troche pracy dało efekt, dzięki Krzyśkowi skompletowałem wskazówki i wałeczek zresztą pasek tez krzyskowy i zegareczek znów może cieszyc sie powtórnym zyciem tym razem na wysłużonej emeryturce :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luks

 

Zodiak - dzięki za uratowanie mu życia:) Kadarius, Błoniacze? No pewnie, że są ....no wiesz:) A Zodiaki są Piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Darek, my mający hopla na ich punkcie nie przejdziemy obojętnie obok nich - ma się rozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luks

 

:blink: Ma się rozumieć :) Ta Twoja Rakieta - mojemu synowi aż oczy zabłyszczały. Chłopak myślę łapie bakcyla, coś za często zagląda mi za ramie, a ma się uczyć do matury:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luks - te kamyczki na tarczy to zwykłe łożyska z mechanizmu zegarkowego.

Krzysiek - staram się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luks - te kamyczki na tarczy to zwykłe łożyska z mechanizmu zegarkowego.

No ciekawe, bardzo ciekawe. Czyżbyś sam je wklejał :blink: no to sie napracowałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł, już wypucowany, plexi całe :blink: , koperta porysowana, bezel do wypełnienia, mech oki, wałek jest pęknięty i musiałem założyć na przeczekanie inną koronkę, tez nie za ładną :) . Jak przyszedł to myślałem że bełta puszcze, takiego chlewu pod spodem i w uszach dawno nie widziałem :) . Cieszy oko, już trzeci po czołgistach, ten będzie niedzielno-wyjściowy :) .

 

post-22147-0-79702000-1331112665.jpg

 

post-22147-0-38942600-1331112667.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-18-0-94106200-1331112683.jpg

post-18-0-18925200-1331112682.jpg


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też spotkałem jeden egzemplarz :blink: NA Twoich Jan zdjęciach :)

CZarny ten komandir to ze znanego portalu aukcyjnego? Cyba też go obserwowałem bo koperty szukam z mechanizmem.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick555, tak z all... :), stan zadowalający, ale ta koronka, jak sól w oku :blink: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszedł, już wypucowany, plexi całe :blink: , koperta porysowana, bezel do wypełnienia, mech oki, wałek jest pęknięty i musiałem założyć na przeczekanie inną koronkę, tez nie za ładną :) . Jak przyszedł to myślałem że bełta puszcze, takiego chlewu pod spodem i w uszach dawno nie widziałem :) . Cieszy oko, już trzeci po czołgistach, ten będzie niedzielno-wyjściowy :) .

 

Ale on jest fajny. :) Gratuluje!

Przyglądałem mu się na aukcji, ale dobrze, że nie strzelałem, bo nie będę swojemu sąsiadowi ceny podbijał. :)

 

A w opisie było, że uszkodzony - rozumiem, że to uszkodzenie, to tylko ten wałek?

No to Ci się, chłopie, poszczęściło - fajna cena i fajny zegarek. :)

A co do "chlewu" w zegarkach, to zauważam, że to, jak i smród fajek, to pewnego rodzaju smutna norma.

I to nie tylko w kupowanych na Alergo, ale także nabywanych innymi sposobami.

Ale często pod tym szlamem okazuje się całkiem fajny zegarek, jak też i było w tym przypadku.


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w opisie było, że uszkodzony - rozumiem, że to uszkodzenie, to tylko ten wałek?

 

Tak, tylko i aż wałek, będę musiał się nabiegać po Bydzi, żeby znaleść u jakiegoś zegarmajstra tą koronkę z wałkiem bo to są raczej nierozłączne części . Poza tym jestem bardzo zadowolony z tego komandira, no i dużo nie kosztował na dzisiejsze ceny radzieckiego sprzętu :blink: .

 

I pytanie z innej beczki. czy kol. Telekom studiuję telekomunikację na UTP w Bydzi? Nick taki podobny... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko i aż wałek, będę musiał się nabiegać po Bydzi, żeby znaleść u jakiegoś zegarmajstra tą koronkę z wałkiem bo to są raczej nierozłączne części . Poza tym jestem bardzo zadowolony z tego komandira, no i dużo nie kosztował na dzisiejsze ceny radzieckiego sprzętu :blink: .

 

I pytanie z innej beczki. czy kol. Telekom studiuję telekomunikację na UTP w Bydzi? Nick taki podobny... :)

Jeśli chodzi o zegarmistrzów w Bydgoszczy, to polecam (chociaż pewnie znasz) zegarmistrza przy Śniadeckich 27.

Ostatnio naprawiał mi kilka Komandirów (i inne zegarki też).

Zresztą przez cały czas ma na warsztacie kilka moich zegarków, zanim jedne skończy, to już mu przynoszę kolejne. :)

 

A co do studiowania telekomunikacji, to tylko w części się zgadza - studiowałem, ale kończyłem studia 10 lat temu. :)

 

Ogólnie to miło spotkać "sąsiada" z jednego miasta - może kiedyś jakieś spotkanie w celu wymiany doświadczeń i pochwalenia się zbiorami? :)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Śniadeckich 27 byłem raz, można by było się kiedyś spotkać u w/w zegarmistrza, jak czas pozwoli oczywiście :blink:.

