Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie powinny być?

 

Spójrz na foto.

Czubek (strzałka) stopera jest smuklejszy. Malowanie czerwonych wypustków na wskazówkach jest odmiennie. Wskazówki mają chyba inną długość. Poza tym zakończenia wskazówek stopera i małych wskazówek na tarczach są inne. Poniżej masz foto - sprawdź i znajdź szczegóły różniące Twoją wersję.

Wydaje mi się też, że cyferblat też się różni. Może mi się wydaje ale chyba masz inne kropki nad indeksami oznaczającymi godziny. Twoje kropki są zdecydowanie większe.

Nie widziałem jak do tej pory Strely takiej jak Twoja. Wszystkie jakie widziałem a także moja jaką posiadam były zawsze identyczne jak foto poniżej.

 

DSC05373.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na foto.

Czubek (strzałka) stopera jest smuklejszy.

I jest taki sam jak w mojej białej wersji.

 

Malowanie czerwonych wypustków na wskazówkach jest odmiennie. Wskazówki mają chyba inną długość. Poza tym zakończenia wskazówek stopera i małych wskazówek na tarczach są inne. Poniżej masz foto - sprawdź i znajdź szczegóły różniące Twoją wersję.

Wydaje mi się też, że cyferblat też się różni. Może mi się wydaje ale chyba masz inne kropki nad indeksami oznaczającymi godziny. Twoje kropki są zdecydowanie większe.

Widzę różnicę w malowaniu końcówki wskazówki minutowej, już pytałem się sprzedawcy z czego to wynika - czy jest to zamierzone czy też zwykła niedoróbka, na razie czekam na odpowiedź. Wskazówki są jak dla mnie dokładnie takiej samej długości i kształtu jak na zdjęciu, nie sprawiają wrażenia smuklejszych, również indeksy i kropki jak dla mnie wyglądają tak samo.

 

Nie widziałem jak do tej pory Strely takiej jak Twoja.

Historia Strieł 38mm, o której wiem z tego forum wskazuje na to, iż trudno mówić obecnie o "oryginalnej" Striele. Nikt nie wie gdzie i przez kogo są produkowane, skąd brane są części, kto posiada prawa do marki, zatem zamieszanie z różnymi tarczami i wskazówkami będzie się pogłębiać - również mój sprzedawca potwierdził, że praktycznie każda partia zegarków różni się szczegółami i np. może się okazać że za kilka miesięcy będzie wysyp czarnych Strieł ze wskazówkami takimi, jakie mam przy białej wersji - albo odwrotnie.

Mam rosyjski werk, mam gwarancję że zegarki nie pochodzą od Jurija Levenberga, mam metalowy pierścień centrujący i czarną uszczelkę pod koronką - przynajmniej wiem że zegarki zostały naprawdę złożone w Rosji, tyle że nie wiem przez kogo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop gratuluję czajki w moim prywatnym rankingu męskie czajki to najbardziej pojechane stylistycznie zegarki, oczywiście pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Przyjemne Czajki, życzę coraz większej ich gromadki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej wersji to chyba tylko te dwie wychodziły ale może było coś jeszcze. Jestem czujny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zegarek z tych, na które sie zasadzem, a jak już znajdę to... nie mam kasy. Ostatnio znów sie to powtórzyło, ale kiedyś ja znajdę :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop - czajki świetne, gratulacje

 

Pavulon - Slavki w bardzo ładnym stanie


Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiałem kupić!! Łuczyk z zawodów kulturystycznych IFBB w Mińsku. Nie razi mnie że kwarc :(

Tak sobie myślę że z zegarków można odtworzyć historię ZSRR. Na tarczach zamieszczali wszystko od lotów w kosmos poprzez Pierestrojkę ,olimpiadę az nawet po takie wydarzenia jak zawody kulturystyczne. Niemożliwe te ruski :D

post-23779-0-04665700-1331628878.jpg

post-23779-0-62711700-1331628879.jpg

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blacha - dzięki za słowa uznania :D

 

Ta Slava na brązowym pasku to jest nowy egzemplarz, nigdy nie noszony - była zapakowana w oryginalne pudełko, miała nawet metkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię te ruskie zegarki upamiętniające rózne wydarzenia. Często koszmarnie brzydkie, ale, nie da się ukryc, mają swój urok :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ożywiony dzięki forumowiczowi sthool :) Jeszcze raz dziękuje. Zawaliłem bo nie spytałem czy masz może jeszcze tarcze na zbyciu. Bo ta moja to za piękna nie jest...

 

post-22468-0-60635100-1331628927.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta biała - nie widziałej jeszcze takiego napisu :) Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodina zarąbista-gdzie ją wyrwałeś?? Ile już ich masz?? Bo coś mi ostatnio podejrzanie szybko je zbierasz!!

Również na tą rakietkę poluję od dawna.

Gratulacje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Obie z alledrogo. Rodzinka niestety zbyt liczna nie jest, bo obejmuje tylko pięcioro osobników, ale cóż - może kiedyś uzbiera się z tego jakiś przyzwoitszy ród (marzy mi się dynastia wszystkich modeli, jakie wyszły, ale to oczywiście tylko marzenie...) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ożywiony dzięki forumowiczowi sthool :) Jeszcze raz dziękuje. Zawaliłem bo nie spytałem czy masz może jeszcze tarcze na zbyciu. Bo ta moja to za piękna nie jest...

 

post-25327-0-47239200-1331629071.jpg

 

Cieszę się, że udało się ożywić ten zegarek :) Moim zdaniem to jedne z najbardziej udanych stylistycznie zegarków z USSR :) Niestety tarczy nie mam - można powiedzieć, że oryginalne tarcze w dobrym stanie to towar deficytowy. Tak, jak już kiedyś wspominałem - im częściej i intensywniej nosi się te zegarki, tym lepiej wyglądają, bo stal poleruje się sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

"post-27222-0-56144700-1331629096.jpg/

post-27222-0-55969900-1331629076.jpg

post-27222-0-63005600-1331629078.jpg

post-27222-0-75347800-1331629080.jpg

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.