Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fankaDaktarina

Młodzieżowy taki ...d34798706b82.jpg

Świetny :) do tego kolorowy pasek i sama bym nosiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregorian, @Waski123 - szukałem bardzo długo koperty do tego poljota i w końcu dzisiaj moja Pani zegarmistrz pozwoliła mi pogrzebać w swoich szufladach :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah te przepastne szafy zegarmistrzów. Z resztą sam ostatnio ograbiłem swojego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rakiety. Niestety fotki kiepskie :/ Chociaż zielona wyszła ok. Ale biała na żywo wygląda SUPER :) Tylko szkiełka trzeba poszukać

post-59104-0-26166900-1397159459_thumb.jpg

post-59104-0-04681200-1397159479_thumb.jpg

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurczę jak ja choruje na taka zielona rakietę :( gratuluje i zazdroszczę jak cholera - jakby co to chętnie bym przygarnął . dwunastka tez piękna choć koperta nie jest oryginalna http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=196&Itemid=12

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje dwa nabytki, które dostałem od dziadka 

Wostok (2209)

 

b03beaa126f6.jpg

 

b1a3897c1361.jpg

 

ZiM: 

 

22c8284e75c0.jpg

 

7b7110bc9960.jpg

 

W obu wypolerowałem szkiełka tak, że ZiM wygląda naprawdę bardzo fajnie, jednak w Wostoku nie uniknę jego wymiany :( 

Zadziwia mnie dokładność obu mechanizmów, nieużywanych przez co najmniej kilkanaście lat, bowiem w pierwszym prezentowanym spóźnia się on ok 10 minut po trzech tygodniach, zaś w drugim spieszy o jedyne 5 (sic!). Bądź co bądź, oba mechanizmy oddam do wyczyszczenia i regulacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000 & Treevill przemyślę sprawę czy chcę się rozstać z tym rakietami. Po weekendzie dam znać bo muszę się najpierw napatrzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechało moje drugie dziecko

Szkiełko wymaga pracy reszta piękna

y8ysa7en.jpg

 

Teraz rodzina jest większa :)

7u6ymu5y.jpg

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy mechaniczny zegarek :) mam zamiar wymienić sekundnik na orginalny.Noszony na co dzień

 

IMG201403_erwqshx.jpg

 

Trochę po terminie... ;) Czy rzeczywiście ta sekundowa, wymaga wymiany? Mniemam, że jest oryginalna!

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportiwny fajny ale rakieta rzymianka super !

 

NOoooooo ... w końcu post bez stwierdzenia np. " a wskazówki to z traktora wycieraczki " :)

Dziekuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest przy trzecim, Koperta wskazówki godz i min. od Starta, tarcza malowanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest przy trzecim, Koperta wskazówki godz i min. od Starta, tarcza malowanka.

Chcesz ze Starta tarcze ??? daj 20 min bedzie jak oryginał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJwkwq9.jpg

 

tak wiem powinny być czarne ale gdzieś podziałem na szybko przekładając ... znowu pół godziny na podlodze ...

Ale mam nadzieję że teraz bliżej oryginału bo po to tu wrzucam żeby z tych wszystkich moich Frankenów złożyć coś w miare OK. 

Dzięki Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu czerwona dwunastka zameldowała się u mnie, choć zdjęcie jak zawsze dramat;) no i sviet, choć mam tu wątpliwości co do koronki...

 

 
imag1032.jpg
 
imag1029.jpg
Edytowane przez rav_c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJwkwq9.jpg

 

tak wiem powinny być czarne ale gdzieś podziałem na szybko przekładając ... znowu pół godziny na podlodze ...

Ale mam nadzieję że teraz bliżej oryginału bo po to tu wrzucam żeby z tych wszystkich moich Frankenów złożyć coś w miare OK. 

Dzięki Panowie :)

 Gdybyś tak jeszcze godzinową założył odwrotnie, to jeszcze bliżej będzie ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

w kocu czerwona dwunastka zameldowała się u mnie, choć zdjęcie jak zawsze dramat;) no i sviet, choć mam tu wątpliwości co do koronki...

 

 
imag1032.jpg
 
imag1029.jpg

 

 

Specjalistą od Rakiet nie jestem, ale w przypadku Swieta bardziej martwiłbym sie kopertą bo co prawda jest rakietowa, ale nie od tej tarczy.

 

A "12" z jakiej fabryki?

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJwkwq9.jpg

 

tak wiem powinny być czarne ale gdzieś podziałem na szybko przekładając ... znowu pół godziny na podlodze ...

Ale mam nadzieję że teraz bliżej oryginału bo po to tu wrzucam żeby z tych wszystkich moich Frankenów złożyć coś w miare OK. 

Dzięki Panowie :)

Dlatego zegarmistrz pół życia spedza nad stołem, a pół...pod! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gdybyś tak jeszcze godzinową założył odwrotnie, to jeszcze bliżej będzie ! :D

spoko tylko tak nasadzilem bo nie moge znalezc czarnych na podlodze ... nie nawidzę dywanów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.