Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała klęska urodzaju. Starałem się pozmniejszać zdjęcia ale to i tak nie starczy.

post-78052-0-21905200-1454526082.jpg

post-78052-0-73646700-1454526111.jpg

post-78052-0-40345600-1454526133_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część druga - niestety 500 to za mało aby przyzwoite zdjęcia wstawić jeśli jest ich więcej Została jeszcze Rakieta papirus. :) Ale nie wiem czy trzy posty jeden za drugim to nie będzie przesada. Chyba wrzucę jutro :ph34r:

post-78052-0-80333700-1454526225.jpg

post-78052-0-35084300-1454526239.jpg

post-78052-0-15119800-1454526269_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - Bardzo ładnie wygląda - pełne SU. Na tarczy też ma USSR :). No i jeszcze ta rakietka od razu B) 

post-78052-0-55915500-1454526650_thumb.jpg

post-78052-0-22757600-1454526671.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjjjjjj..... Mój jest po pełnym serwisie - na rocznej zegarmistrzowskiej gwarancji i dałem za niego 300 B) Uważam, że nie przepłaciłem, bo max 80 PLN będzie mnie kosztowało położenie nowego chromu - ergo za max 420 - 425 pln wliczając nowy pasek lepszej jakości będzie na łapce śmigał piękny garniturowy chrono. Nawet gdybyś musiał włożyć w niego jeszcze jakieś Ruble w serwis to i tak moim zdaniem byłbyś mega do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, bo jak go założyłem to stwierdziłem, że jest bardzo uroczy - mniejszy ciut od typowego 3133, co przy pracy wymagającej noszenia koszuli czyni go niemalże garniturowcem. Nawet się zastanawiałem, czy pokazywać go już dziś, czy najpierw dać do położenia nowych chromów i wtenczas zabłysnąć B), ale nie mogłem się powstrzymać. A Ty jutro uderzaj do potencjalnego sprzedawcy i miejmy nadzieję, że nie czyta naszych wpisów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike - też się z niej bardzo cieszę - też ze względu na bezel, na który polowałem. Szkoda, że jest - bezel - w zużytym stanie, ale za nic nie wymienię go na inny.  Jedyne co w niej uległo zmianie - to nowe wskazówki (oryginały zresztą również posiadam), bo stare były w opłakanym stanie. :) No i oczywiście dziękuję za dobre słowo  :)  Zresztą - równie bardzo się cieszę z pozostałych Wostoków - precyzyjny - pierwszy u mnie i 2214, którego koperta pod warstwą patyny okazała się być wręcz idealna - ani jednej ryski lub przecierki na złoceniu. Z małego komandira cieszy się natomiast żonka  :) 

Edytowane przez Myszaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejna dosyć rzadka Rakieta. Chyba delikatnie przepłacona za ten stan, ale za często nie widywana. No i oczywiście, test nowego ekspozytorka zakupionego u Dawida, znanego pod nickiem sikkens.

 

A, no i kolegom powyżej gratuluję. Myszaty fajne foty, no i oczywiście zegarki. Poljot 55G też niczego sobie :)

 

son3tz2zafq1nywr.jpeg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rakiecie faktycznie nie często spotykana tarcza:) , werk stary z trójkątnym mostkiem jak się domyślam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie zaglądałem do środka, ale pewnie werk bez szaleństwa, czyli normalna 16stka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zamieszczam pierwszego Komandira. Nie był najtańszy, ale to mój must have:) Gratuluje Wam waszych zdobyczy, piękny chrono i rakieta. Na poljota 55g tez się czailem, wiec gratuluje zwycięstwa:) powiedzcie mi proszę czy w owym komandirze wskazówki powinny byc wypełnione luma? Bo ta minutowa wygląda jakby tak miała wyglądać jak jest obecnie...

post-86243-0-61579100-1454609155_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki powinny być wypełnione i jeśli się nie mylę to nawet nie tyle lumą co białą farbą ;) fajny zegareczek - gratki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo to z biala farbka mnie zaskoczyłeś. Oznaczaloby to, ze ktos przy nim mjastrowal. Jakies oznaki posiadania kiedys lumy wykazuje, blado świecąc w ciemnościach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności co do lumy lub farby w tym modelu, ale wypełnienie powinno być. Pewnie zaraz, któryś z kolegów wyjaśni sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minutowej nawet widać resztki wypełnienia.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę moim nowym nabytkiem :)

 

 

post-41866-0-07349600-1454653887_thumb.jpg

post-41866-0-85047100-1454653887_thumb.jpg

Edytowane przez AndrewMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mieć taką nowość,  kolejny do kolekcji jako 55g :)  a koledzy wcześniej ,  fajne zegarki nabyli i szczerze gratuluję  wszystkim :) 

post-77386-0-71777400-1454689935.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.