 

Żeby nie było OT, nowy Ziomal w stanie b.dobrym:

 

post-22147-0-40613100-1331112702.jpg

 

img0792ye5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka maleństwo dla żony, ale nie wiem czy będzie nosić bo coś się śmieje :blink: (jak dostała Wiesnę 27mm to za duża, a potem wzięła mi obie Moskwy tak jej się spodobały) bo cuś malutka Zaria. Ale co tam, mi się zegareczek bardzo podoba, ma 18mm średnicy bez koronki:

post-3565-0-32094300-1331112705.jpg

post-3565-0-96362300-1331112706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Na Śniadeckich 27 byłem raz, można by było się kiedyś spotkać u w/w zegarmistrza, jak czas pozwoli oczywiście :).

 

Żeby nie było OT, nowy Ziomal w stanie b.dobrym:

 

Też mam takiego! Jest naprawdę cudowny! Poszukaj u Redy, ma niebieski pasek taki "mazany" - moim zdaneim idealnie pasuje do tego ziomka :blink: Mimo ze sam pasek jest to jakaś japońska "ochida" jest, to w duecie komponują sie idealnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk

Witam

 

od dłuższego czasu nie pokazywałem tych paru sztuk które udało mi się zebrać, więc nadrabiam zaległości :) Większość została pozbierana od rodziny, niektóre kupiłem na forum czy gdzieś tam :blink:

 

Na początek mój garniturowiec, poliot kostka który już tutaj był, ale dla pokazania kompletu zegarków pozwalam go sobie zamieścić raz jeszcze na lepszym zdjęciu.

 

post-0-0-15967300-1331118577.jpg

 

 

 

Następnie rakieta o którą pytałem się w identyfikacji. Rakieta na 17 kamykach, cyt:"do nich wkładali mechanizmy pobiedy".

 

post-0-0-13152800-1331118579.jpg

 

 

 

Następna rakietka w bardzo dobrym stanie (tylko szkiełko przydało by się wymienić)

 

post-0-0-38489800-1331118581.jpg

 

 

 

Rakieta TV, stan tarczy nie najlepszy no i bransoleta najtańsza z możliwych :)

 

post-0-0-60548100-1331118583.jpg

 

 

 

Ładny kirowski w zadowalającym stanie

 

post-0-0-18069900-1331118585.jpg

 

 

 

Teraz czas na Slavy, wszystkie kupione na forum, pozdrawiam poprzednich właścicieli :)

 

Slava nr 1

post-0-0-29984800-1331118587.jpg

 

 

Slava nr 2

post-0-0-21175300-1331118589.jpg

 

 

I slava nr 3 do której bezskutecznie poszukuję pierścienia (i nie znajdę, szybciej kupię cały zegarek w lepszym stanie :) )

post-0-0-41295300-1331118591.jpg

 

 

 

 

I to tyle z męskich, za chwilkę damskie które zbieram dla mojej żony.

Następne męskie w lutym, trzy zegareczki już są u zegarmistrza. Dodam tylko że wszystkie powyższe są na dobrym chodzie po odwiedzinach u zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk

Teraz parę damskich,

 

myślę że zaczniemy od tej Aurory, bardzo mi się podoba, żonie mam nadzieję też :blink:

 

post-0-0-58871800-1331118593.jpg

 

 

 

Następnie Cornavin zakupiony na forum przy transakcji wiązanej, pozdrawiam poprzedniego właściciela :)

 

post-0-0-29654400-1331118595.jpg

 

 

Ładna czajka na łańcuszek, z zawieszeniem na godzinie 3, żonie się bardzo podoba.

 

post-0-0-22410700-1331118597.jpg

 

 

 

No i teraz pozostałe, nie na chodzi, które muszą poczekać na reaktywację i salon piękności:

 

Chaika made in Russia

post-0-0-01237100-1331118599.jpg

 

 

Takie jakieś niewiadomo co:

post-0-0-12879600-1331118601.jpg

 

 

I kolejne:

post-0-0-72686200-1331118602.jpg

 

 

Zarie dwie:

post-0-0-63901900-1331118604.jpg

 

 

post-0-0-34506900-1331118606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk

A dziękuję, jestem z nich bardzo zadowolony, chociaż patrząc na Twoją kolekcje z picassa lekka zazdrość mnie zżera :blink:

Masz zresztą taką samą aurorę jak ta z mojego postu, tylko chyba jest w srebrnym wykończeniu.

 

 

edit

zresztą nie tylko aurorę :) Świetny paseczek masz do tej zarii na 16 kamykach (tej lekko jajowatej, nie wiem jak inaczej ją nazwać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę lubujesz się w złocie:) Ładne sztuki, szczególnie pancerniak Slava mi się podoba, elegancka.

 

ps. Jakby się dało to wklejaj mniejsze foty, bo ładują się niemożebnie długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk

Dzięki.

 

Specjalnie dość mocno obniżyłem jakość zdjęć, najwyraźniej nadal za słabo :/ Na przyszłość wezmę to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.