Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne Rakety.

 

Tydzień dobiegł końca także i coś ode mnie chodź kolejny tydzień jest skromnie...

Poljota nie pokazywałem bo odebrałem go dopiero z czyszczonka i smarowania dostał nowy pasek i cieszy.

Zegarek pamiątka dostałem go od ojca na 18 .

Czy w tej Zarii damskiej da się coś ze szkiełkiem robić?

61979f949018c61bmed.jpg

88a08ee3e0593640med.jpg

506ab4f2ba7d9bebmed.jpg

Wiem już od kolegów z forum że to Pobeda z zamiennikiem tarczy Jeżeli nie znajdę oryginalnej tarczy to będę zmuszony ją zgonić :(

 

f5d99fac04f3532dmed.jpg

48388b391af69526med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mialbym taka tarczę do Pobiedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne poljoty pokazaliście więc to i ja się dołączam , ale nie jestem do końca przekonany czy w takiej oprawie występowały :) 

post-77386-0-98603000-1454239986.jpg

post-77386-0-98368100-1454240009.jpg

post-77386-0-60645700-1454240016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEKONDA - dzisiejszy nabytek, maleństwo w prawie idealnym stanie :D  jak zwykle mam problem z fotką czarnej tarczy :wacko:

post-46446-0-82794300-1454242031.jpg

 

Dołączył do braciszka  :D

post-46446-0-82096100-1454242048.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Tajtek

Przyłóż białą kartę od strony okna aby się ono nie odbijało w górnych częściach zegarka, albo jeszcze lepiej biała kalka (lub papier śniadaniowy) będzie działało to jak dyfuzor, parę ćwiczebnych zdjęć i dojdziesz do wprawy. Droższe rozwiązanie to filtr polaryzacyjny.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Tajtek

Przyłóż białą kartę od strony okna aby się ono nie odbijało w górnych częściach zegarka, albo jeszcze lepiej biała kalka (lub papier śniadaniowy) będzie działało to jak dyfuzor, parę ćwiczebnych zdjęć i dojdziesz do wprawy. Droższe rozwiązanie to filtr polaryzacyjny.  

Dzięki. Popróbuję i tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś kolekcjonerski kryzys <_< Nowych nabytków mało i chęci do zakupów też osłabły, ale dwa ostatnio wpadły:

Taki niezbyt częsty, wielki Wostok:

post-49869-0-99701200-1454244800_thumb.jpg

I dość rzadki Ałmaz:

post-49869-0-54116400-1454244827_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne poljoty pokazaliście więc to i ja się dołączam , ale nie jestem do końca przekonany czy w takiej oprawie występowały :)

Świetne Poljoty :)

 

U mnie Startowo - Grupowo

Jedna piękna sztuka reszta w razie awarii choć wszytskie sprawne.

Naszło mnie też na Zwiezdę i mam ładna i sprawna Dama :)

9a17505c4f0e007031e26fd510f915b6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Almaz rzeczywiście rzadki Vostok w niezłym stanie.,Gratulacje.,U mnie także chęci do zakupów radzieckich zegarków ostatnio osłabły ,ale czasami trudno się powstrzymać.,

post-67292-0-13256200-1454245449_thumb.jpg

post-67292-0-43515900-1454245466_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem długo w zadowalającym stanie, ale zakup połowicznie udany, poprzez nieprecyzyjny opis aukcji. Punktualny chód to mrzonka, tarcza przy indeksach ma widoczne odbarwienia, a szkło kilka głębokich rys. Normalnie nie miałbym ale, ale w opisie było miód, malina...

DSCF3466_zpsc67eejoi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zakupy Pwnowie :)

Z przykrością stwierdza że mam coraz większą chęć na jakieś naręczne chrono :! Kieszonkowe już od dawna jest poszukiwane ale teraz naręczne mnie kręci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem długo w zadowalającym stanie, ale zakup połowicznie udany, poprzez nieprecyzyjny opis aukcji. Punktualny chód to mrzonka, tarcza przy indeksach ma widoczne odbarwienia, a szkło kilka głębokich rys. Normalnie nie miałbym ale, ale w opisie było miód, malina...

 

 

Nie jest zły, złocenie jak widzę w dobrym stanie, co w tych kpertach nie jest takie oczywiste.

Szkiełko to drobiazg, koszt max 2zł, chód można podregulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chodzi ogólnie o rzetelność sprzedających. Jeśli piszę się o zegarku, że jest wszystko OK, to tak powinno być. Nie przewidywałem poprawek, ale trzeba będzie je zrobić. Koperta faktycznie jest w niezłym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiła do mnie Zaria mojej babci. Zegarek leżał okolo 20 lat w szufladzie zamknięty w pudełku. Po nakręceniu odrazu "odpaliła" i chodzi równo i wyraźnie:) stan wizualny zewnętrzny 9/10

 

347_wp_20160131_19_27_39_pro.jpg

Edytowane przez lukaszwasil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne - daj jednego :)

 

A tak poważnie  - od dłuższego czasu obserwuję ciekawe zainteresowania pozazegarkowe wśród nas.

Mi wiecznie brakuje czasu ale może w dziale rozrywka  przydałby się temat typu "nasze niezegarkowe hobby"?  albo " co zbieramy oprócz zegarków radzieckich" 

Może ktoś się odważy?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki to może nie są jednakże pochodzenie to samo :D

Taka paczuszka niespodzianka ;)

 

 

 

Dobrze, że nie ma czarnej Wołgi - raczej nie moglibyśmy się kłaść spokojnie:)

A na poważnie - super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.